اما چه سؤالی در تحلیل آزمون کنکور مهم است؟

1. سؤال نکنید. 2. سؤالاتی که اشتباه کردید 3. سوالاتی که جدید هستند
اگر درسی را که مطالعه می کنید تحلیل می کنید ، تجزیه و تحلیل را حفظ کنید (مانند زیست شناسی). بخشی از سؤال را دوباره بخوانید و نقطه سوال را در کتاب درسی وارد کنید.
اگر سوالی که در حال تجزیه و تحلیل هستید مشکلی بود ، یک آزمایش مشابه را امتحان کنید تا مطمئن شوید این سؤال را یاد گرفته اید و مشکل را به خاطر نیاوردید.
استرس تست: مشکلی که اکثر بچه ها در طول آزمون دارند این است که آنها در طول تست چنان استرس می گیرند که نمی توانند در آزمون بهترین های خود را نشان دهند. این استرس می تواند منجر به فراموشی یا بی دقتی در سوالات مشکل ساز شود. استرس مزمن ممکن است دو هفته قبل از آزمایش ، کیفیت مطالعه را نیز کاهش دهد.
برای حل این مشکل ، باید به فلسفه آزمایش توجه کنید. آزمایش این است که مهارت های خود را آزمایش کنید و کاستی های خود را برطرف کنید و چیزهای جدید یاد بگیرید. آزمون این نیست که پیش بینی کند پذیرفته می شوید یا خیر.

بیشتر بخوانید: کدام تست بهتر است؟

چگونه خودمان را در خانه آزمایش کنیم؟
ما بچه های زیادی را می بینیم که می گویند من که خیلی خوانده ام ، به امتحان رفتم و دیدم که همه چیز را فراموش کرده ام. یا من همه اش اشتباه کردم

مشکل اصلی این است که آنها فکر می کنند موضوع را می دانند ، اما آنها به آزمون می روند و می بینند که اشتباه کرده اند.

فکر می کنید برای جلوگیری از وقوع این کار چه کاری می توان انجام داد؟

من به شما دلیل می دهم تا بقیه را در نظرات ارائه دهید.

ساده ترین راه حل این است که قبل از شروع جلسه به جلسه آزمون بپردازیم. آزمون نیز باید دارای شرایط ویژه باشد. بعضی اوقات در خانه آزمایش می شویم اما بد است.

برای این که این اتفاق نیفتد ، باید این شرایط را برای تست در خانه رعایت کنید

1. آزمون باید در زمان استاندارد باشد. بسته به تعداد سوالات و زمان هر آزمون ورودی آزمون در یک درس ، شما باید زمان کنکور را تعیین کنید

2. درجه سختی استاندارد. قبلاً نباید سوالات آزمون را دیده باشید. کتابهایی مانند الگوی موج آزمون دارای سوالات خلی برای تست هستند.

3. باید چند روز از خواندن آن درس گذشته باشد. نکته ای نیست این سایت که بلافاصله پس از خواندن درس ، خود را آزمایش کنید. چند روز صبر کنید تا خبر خوب در ذهن شما بماند و فراموش نشود. اگر اجازه ندهید من فراموش کنم ، هرگز نمی دانید کدام قسمت از داستان را به طور ناقص یاد گرفته اید