گالری تلویزیون GX به اندازه تلویزیون WX باریک نیست. خرید تلویزیون از گناوه اما ازینجا دونبال کنید در عوض بلندگوهای جداگانه ای است که برای سال 2020 دوباره طراحی شده اند. از طرف دیگر ، تمام درگاه ها یا بلندگوهای صوتی / الکترونیکی داخلی هستند. ویژگی دیگر تلویزیون ال جی گالری مدل 2020 این است که دارای یک براکت دیواری باریک است. LG ادعا می کند: نوار صوتی اختیاری (SNX7) برای مدل GX Gallery نیز موجود خواهد بود.

هر دو گالری GX و WX TV دارای پورت HDMI 2.1 هستند که از ورودی های 4K120 خرید تلویزیون از گناوه و همچنین بازی های کنسول نسل بعدی و همچنین پخش کننده های ویدیویی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، این تلویزیون قدیمی گالری دارای سه پشتیبانی HDMI VRR ، AMD FreeSync و همچنین Nvidia G-Sync است. خرید تلویزیون از گناوه پلت فرم webOS این شرکت امکان دسترسی به برنامه های جریان از جمله اپل تی وی و دیزنی + را فراهم می کند ، اما HBO Max به زودی راه اندازی می شود. شدید

بایگانی خرید تلویزیون از گناوه

ال جی مانند سامسونگ با مجموعه تلویزیونی “The Frame” خود ، تلویزیونهای بی نظیری و با کیفیتی تولید کرده است که می توانند با هم رقابت کنند. البته GX یک قدم جلوتر از مدل LG CX TV است ، خرید تلویزیون از گناوه در حالی که WX یک تلویزیون هوشمند است که در حال حاضر هیچ سازنده دیگری ارائه نکرده است. اواخر امسال ، این شرکت کره جنوبی اولین تلویزیون قابل پخش در جهان (RX) را معرفی می کند. تلویزیون های LG GX و WX اکنون در ایالات متحده و اروپا در دسترس هستند و پیش بینی می شود ماه آینده گسترش یابد.

جشنواره پیامبر اعظم
اخبار و گزارش ها
گفتگو
مقاله و یادداشت
مقدمه
اثرات
بایگانی خرید تلویزیون از گناوه
پست های مرتبط
اسلام و رسانه های غربی اسلام و رسانه غربی
رسانه و انقلاب و انقلاب و انقلاب
دین و رسانه در ایران دین و رسانه در ایران
واقعیت مجاز ، واقعیت توهمی ، واقعیت توهمی
فناوری رسانه؛ قدرت فریب دادن یا روشن کردن توده های فناوری خرید تلویزیون از گناوه رسانه؛ قدرت حماقت یا روشنگری توده ها
ماه رمضان در رسانه ها ماه رمضان در رسانه ها

قدرت تلویزیون چیست؟

خالق: منوچهر ولی نعمتی 1390 .24 اردیبهشت

صحبت در مورد نفوذ و قدرت تلویزیون یکی از مباحثی است که به کلیشه تبدیل شده است. از این رو ، فقط چهار مورد خاص در اینجا ذکر شده است. در کانادا دو فرهنگ وجود دارد و این فرهنگ ها توسط آنگلوساکسون ها اداره می شدند.
صحبت در مورد نفوذ و قدرت تلویزیون یکی از مباحثی است که به کلیشه تبدیل شده است. از این رو ، فقط چهار مورد خاص در اینجا ذکر شده است. در کانادا دو فرهنگ وجود دارد و این فرهنگ ها خرید تلویزیون از گناوه توسط آنگلوساکسون ها اداره می شدند. کبک تی وی ، زیرا بسیاری از مردم فرانسه در کانادا زندگی می کردند ، انگیزه های فرهنگی را برای فرانسوی ها ایجاد کردند تا فرهنگ خود را در کانادا ترویج دهند. نقش تلویزیون کبک در ایجاد انگیزه های فرهنگی ، ملی و قومی به حدی بود که فرانسوی ها و هندی ها موفق به تسلط بر آنگلوساکسون ها و کنترل یک ایالت در کانادا شدند. این همه به دلیل آموزش و انگیزه ای بود که این تلویزیون برای فرانسوی ها ایجاد کرد.

 

نکته دیگر مسئله استقلال الجزایر است. الجزایر مدتهاست که تحت سلطه فرهنگ فرانسه است ، به حدی که حتی پس از استقلال ، با وجود صحبت کردن به زبان عربی ، هنوز هم تحت سلطه متفکران و چهره های نخبه الجزایر بود. اما آنها نتوانستند از منابع مکتوب استفاده کنند و چون به طبقه روشنفکر تعلق داشتند ، خرید تلویزیون از گناوه همچنان به دور از فرهنگ کلامی و زبان ملی خود زندگی می کردند. این افراد دانستن فرانسوی را نوعی برتری نسبت به هموطنان خود می دانستند. تلویزیون الجزایر اعتقادات و فرهنگ ملی این افراد را گسترش داد و نگرش های فعلی مردم الجزایر به مسیری هدایت شد که معتقد بودند می توانند فراتر از جامعه فرانسه قومیت و ملیتی داشته باشند. خرید تلویزیون از گناوه قدرت و تأثیر این عقیده توانست اثرات و تأثیرات مرتبط با آن سلطه فرهنگی را کاهش دهد.

در یک نکته مشترک بین سینما و تلویزیون ، به فیلم روح جری زوکر اشاره می کنم. فیلمسازان با آگاهی از مفهوم اخلاق و اعتقادات مذهبی درباره خیانت ، جرم و مجازات ، موفق شدند با استفاده از استعاره ها ، عناوین و عناصر مدرن ، فیلمی تاثیرگذار بسازند. این تأثیر به حدی بود که حدود 30 درصد از جرائم شهر نیویورک کاهش یافت. به حدی که کلیسای جامع نیویورک در یک مراسم ویژه از فیلمسازان تشکر کرد.

با توجه به قدرت رسانه ها می توان از پخش مستقیم تظاهرات دانشجویی در پکن در CNN نام برد که باعث تغییر نگرش مردم جهان نسبت به آنچه در آن کشور اتفاق افتاده است. به بیان روشن تر ، نوعی آمادگی ذهنی در جهان علیه سیستم حاکم چین در آن زمان ایجاد کرد. فرقی نمی کند درست باشد یا غلط. آنچه اهمیت خرید تلویزیون از گناوه دارد اثربخشی مسئله است؛ اثری که باعث شده جهان پذیرای تغییرات احتمالی در سیستم چینی باشد. در یک صحنه ، یک دانش آموز سفید پوست با یک دست خالی ، با یک پرچم ، حرکت یک ردیف مخازن را مسدود می کند. این فیلم هنوز یکی از شاهکارهای روزنامه نگاری به حساب می آید.

یونسکو تحقیقاتی را انجام داده و براساس آن ، آماری را ارائه داده است که هفت از ده خانوار جهان دارای تلویزیون است. البته ، این برآورد مبتنی بر تراکم نسبی است؛ به دلیل حداقل امکانات زندگی در برخی از جوامع ، این آمار به همان اندازه توزیع شده است. اما از بین ده خانواده جهان ، هفت خانواده دارای تلویزیون هستند خرید تلویزیون از گناوه و براساس آمار ، می توان گفت از هر شش نفر یک تلویزیون استفاده می کند. با توجه به این نکته ، برنامه نویسان تلویزیون قادر به ایجاد و هدایت اهداف مختلف ، انتشار اطلاعیه ها ، تغییر نگرش و رویدادهای مستقیم خرید تلویزیون از گناوه در سطح جهان هستند و با توجه به این آمار می توانند با استفاده از این رسانه بتوانند با استفاده از این عوامل با قدرت بسیار زیادی از این رسانه استفاده کنند و در سطح جهانی ارائه دهند.

طبق آمار فروش سالانه فیلیپس ، این شرکت در سال 1995 یکصد و پنج میلیون تلویزیون رنگی فروخته است. اگر سازندگان تلویزیون ژاپنی و کره ای بخواهند اطلاعاتی در این باره ارائه دهند ، خرید تلویزیون از گناوه مطمئناً رقم بالاتری می دهند و با توجه به افزایش روزافزون سازندگان تلویزیون. ، افراد کمتری از تلویزیون بیشتر استفاده می کنند. این بدان معناست که کمتر از شش نفر از همان تلویزیون استفاده می کنند.

آمار نشان می دهد که یک آمریکایی بیشتر از خواندن کتاب یا استفاده از اینترنت یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود از تلویزیون بیشتر استفاده می کند. این آمار همچنین نشان می دهد خرید تلویزیون از گناوه که یک قطب تلویزیونی بیشتر از یک آمریکایی ، یک مالزیایی بیش از یک دان و یک ایتالیایی بیشتر از یک ترک تماشا می کند. به طور طبیعی ، این گسترش کم و بیش در سراسر جهان وجود دارد. در حال حاضر ، حدود 1.6 میلیارد مجموعه تلویزیونی