جعبهدنده ۵ سرعته دستی ساینا S توان پیشرانه را به چرخ های جلو انتقال میدهد. این پیشرانه ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ توان خود را از طریق جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های جلوی ساینا S و کوییک S می رساند. برای مثال در شکل 3-الف یک هدرز 1-4 را مشاهده می کنیم،که عدد سمت چپ تعداد ورودی و عدد سمت راست خروجی هدرز را بیان میکند که البته همواره به 1 ختم می شود. باید به این نکته توجه کرد که موعد تحویل کوییک S و ساینا S از دی ۱۴۰۰ تا تیر ۱۴۰۱ اعلام شده و خریداران در هنگام ثبت نام باید موعد تحویل مورد نظر را انتخاب کنند. این خودروها به پیشرانه M15 مجهز هستند که با حجم ۱٫۵ لیتر، ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کنند. مجموع این تغییرات باعث میشود تا پیشرانه جدید ساینا S در اواسط سال جاری، ۹۰ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۴ تا ۱۳۸ نیوتنمتر تولید کند.

هدرز روی زانتیا
بر اساس برنامه فروش کوییک S و ساینا S، مشتریان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۸ تیر ۱۴۰۰ به مدت ۲۴ ساعت به وبسایت فروش سایپا مراجعه کنند و درخواست خرید خود را با پرداخت ودیعه ثبت نمایند. همچنین ساختار خروجی دود M15GSI از نوع هدرز و مجموع این تغییرات باعث می شود تا پیشرانه جدید ساینا S و کوییک S در اواسط سال جاری، ۹۰ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۴ تا ۱۳۸ نیوتن متر تولید کند. این پیشرانه ۱۵۰۳ سی سی حجم دارد و قدرت ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتنمتر تولید میکند.

قیمت هدرز ۴۰۵ همچنین قیمت خودروهای ثبت نامی بر اساس شرایط روز با مشتریان محاسبه می شود و متقاضیان نباید قیمت معیار امروز را برای محاسبات آینده خود لحاظ کنند. همچنین بر اساس بخشنامه اعلام شده، دیگر قوانین محدودیت های گذشته و همچنین برنامه قرعه کشی وجود ندارد و مشتریان می توانند مانند سال ۱۳۹۸، در هنگام ثبت نام مبلغ پیش پرداخت را بدون محدودیت ها به حساب شرکت واریز کنند و سپس حواله اولیه خود را دریافت نمایند. ارسال موتور کامل پژو پارس نو در تهران و در محدوده مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران بزرگ با موتورسیکلت و در اطراف تهران از طریق وانت یا تاکسی های اینترنتی صورت می پذیرد و در شهرستان ها موتورها ازطریق اتوبوس های بین شهری ارسال می شوند که شخص تحویل گیرنده هنگام تحویل مرسوله کرایه حمل را می بایست نقدا پرداخت نماید .

ریمپ پراید 111 یکی از اقداماتی است که با توجه به شرایط این خودرو میتواند تا حد زیادی در کاهش مصرف سوخت و همینطور افزایش شتاب این خودرو دخیل باشد. منظور از چهار به دو يعني در موتور چهار سيلندر لوله هاي خروجي ابتدا دو به دو متناظر (1و4 – 2و3) به هم وصل شوند و سپس در امتداد فاصله اي مناسب اين دوتايي به هم وصل مي شوند و در نهايت تبديل به يكي مي شود ولي در حالت چهار به يك، اين چهار لوله در يك مكان به هم وصل مي شوند. این پیشرانه به دریچه گاز برقی مجهز شده و از سویی چیدمان محفظه موتور ساینا فیس لیفت تا حدی متفاوت از نسخه معمولی است. ساینا یکی از محصولات موفق سایپا به شمار میرود که در حال حاضر با توقف تولید پراید، جایگزین این خودروی ارزانقیمت و پرطرفدار شده است.

هدرز تندر 90 فقط و فقط یکبار ،شنیدن صدای سلو کار کردن موتورش ، و سپس یدونه تخته گاز که میکنید و طی حدود ۲۵ ثانیه به سرعت ۲۷۵ تا ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت میرسید، کافیه برای اینکه تا آخر عمر یک فرد کامیاب در عرصه ی ماشین بازی محسوب بشید. باید ببنی میخوای روی موتور خودت کار کنی یا تعویض موتور بکنی. استفاده از میل سوپاپ دارای لیفت 11 باعث تغییر زمانبندی و میزان باز و بست سوپاپ ها شده و دور موتور را افزایش می دهد. اگر یادتان باشد در تست ایمنی تندر ۹۰ گفتیم اتومبیلهایی پیدا میشوند که بر اثر برخورد، آثار تخریب تا شعاع گستردهای از اتومبیل را در برمیگیرد؛ زانتیا مثال بارز چنین خودرویی با ایمنی کم است. فارغ از تغییرات ایجادشده، ساینا فیسلیفت به امکانات رفاهی جدیدی نیز مجهز شده که البته در نسخه فولآپشن پررنگتر است.

هدرز برای ۲۰۶اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از هدرز پراید دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.