اپدیت بهار 2020 کلش اف کلنز

اپدیت بهار 2020 کلش اف کلنز – معرفی سوپر نیروها

چند ماه از آخرین بروزرسانی نسبتاً بزرگ کلش اف کلنز و معرفی تاون هال 13 می گذرد! اکنون زمان انتظار برای بروزرسانی جدید این بازی محبوب فرا رسیده است ، اما آیا این به روزرسانی کلش همان نسخه به روزرسانی های قبلی خواهد بود؟ در ماه های اخیر ، به دلیل کاهش زمان بروزرسانی و همچنین معرفی مواردی مانند موارد جادویی ، شاهد افزایش چشمگیر پیشرفت بازیکنان بوده ایم ، اما چرا؟ بیشتر بازیکنان فعلی کلش اف کلنز از یکنواختی بازی و کمبود انگیزه برای ادامه بعد از مکس خسته شده اند ، بنابراین supercell به عنوان اولین قدم در بروزرسانی کلش اف کلنز از بهار سال 2020 ، روی بازیکنان مکس تمرکز دارد! در این مرحله ، منابع بازیکنان کاملاً بی فایده است ، زیرا دیگر فعالیتی برای انجام وجود ندارد و بهتر است شما اقدام به خرید اکانت کلش تان 12 مکس ، اما اگر قسمت جدیدی از بازی باعث شود این منابع را به طرز شگفت انگیزی خرج کنید ، چه فکر می کنید؟!

پیش نمایش شش: فوق العاده غول

در چند روز گذشته ، ما دو ابرقدرت معرفی کرده ایم که هر دو کاربرد کمی برای حملات حرفه ای دارند و عمدتا برای کشاورزی مورد استفاده قرار گرفته اند! اما ابرقدرت امروز مربوط به یکی از محبوب ترین نیروهای کلاشی است که در انواع مختلف در خط مقدم حمله و دنیای به خاک دشمن مورد استفاده قرار می گیرد!

درست حدس زدی! سوپرجاینت اینجا است و برخلاف دو ابرقدرت قبلی ، توسط تاون هال 12 ارائه می شود!

این نیرو را می توان در لول مکس (لول 9) خود با هزینه 60،000 اکسیر تاریک به حالت فوق العاده تبدیل کرد ، سپس هزینه ساخت آن از 4500 به 9000 اکسیر و اشغال آن از 5 به 10 افزایش می یابد!

سوپرجاینت از این پس بدون شک به یکی از مهمترین عناصر در حملات تاون هال 12 تبدیل خواهد شد و باعث افزایش فروش اکانت کلش اف کلنز ، زیرا با ویژگی منحصر به فرد مشت آهنین و آسیب چند برابر به دیوارها ، قدرت بسیار بالایی دارد! به عبارت دیگر ، اگر بخواهیم با یک مثال ساده توضیح دهیم ، قدرت تخریب سوپر جاینت 2 برابر است و سلامتی آن 4 برابر غول معمولی است که می توانید جزئیات آن را در عکس زیر مشاهده کنید:

بازبینی پنجم: اجنه هوشمند

اجنه همیشه یکی از نیروهای قدیمی و البته محبوب کلش اف کلنز بوده است ، زیرا با سرعت بالا و علاقه به منابع گزینه بسیار مناسبی برای کشاورزی حتی برای بازیکنان سطح بالا است! نظر شما چیست اگر این سارق باتجربه را از چشم مدافعان دور کنیم؟!

اسمارت گوبلین بعد از سوپربربر دومین ابرقدرت بروزرسانی کلش اف کلنز از بهار 2020 است که از تاون هال 11 و گابلین سطح 7 در دسترس خواهد بود! قیمت تبدیل این نیرو به حالت فوق العاده 50000 اکسیر سیاه است و ویژگی منحصر به فرد آن این است که به مدت 5 ثانیه برای تمام دفاعی ها قابل مشاهده نیست!

همچنین لازم به ذکر است که هزینه ساخت اجنه پس از تبدیل آن به حالت فوق العاده به 750 اکسیر و فضای اشغالی آن از 1 به 3 واحد افزایش می یابد! سایر جزئیات اجنه هوشمند ، از جمله میزان آسیب به منابع ، در تصاویر زیر مشاهده می شود.

منبع: aria-clash.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>