لوله گالوانیزه ساوه PG21 – لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه فوق سنگین در برندهای مختلف و معتبر منجمله لوله گالوانیزه ساوه ,لوله گالوانیزه سپنتا ,لوله گالوانیزه درپاد,آریاوا و انواع برندهای معتبر داخلی میتوان از این مجموعه با قیمت مناسب و بروز تهیه نمود .قیمت لوله گالوانیزه در مقایسه با انواع لوله های فولادی سیاه کمی بالاتر است و این به آن جهت است که لایه از روی به عنوان پوشش بر روی این لوله ها قرار داردکه مانع از واکنشهای شیمیایی و پوسیدگی در این لوله ها میگردد .همانطور که گفته شد لوله های گالوانیزه دارای انواع اوزان به جهت نوع مصرف میباشند که این اوزان در قیمت نهایی لوله های گالوانیزه تاثیر گذار است به این جهت که لوله های گالوانیزه و در کل لوله های فولادی چه سیاه چه گالوانیزه به صورت وزنی خرید و فروش میشوند مگر در مواردی که نیاز پیمانکاران و یا مشتریان در حد چند شاخه باشد که هزینه های حمل و نقل و بارگیری و وزن کشی در مقدار بندل لوله تقسیم و قیمت نهایی کمی بالاتر از قیمت به صورت ظرفیت کامل تریلی یا کامیون میگردد . عملکرد مداوم:- کویل هایی که در هر دو خط گالوانیزه پردازش می شوند ، بر روی یکی از دو قرقره بازپرداخت شارژ یا بارگیری می شوند.

لایه روی می تواند با مدت زمان نگهداری در حمام متفاوت باشد. حمام روی مذاب مطابقت داشته باشد ، نوار وارد گلدان روی می شود و در اطراف “رول قابلمه” حرکت می کند که آن را از طریق هوا هدایت می کند. فولاد گالوانیزه به طور کلی فولاد کم کربن با روکش است ، پوشش روی به طور کلی 20um ضخامت دارد. وزن لوله گالوانیزه به دو روش معمول محاسبه می شود که روش اول استفاده از فرمول محاسبه وزن لوله است که در ابتدای مقاله گفتیم و روش دوم استفاده از جدول وزن لوله گالوانیزه است. روش دوم تولید لولههای گالوانیزه روش گرم است. برای زمینههای متنوع صنایع مانند گاز، ساختن مخازن تحت فشار بالا در تاسیسات پالایشگاه، نیروگاهها و از لولههای بی درز استفاده میشود یا به اصطلاح لوله سیاه در واقع به لولههایی اتلاق WELDED STEEL PIPE لولههای درزدار فولادی میشود که در نیتجه فرم دهی و جوش دادن ورقهای فولادی با ضخامت ها و جنس های مختلف تولید می شوند .

لوله های گالوانیزه همواره به صورت روپیچ تولید میشوند به این صورت که تمام لولههای گالوانیزه از بیرون دنده میخورند. این لوله ها که به صورت استاندارد در سایزهای 2/1 اینچ تا 8 اینچ تولید میشوند مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند و برای انتقال سیالات از آنها استفاده می شود. در حال حاضر لوله های گالوانیزه ساوه سبک در سایزهای ۲.۱ تا ۶ اینچ و با وزن حداقل ۶ تا ۵۰ کیلوگرم تولید و عرضه میشوند. جدول وزن لوله به شما کمک میکند که بتوانید به راحتی وزن لوله های مورد نظر خود را در ابعاد استاندارد تولید شده محاسبه کنید. برای تولید لوله های گالوانیزه که از جنس فولاد نرم هستند، ابتدا ورق فولاد را با فشار بالایی از داخل قالب عبور و سپس درزهای آن را جوش میدهند و بعد از آن عمل گالوانیزه کردن را انجام میدهند. کردن قدرت مورد نظر مشتری با اجازه تبلور مجدد دانه های فولادی است. البته این نکته مهم را باید در نظر داشته باشید که لوله های درز دار باید توسط افراد ماهر و حرفه ای جوش داده شوند تا کاملا آب بندی شده باشد و برای اطمینان پیدا کردن از صحت کار او باید لوله های مورد استفاده برای گاز رسانی را مورد بررسی قرار دهند.

این قیمت در مقابل کیفیت بالایی که دارد کاملا منطقی است. برای آگاهی از قیمت روز لوله مورد نظر خود بایستی با نمایندگی های فروش لوله گالوانیزه تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت میتوانید به لینک درج شده مراجعه نمایید یا با کارشناسان روشاک تماس حاصل فرمایید. پوشش روی از فولاد گالوانیزه داغ در سخت ترین خاک 35 تا 50 سال و در خاک کمتر خورنده 75 سال یا بیشتر دوام می آورد. پوشش های گالوانیزه روی در دمای بسیار سرد و گرم به خوبی پاسخ می دهند. طول لوله گالوانیزه معمولا 6 متر می باشد. گالوانیزه گرم بهتر است یا سرد؟ این نوع لولهها از استحکام کمتری در برابر خوردگی و مواد اسیدی برخوردار است. این نوعلوله ها نسبت به نوع آهنی در برابر اسیدها مقاومت کمتری دارند و کلیه اسیدهایی که برای چدن مضر می باشند فولاد گالوانیزه را هم خراب می کنند . برای معرفی عناصر مختلف در نقشهها معمولاً از یک سری علائم استاندارد استفاده میشود که مهمترین و پرکاربردترین آنها در شکل زیر خرید و فروش لوله گالوانیزه ارائه شده است. • برش: فولاد در ابعاد انتخابی مشتری به شکل کاملا حرفه ای برش می شود. برای تولید این لوله ها از ورق های فولادی نرم استفاده می شود و روند کار به این شکل است که ابتدا این ورق ها را به دور قالب می پیچند، سپس درز بوجود آمده را جوش می دهند و لوله را درون وان روی قرار می دهند تا به خوبی همه قسمتهای لوله را بپوشاند.

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر