قاعده کلی در مورد سایت بزرگ احساس چت

همیشه سریع جواب پیام‌هایش را ندهید

شما نباید در زمان آشنایی بازی‌های روانی راه بیاندازید؛ اما اگر با سیاست پیش بروید و راهکار مناسبی را انتخاب کنید، مطمئناً موفق خواهید شد. اگر الان ظرف چند ثانیه به او جواب دهید، اما بعد از گذشت چند هفته یا چند ماه، وقتی شور و اشتیاق اولیه فروکش کرد، پیام‌هایش را با تاخیر جواب بدهید، چه اتفاقی می‌افتد؟ او به سرعت متوجه موضوع می‌شود. به علاوه باز هم مسئله تعقیب کردن و جذابیت آن مطرح است. اگر به سرعت جواب بدهید، احساس می‌کند که همیشه در دسترسش هستید و ادامه دادن به رابطه دیگر برایش چالش‌برانگیز و جذاب نخواهد بود.

قاعدۀ کلی دیگر این است که ببینید او چقدر سریع جواب پیام‌هایتان را می‌دهد. اگر کل روز طول می‌کشد تا او جوابتان را بدهد، مسلماً درست نیست که در لحظه به او جواب بدهید. اما اگر او به سرعت به پیام‌هایتان جواب می‌دهد، شما هم می‌توانید همین کار را بکنید. فقط قبل از جواب دادن به او کمی دست‌دست کنید تا مدتی بگذرد یا گوشی تلفنتان را در اتاق دیگری بگذارید تا صدای نوتیفیکشن‌های پیام‌هایش را نشنوید.

از ایموجی استفاده کنید، اما مراقب باشید که زیاده‌روی نکنید  

همان طور که چت کردن و پیام فرستادن برای یکدیگر ظرف سال‌های گذشته تغییر کرده است، استفاده از ایموجی‌ها نیز کاملاً متحول شده است. امروزه دیگر فقط نوجوانان از این شکلک‌ها استفاده نمی‌کنند؛ بسیاری از بزرگسالان نیز منظور اصلی خود از به کار بردن واژگان مختلف را به کمک ایموجی‌ها واضح‌تر بیان می‌کنند و به این ترتیب از سوءتفاهم‌ها و سوءتعبیرهایی که ممکن است از خواندن یک متن ساده پیش بیاید، جلوگیری می‌کنند. اما مراقب میزان استفاده‌تان از ایموجی‌ها و گیف‌ها باشید. اگر طرف مقابل تا به حال حتی یک ایموجی هم برایتان نفرستاده است، مسلماً دوست ندارید که با اضافه کردن این شکلک‌ها به پیامتان بچه به نظرش برسید. سعی کنید پیام‌هایتان متناسب با پیام‌های طرف مقابلتان باشد و همگام با او پیش بروید.

در مثال‌های زیر می‌بینید که استفاده از ایموجی چگونه معنای متن را واضح‌تر منتقل می‌کند:

بدون ایموجی: کی گفته دلم برات تنگ شده؟

با ایموجی: کی گفته دلم برات تنگ شده؟ ?

بدون ایموجی: یه هفتست ندیدمت!

با ایموجی: یه هفتست ندیدمت! ?

بدون ایموجی: البته بدون من نمی‌تونستید از پس این پروژه بر بیاید!

با ایموجی: البته بدون من نمی‌تونستید از پس این پروژه بر بیاید! ?

بگذارید (گاهی اوقات) او شروع کننده باشد

حتماً از آشنا شدن با او به شدت هیجان‌زده‌اید، اما بهتر است همیشه برای شروع چت احساس پیشقدم نشوید تا بیش از اندازه مشتاق به نظر نرسید. بگذارید گاهی اوقات هم او پیشقدم شود، بعد به او دلگرمی بدهید. مثلاً فرض کنید که او هر روز صبح به شما پیام می‌دهد و روز خوبی برایتان آرزو می‌کند. این پیام‌های صبحگاهی شما را از صمیم قلب خوشحال می‌کند، پس به او بگویید که چقدر این کارش را دوست دارید تا او همچنان به این کار ادامه دهد.

از طرف دیگر نباید بگذارید که پیام فرستادن کاملاً یک‌طرفه شود؛ پس از آن که او چند بار اول پیام فرستاد، یک بار هم شما پیشقدم شوید. به این ترتیب به او نشان می‌دهید که دوستش دارید و از این که گاهی قدم جلو بگذارید، واهمه‌ای ندارید. برای این که در چت جذاب باشید، باید به الگوها توجه کنید و زمانبندی مناسبی داشته باشید. اگر ناظر و یادگیرندۀ خوبی باشید، به زودی متوجه خواهید شد که او تقریباً هر روز هم‌زمان با شما پیام می‌دهد. هر از گاه پیشدستی کنید و زودتر از همیشه برایش پیام بفرستید تا با این غافلگیری خوشایند از او دلبری کرده باشید.

از فرستادن هر پیام منظوری داشته باشید

می‌خواهید برای تعطیلات آخر هفته برنامه‌ریزی کنید؟ بیشتر او را بشناسید؟ فقط می‌خواهید احوالش را بپرسید تا متوجه شود که به یادش هستید؟ وقتی در حال نوشتن یک پیام هستید، هدف اصلیتان را مد نظر داشته باشید تا بتوانید گفتگو را در جهت مناسب پیش ببرید. به علاوه به این ترتیب وقت طرف مقابلتان را هم هدر نمی‌دهید، چون اصلاً نمی‌توانید تصور کنید که وقتی او پیامتان را دریافت می‌کند، در حال انجام دادن چه کاری است.

سلام عزیزم! فقط میخواستم مطمئن بشم که قرار فردامون برای پارک رفتن سرجاشه.

وقتتون بخیر. خواستم ببینم قراری که این هفته برای کارهای دانشگاه گذاشتیم برقراره؟

این توصیه برای این که بتوانید طرف مقابل را در چت کردن عاشق خودتان بکنید، فوق‌العاده است. وقتی پیامی را برایش می‌فرستید، تا وقتی خبری از او نشده است، دیگر پیامی ارسال نکنید. البته چون در روزهای اول آشنایی احساس ناامنی می‌کنید و فکر می‌کنید رابطه‌تان متزلزل است، دیر جواب دادن او نگرانتان می‌کند که مبادا دیگر علاقه‌ای به شما ندارد. اما بهتر است یک نفس عمیق بکشید و کمی صبر داشته باشید.

به این نکته دقت کنید که نمی‌دانید او الان مشغول چه کاری است؛ شاید با دوستانش است، شاید خوابیده است، شاید هم گوشیش شارژ ندارد و خاموش شده است. سکوت کردن علامت بی‌توجهی نیست؛ اما اگر وقتی در دسترس نیست، او را با پیام‌های پی در پی بمباران کنید، مطمئن باشید که به تدریج علاقه‌اش را به شما از دست خواهد داد.

شوخ‌طبع باشید

یکی از بهترین راه‌ها برای صمیمی‌تر شدن با مردی که به تازگی با او آشنا شده‌اید، این است که از طنز و شوخ‌طبعی در پیام‌هایتان استفاده کنید. خنده رابط فوق‌العاده‌ای است و می‌توانید گفتگوهای جدی‌تر را با کمی چاشنی شوخی متعادل کنید (“در چه حالی؟ به دنبال چه میگردی؟”). پژوهشگران در مطالعات روانشناختی دریافته‌اند که مردان نشاط و شوخ‌طبعی را در زنان، به ویژه در ابتدای رابطه دوست دارند. زنان شوخ‌طبع به نظر مردان لوندی و جذابیت خاصی دارند و به راحتی می‌توانند از آنان دلبری کنند. بنابراین حس شوخ‌طبعیتان را در چت کردن به او نشان بدهید تا در تور کردنش موفق شوید.

فکر کردی فردا تو بازی میتونی از من ببری؟ بهتره بیشتر تمرین کنی!

فکر می‌کنید ارائتون امروز خوب بود؟

تشخیص بدهید که چه زمانی باید از روش‌های ارتباطی دیگر استفاده کنید

واقعیت این است که چت کردن همواره بهترین کانال ارتباطی نیست. تماس تلفنی یا از آن هم بهتر، ملاقات حضوری باعث می‌شود که گفتگو سریع‌تر و بهتر جریان پیدا کند، بنابراین اگر چت‌هایتان روزبه روز طولانی‌تر می‌شود یا می‌خواهید دربارۀ موضوع جدی و سنگینی، مانند بیماری شدید مادربزرگش، با هم حرف بزنید، بهتر است کانال ارتباطیتان را تغییر بدهید. روش‌های هم‌زمانی مانند تماس تلفنی یا ویدئو چت برای گفتگوهای جدی‌تر مناسب‌تراند و به هر دو طرف اجازه می‌دهند که مشارکت فعال و موثری در گفتگو داشته باشند.

حرف زدنم تندتر از تایپ کردنمه. موافقی تلفنی صحبت کنیم؟

هر چند وقت یکبار عکسی برایش بفرستید 

ارتباط برقرار کردن فقط کلامی یا مکتوب نیست. می‌توانید هر از گاه عکسی را نیز در چت‌هایتان برایش بفرستید. اشکالی ندارد که در واتس‌اپ یا سایر برنامه‌های ارتباطی در فضای مجازی سلفی بامزه‌ای را که از خودتان گرفته‌اید، برایش بفرستید، اما لطفاً زیاده‌روی نکنید. اگر مرتباً برایش سلفی بفرستید، فکر می‌کند که از خودپسندی یا خودشیفتگی رنج می‌برید. عکس‌های دیگری هم به جز سلفی وجود دارد؛ مثلاً می‌توانید یک عکس خنده‌دار یا عکسی را از کاری که در حال انجام دادن آن هستید، برایش بفرستید و از او هم بخواهید که همین کار را بکند. اگر امروز قرار بوده کوهنوردی کند، از او بخواهید عکسی از قله برایتان بفرستد. اگر او را تشویق کنید که عکس‌هایی را از زندگیتان با هم به اشتراک بگذارید، می‌توانید او را به گفتگوهایتان علاقه‌مند نگه دارید و گفتگو و رابطه‌تان را به مرحلۀ بعدی ببرید.

امروز کیک پختم، ببین چه خوب شده (عکس کیک را برایش بفرستید).

چه روز خوبیه. هوای اینجا فوق‌العاده است. کاش تو هم اینجا بودی (عکسی را از ساحل برایش بفرستید).

یادتون هست گفته بودید عاشق قورمه‌سبزی هستید؟ خواستم یه عکس بفرستم دلتون یکم آب شه! {عکس از قورمه‌سبزی}

از او درباره روزش بپرسید

دوست دارید که طرف مقابل از شما دربارۀ روزتان بپرسد، این‎‌طور نیست؟ دلیلی ندارد که او هم این پیگیری‌ها و سوالات را دوست نداشته باشد. سوال پرسیدن دربارۀ فعالیت‌های روزمره موضوع فوق‌العاده‌ای برای شروع گفتگو است. اگر جواب داد که روز خوبی دارد و همه چیز بر وفق مرادش است، شما هم می‌توانید دربارۀ روز خودتان با او حرف بزنید. اما اگر گفت که اوضاع به هم ریخته است، می‌توانید سنگ صبورش بشوید. به جوابش توجه کنید و سوالات بیشتری بپرسید. هر روز گفتگویتان را با یک جملۀ ثابت شروع نکنید تا گفتگو برایش کسل کننده و یکنواخت نشود. به خاطر بسپارید که می‌خواهید گفتگویتان را جذاب و بانشاط نگه دارید، نه این که در دام تکرار بیفتید.

شما: سلام عزیزم، اوضاع امروز چطوره؟

او: ای، تعریفی نداره. ماشینم خراب شد، باید ببرمش تعمیرگاه.

شما: ای وای، چه بد! میخوای بیام برسونمت؟ تا ماشینت درست بشه میتونیم یه چیزی هم با هم بخوریم.

پیام‌هایی کوتاه و دلنشین بفرستید

پیام با نامه تفاوت دارد و باید کوتاه و مختصر باشد. اگر فکر می‌کنید که قرار است چتتان طولانی شود و مجبور هستید دربارۀ موضوعی توضیحات طولانی بدهید، بهتر است از گزینۀ تماس تلفنی استفاده کنید. اگر پیام‌هایتان را کوتاه نگه دارید، فرصت ایجاد یک گفتگوی رفت و برگشتی موثر را به وجود می‌آورید. اگر حرف‌های زیادی برای گفتن دارید، آن را در چند جمله و پیام‌های مجزا بفرستید تا او هم فرصت خواندن و جواب دادن داشته باشد. البته فرستادن پیام‌های سه کلمه‌ای هم هیچ جذابیتی ندارد. با جمله‌های کامل به او جواب بدهید، فقط مراقب باشید که مثنوی برایش ننویسید.

هرچه زمان بیشتری را با کسی که دوست دارید، سپری کنید، با او راحت‌تر و صمیمی‌تر می‌شوید و می‌توانید بدون رودربایستی سفرۀ دلتان را پیش او باز کنید. این راحتی در کل خوب است، اما قرار نیست که از آن به عنوان فرصتی برای گله و شکایت کردن استفاده کنید. این که هر از گاه شکایتی بکنید، مثلاً بگویید: “وای، پختم از گرما!” اشکالی ندارد، اما مرز باریکی بین گفتگو کردن دربارۀ موضوعی که ناراحتتان می‌کند و شکایت کردن و غر زدن وجود دارد. این مرز را تشخیص بدهید و مراقب باشید که از آن عبور نکنید. اگر موضوعی واقعاً ناراحتتان می‌کند و می‌خواهید دربارۀ آن حرف بزنید، بهتر است این گله‌گذاری‌ها را تلفنی یا در ملاقات حضوری انجام بدهید. در غیر این صورت دختری غرغرو به نظرش خواهید رسید که مسلماً اصلاً جذاب نیست.

چگونه پیامک عاشقانه به همسر خود ارسال کنیم؟

اگر قصد دارید به مرد خود پیامی ارسال کنید اما می ترسید حرف اشتباهی بزنید یا چیزی بگویید که شما را ناامید یا نیازمند نشان دهد باید به یاد داشته باشید بهترین استراتژی در چت کردن برای ارسال پیام و پیامک عاشقانه این است که بامزه باشید و در عین حال خیلی پرمدعا و سلطه جو به نظر نیایید.

اگر به دنبال نکاتی هستید که به شما کمک کند مردی را از راه دور مثلا در شبکات اجتماعی از طریق پیامک عاشق خود کنید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

گام اول یک سوال خوب بپرسید:

با یک پرسش ارسال پیام خود را شروع کنید، این یک روش عالی برای نشان دادن علاقه به عشقتان است و همچنین کاری می کنید که پاسخ دادن برای وی آسان شود.

با اینکار می توانید از تمایل وی برای ارسال متقابل پیام به شما مطمئن شوید.

در ادامه به شما توضیح می دهیم دقیقا یک سوال خوب به چه شکل است؟

یک سوال مشخص و دقیق در مورد خودش بپرسید. با اینکار نشان می دهید به چیزی که واقعا هست علاقه مند هستید.

از وی سوالی بپرسید که به سادگی بتواند پاسخ دهد. در مورد معنی زندگی  و عشق و علاقه سوال نکنید.

به نظر مردان پرسش های صریح و واضح جذاب تر است نسبت به پیامی که خیلی توضیحات دارد.

ولی جوابِ پرسش شما نباید در یک کلمه خلاصه شود. اگر پرسشی کنید که جواب آن در یک یا دو کلمه باشد، ادامه دادن آن مکالمه دشوار خواهد شد.

اصیل بودن:

اگر پیام هایی ارسال کنید که دیگران نمی فرستند یا به عبارت دیگر خاص باشند ، تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

به جای سلام و احوالپرسی ، یک سوال جالب بپرسید و سعی کنید چیزی بگویید که باعث شود او بخواهد به شما پاسخ دهد و به صحبت خود ادامه دهد.

او را بخنداند. اگر سعی کنید باهوش باشید و او را خوشحال کنید ، فرد مقابل سعی می کند شما را بخنداند.

ظاهری کنایه آمیز و شوخ طبع داشته باشید. این روش عالی دیگری برای شروع است تا زمانی که او بداند چگونه به س questionsالات شما پاسخ دهد.

عاشق باشید:

اگر در مرحله ای هستید که می خواهید احساسات خود را بیان کنید ، باید سعی کنید در عین حال شوخ طبع و شوخ باشید و خیلی احساساتی نباشید.

عاشقانه بودن شوهر شما را از گفتگو با شما هیجان زده می کند و تحت تأثیر شجاعت شما قرار می گیرد (اگر در این کار زیاده روی نکنید).

در اینجا من دقیقاً توضیح می دهم که در پیام کوتاه عاشقانه شما چه باید بکنید

کنایه آمیز باشید از تمسخر و کمی تمسخر نهراسید.

اگر در مرحله مناسب رابطه خود هستید ، در مورد لباسی که خریده اید و پوشیده اید صحبت کنید. این کار دیدن شما را هیجان انگیزتر می کند.

جالب باشید:

اگر می خواهید مردی که می خواهید عاشقش شوید برای شما یک فرد جالب باقی بماند ، باید برای او نیز جالب باشید.

شما باید نشان دهید که فردی واجد شرایط ، با علایق ، سرگرمی ها و دوستان مختلف هستید و همیشه به دنبال امتحان چیزهای جدید هستید.

به او اجازه دهید تصور کند که شما زندگی پرمشغله ای دارید و از اینکه اکنون فرصت ارسال پیام برای او را دارید بسیار احساس خوشبختی می کند.

اگر احساس کند که شما همیشه بیکار هستید و منتظر شرایط مناسب برای ارسال پیام هستید ، به سرعت علاقه شما را از دست می دهد.

نشان دهید که زندگی خود را دارید. به او بگویید که با دوستانتان قدم می زنید ، در کلاس کاراته شرکت می کنید یا فیلم جدیدی می بینید.

او باید بداند که زندگی شما فقط ارسال پیامک عاشقانه به او نیست و در نتیجه او می خواهد سهم بیشتری کسب کند.

یک علاقه مشترک پیدا کنید

یک علاقه مشترک پیدا کنید. درست است ، این می تواند دور زده شود ، اما فقط اگر شما یک تکنسین نیستید که می داند چه کاری انجام می دهد. آنها علاقه بیشتری به صحبت با شما خواهند داشت.

به چیزی که در زندگی دوست دارید اشاره کنید. این به او نشان می دهد که شما فرد خوشبختی هستید و علایق مختلفی در زندگی خود دارید.

بدانید چه موقع باید تماس را خاتمه دهید:

بسیار مهم است که هر بار مکالمه را در زمان مناسب خاتمه دهید ، تا مرد مقابل همچنان به شما علاقه مند شود.

اگر او همیشه کسی است که مکالمه را خاتمه می دهد ، یا اگر شما همیشه سعی در طولانی کردن مکالمه دارید ، به خصوص هنگامی که او مشغول است یا حرفی برای گفتن دارد.

نه ، در نتیجه ، او مکالمه را قطع می کند و نمی خواهد در آینده با شما ارتباط برقرار کند.

وقتی می خواهید چیزی برای گفتگو پیدا کنید.

وقتی پاسخ های او به صورت مثبت ، خیر ، خوب یا خوب خلاصه شود ، در این حالت مرد مقابل شما علاقه ای به ادامه مکالمه ندارد.

اگر او در پاسخ از شما سالی نپرسد ، پس احتمالاً فقط برای مودب بودن به شما پاسخ می دهد

اگر او همیشه مکالمه را تمام می کند ، سعی کنید این روش را تغییر دهید و شما کسی هستید که شغلی دارید و باید حداقل نیمی از وقت را بگذرانید.

به او چیزی بدهید که فکر کند:

لازم نیست فقط با گفتن جملاتی مانند “اکنون” یا “تا بعدا” مکالمه را به پایان برسانید. در عوض ، باید پایان تماس را باز نگه دارید تا بتوانید مکالمه جدیدی را شروع کنید.

می توانید به او بگویید که به وی سر می زنید یا به او بگویید که کار جالبی انجام می دهید تا بعداً در مورد آن از شما س youال کند.

در ادامه توضیح خواهم داد که چگونه در پایان چت ها و ارسال پیامک های عاشقانه خود ذهن دیگران را تسخیر کنید

1- اگر قبلاً وقت خود را شروع کرده اید ، مشکلی نیست که به او بگویید از دیدن او خوشحال هستید.

2- اگر قبلاً قرار ملاقات گذاشته اید ، در مورد لباس جدیدی که می خواهید بپوشید صحبت کنید و بگویید که نمی توانید صبر کنید تا لباس جدید خود را به نمایش بگذارید

انجام دادن. بگذارید ذهن او به دنبال تصویری ناآشنا بگردد و سعی کند از لباس جدید شما جلو بیفتد.

3- پایان مکالمه را باز بگذارید تا بعداً در مورد آن بیشتر از شما س askال کند. ذکر کنید که چند بار با دوستانتان بیرون می روید و دوست دارید مدتی را با آنها سپری کنید. در این حالت ، اگر پسر مورد علاقه شما بخواهد با شما بیرون برود و خیلی خجالتی نباشد ، قطعاً از شما سال می کند.

ناامید و نیازمند به نظر نرسید:

آخرین دختری که پسری به دنبال آن است ، نیازمند و ناامید است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>