راهنمای خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه

بندر گناوه همانگونه که طفل ها میدانید بندر گناوه ، اینجانب سرگرم طرح ریزی برای تجدید بنا آشپزخانه هستم ، امیدوارم بتوانم تیم هفتگی کلیه چیز آشپزخانه را در یکی‌از دو هفته آینده قیمت لوازم خانگی در گناوه https://tntbuy.ir استارت کنم. اکنون خرید اینترنتی ما در درحال حاضر آخری کردن سفارشات کابینه و مواد هستیم و بعداز ورود آن‌ها لوازم آشپزخانه ، ما برای DEMO فراهم هستیم!

نرم افزار ما اکران آزمایشی در کمتر از یک ماه دیگر میباشد تا بتوانیم این اکران را در جاده برگزار کنیم. اینجانب مطمئناً طی ماه آینده شما‌را در جریان روند تصمیم گیری قرار می دهم. ولی امروز – بگذارید اسباب آشپزخانه حرف کنیم!
هفته قبل اسباب و اثاث و OMG خویش را پیشنهاد دادیم – تمام فرایند فعالیت تماماً حقیقی وواقعی بود. چه کسی می دانست اثاثیه خانگی می‌توانند بسیار قشنگ باشند؟ نمی توانم شکیبایی کنم تا مجال نصب آنان فرا رسد ، البته میدانم که هنوز یک‌سری هفته از آن روز مسافت نداریم. درین در میان ، اینجانب فروشگاه اینترنتی بندر گناوه می خواستم روشی را که ما در تعیین اسباب و اثاث آشپزخانه نو خویش طی کردیم باخت بزنم. آیتم های بخش اعظمی وجود داراست (و مشخصات!) ، به این ترتیب اینجانب ترجیح می دهم پیش از خرید اقلام والا بلیط ، مطابق معیارهایی که در‌پی آن ها لوازم آشپزخانه میباشید ، ترجیح دهم! ما هشت ناحیه را تهیه و تنظیم کردیم که هنگام انتخاب اینکه اسباب و اثاث آشپزخانه برای ما مطلوب میباشد ، تمرکز کردیم.
1. میزان دارایی
او‌لین و به لحاظ اینجانب مهم ترین چیز در‌این لیست تهیه و تنظیم دارایی شماست. با این عمل علاوه بر اینکه هزینه متعددی برای خرید اسباب آشپزخانه نو ندارید ، جستجوی شما نیز محصور شود. یک وسیله خانگی قادر است به اندازه دو صد دلار مقرون به صرفه باشد یا این که تا 10 هزار دلار هم فعالیت نماید! ولی ، بیشتر ما بندر گناوه برای فریزر 10،000 دلاری خرید نمی‌‌کنیم ، البته هنوز هم نشستن و مقصود گذاری برای این هزینه اصلی میباشد.

بعد از گزینش دارایی ، وقت آن میباشد که به مرحله بعدی لیست بروید!
2. اندازه
خوب ، اینک که میزان دارایی ای را احداث کردیم ،خرید از گناوه وقت آن میباشد که با جستجوی اندازه وسایل خرید اینترنتی خویش و انتخاب اینکه بیشترین مقدار برای فضای شما چه است ، کاوش را محصور کنیم. این یک راهنمای فوق العاده اثرگذار برای فریزر و سردخانه میباشد که ما از آن به کارگیری کردیم!

در حالتی‌که مثل اینجانب آشپزخانه خویش را شسته اید و کابینت های جدیدی نصب میکنید ، درین تیم تجربیات بسیار بیشتری دارید چون میتوانید کابینت ها را به طور سفارشی برای اسباب و اثاث خویش توصیه دهید. با این اکنون ، در شرایطی‌که اثاثیه خانگی خویش را آپ دیت میکنید و کابینت های جان دار را نگهداری می‌کنید ، می بایست پهنا / طول دهانه های مو جود در کابینت را اندازه بگیرید و خرید فرمائید.
ولی صرفا اندازه گیری پهنا و طول اساسی وجود ندارد. شما همینطور می بایست عمق را در لحاظ بگیرید. آیا می‌خواهید یخچال فریزر شما از کنار کابینت های شما بیرون خواهد شد؟ آیا میخواهید اجاق شما نیز همین عمل را ایفا دهد؟ سردخانه کهن اینجانب (نگاه فرمائید به بالا!) یک گام از کابینت های ما خارج زد و  اینجانب از این متنفرم. بعلاوه ،قیمت لوازم خانگی در گناوه فریزر دیرین در فضایی بود که ما وارد منزل  لوازم آشپزخانه خویش می شدیم بندر گناوه ، که یه خرده بازدارنده مشاهده کرد ما می گردد و سبب ساز می‌گردد تک تک آشپزخانه کوچکتر و خردتر گردد.

در پایان ، اصلی میباشد که وسایلی را گزینش فرمایید که فضای شما‌را نداشته باشند ، به این ترتیب پیش از خرید مطلقاً قد ، پهنا و عمق را اندازه بگیرید!
3. مجموع نمایید

دارایی تصمیم دریافت شد؟ چک! خرید اینترنتی بعد ها مستند؟ تحلیل! بعدی چه می‌باشد؟ در حال حاضر وقت آن میباشد که راجع به ظروف یا این که مدل اسباب خویش تصمیم بگیرید. در اینجا بعضی از دوست داستنی ترین مورد هایی که پیدا کردیم

فولاد ضد زنگ
سپید
سیاه
رنگی
در تحت پانل های کابینت مخفی شد‌ه‌است

ما می دانستیم که می‌خواهیم ظواهر قیمت لوازم خانگی در گناوه منزه از فولاد ضد زنگ را برای آشپزخانه تازه خویش داشته باشیم ، البته نمی‌خواهیم با بدون پول نگه داشتن رگه های فولاد ضد زنگ و اثر انگشت رویا رویی کنیم. نزاع حقیقی میباشد ،بندر گناوه مگر خیر ؟! آن‌گاه راجع به فولاد ضد زنگ FINGERPRINT RESISTANT داده ها کسب کردیم.تلویزیون سونی ام … نبوغ !! اینجانب در واقع این زمینه را در یک اتفاق افتاد Maytag در World of Whirlpool در شیکاگو آموختم ، جایی که اینجانب و کیسی این زمان را داشتیم که آن را در نمایشگاه ببینیم و روش عمل آن را تست کنیم.قیمت تلویزیون سونی در گناوه کلیک بسیار سهل وآسان میباشد … خرید تلویزیون سونی از بندر گناوه تک تک آنچه شما نیاز دارید آب برای پاک کردن آن میباشد!
و پیش گویی بزنید چه؟ عمل می نماید! می‌توانید به سمت بالا بروید و کلیه نوع فولاد ضد زنگ را که میخواهید لمس نمائید (آری ، اینجانب به شما نگاه میکنم که به زودی نوپا نوپای شما گردد ، بن) و لوازم آشپزخانه به رنج میتوانید تشخیص دهید – در شکل وجود. در‌صورتی‌که لکه ای وجود داشته باشد ، صرفا کاری که شما جاری ساختن می دهید آب پاشیدن ، تزکیه و وویلا میباشد! کیسی بیش تر از دو سال میباشد که‌این خرقه را در آشپزخانه خویش (تصویر بالا) بر روی اسباب و اثاث مایتاگ خویش داشته میباشد و بدون چاره وجود ندارد روزهای خویش را به صورت مداوم به نظافت کردن فریزر تخصیص دهد تا اثر انگشت های ناخواسته را منزه نماید. عاشقشه! به این ترتیب این فعالیت خرید اینترنتی بی منفعت ای بود که‌این ایده در آشپزخانه ما نیز عالی خواهد بود.
4. مدل معاش

اینک وقت آن میباشد که راجع‌به مدل معاش و طرز به کارگیری فعلی از اسباب خویش تأمل فرمائید. آیا نقاط دردی دارید که بخواهید با وسایل تازه آن ها را برطرف نمائید؟ شما می بایست به اعتنا روش به کار گیری از هر وسیله و آنچه را که در زمینه ی آن دوست دارید و حتی مهمتر از آن چیزی که از آن متنفرید ، تجزیه و چک نمایید. از جمله ، فریزر ساید بای ساید فعلی ما جانور وجود ندارد ، ولی دکوراسیون آن به ما اذن نمی دهد بندر گناوه از آن در توا‌ن پتانسیل بی نقص به کارگیری نمائید. ما بندرت چیزها را یخ میزنیم ، براین اساس داشتن 50٪ فضای یخچال فریزر تحت عنوان سردخانه مقداری هدر میباشد.

ما شخصاً ترجیح میدهیم فضای سردخانه بیشتری داشته باشیم و فضای یخچال کمتری داشته باشیم ،قیمت لوازم خانگی در گناوه به همین ادله در غایت این فریزر درب فرانسوی را تعیین کردیم. این مدل به عبارتی چیزی میباشد که ما در منزل دیرین خویش داشتیم و خیلی بیشتر آن را دوست داشتیم.لوازم آشپزخانه این سبک خیر صرفا فضای فریزر بیشتری به ما میدهد ، بلکه دارنده بندر گناوه خصوصیت  میباشد که با گاز یخچال فریزر را خنک می نماید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>