میها بادی تک ایکس بادی

  میها بادی تک ایکس بادی میها بادی تک با استفاده از این تمرینات میتواند به طور مختص ماهیچه ها Deep seated

توسط HASHTADONOH در 25 اسفند 1400

 

میها بادی تک ایکس بادی

میها بادی تک با استفاده از این تمرینات میتواند به طور مختص ماهیچه ها Deep seated essential stabilizing و عضله ها پوسچر که از ستون فقرات، لگن، کمربند شانه، زانوها و پاها پشتیبانی مینماید را فعالکند که همین خویش کمک مضاعف زیادی به بهبود روش ایستادن میکند. به وسیلهی امواج الکتریکی که مستقیما به رشته های عصبی میفرستد. ماهیچه‌ها گوناگون شما که یک عمر زیر در دست گرفتن و عزم ی شما منقبض و منبسط شده اند اصلی پالس های الکتریکی که به وسیله این دستگاه ها و از خارج به عضلات وارد می شود مبتلا انقباض های غیر غیراجباری و بیرون از کنترل می شوند که همین در اصل تا به امروز جز در مورد ها بسیار نایاب که گذر انسان به فیزیوتراپی می افتد به جهت تن آدمی امری ناشناخته و تجربه نشده میباشد و از همین رو ورود این پالس ها به بعضا نواحی بدن برای تحریک ماهیچه ها مجاور نهاد های مهم مثل بیضه های مردان و حتی واژن در زنان می تواند به جهت سالم این نهاد های فراوان با به شدت مضر ظاهر شود. در کنار تمامی همین مزایا این ورزش مثله تمام دیگر ورزشها سبب ساز شادابی انسان می شود. مدت دوران هرجلسه تمرینی ایکس بادی فقط 20 دقیقه هست که از نظر اثربخشی در چربی سوزی و عضله سازی متساوی مهم سه ساعت ورزش سنگین می باشد.

 

معمولا قبل از آغاز تمارین ورزشی حساس همین متد، مشاوره ای کلیدی شخص شکل می گیرد. بهترین و پر سرعت ترین نتایج: تمرینات ایکس بادی واقعا شدید و اثر گذاری گذار است؛ اساسی تنها دو توشه تمرین در هفته شما متوجه نتیجه های در کمتر از یک ماه می گردید ماهیچه ها شما قویتر میشود و متابولیسم بدن شما سریعتر می‌شود و شما اکثر احساس نشاط و شادی و انرژی دارید. در صورتی که شخص بتواند رژیم غذایی متناسبی را رعایت کند عاقبت بهتری مشاهده می شود. بهترین رویکرد به جهت اطمینان از این که شما، مواد غذایی مهربانی میخورید، اضافه نمودن برخی از مکملهای لازم و اضافی به رژیم غذایی است. از مزایا این لباس، قرار گرفتن آن به جهت مجموعه های عضلانی با است به طوری که نه صرفا احتمال زخم دیدگی به صفر می برسد بلکه عضلات نیز به لطف پایین تمرین قرار می گیرند و می توانید شاهد رشد و تقویت آن ها باشید. در طی تمرینات قدرتی، مغز پیامی به عضله ها میفرستد که موجب انقباض آن می شود اما کلیه عضلات نمیتوانند این رابطه گسترده را به خوبی دریافت نمایند و همین عضلات به راحتی فعال نمیشوند به این خاطر به مهربانی رشد نمییابند.برای مطالعه تفاوت ویژن بادی و ایکس بادی  کلیک بفرمایید.

 

رسوب زدای اولترا سونیک نام نوع ایی دیگر از سختی گیرهای آیتم استفاده در صنعت می باشد که کاربردی و اقتصادی می باشد. در این متد دستگاه با ارسال Pulse های الکتریکی که مستقیمأ به ماهیچه ها وارد می شوند روند عضله سازی را به مقدار ۵ برابر و همینطور سرعت و فرایند چربی سوزی را تا ۳ برابر ارتقاء می دهد به طوریکه در یک تمرین ۲۰ دقیقه ای اهمیت این سیستم، تن چیزی در حدود ۵۰۰ الی ۷۰۰ کالری انرژی مصرف خواهد نمود. یک تمرین معمولی فقط در حدود 400 کیلو کالری را میسوزاند. آن گاه از 4 تا 6 ساعت تمرین شما بایستی چیزی عمده از 1200 کیلو کاری سوزانده باشید در نهایت در 48 ساعت بعد از جلسه تمرین باید بیش از 4000 کیلو کالری از تن شما آب شود. کالریهای بیشتری میسوزد: در ارتفاع هر بار تمرین اساسی دستگاه ایکس بادی شما چیزی حدود 500 کیلو کالری را در 20 دقیقه میسوزانید. باشگاه ایکس بادی تهران در حال توسعه میباشند و هر روز بر تعداد آن ها نیز افزوده میشود. باشگاه ایکس بادی ایزی فیت در محله صد دستگاه تهران و در کنارگذر پیروزی فی مابین خیابان دریاباری و خیابان منزوی پلاک 4 واقع شده است. نزدیک ترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو نزاع و نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس منزوی میباشد که دسترسی به این مکان را برای اعضا حملونقل عمومی آسان میسازد.

 

انجام تمارین ورزشی در ویژن بادی با توجه به این که مقدار متابولیسم ارتقاء می یابد دیگر چندان خبری از چاقی موضعی ناشی از وجود استعداد چاقی هم نخواهد بود. فیزیوتراپ ها از EMS برای فرم دهی ماهیچه ها و تمرینات هدفمند به کار گیری می کنند. در تمرینات سنتی به طور معمول حدود 40٪ از عضلات هنگام اجرای یک حرکت سرگرم می شوند در حالیکه در تمرینات XBody این مقدار بیش از 90٪ می باشد. به این عامل سفارش می شود افرادی که تمایل دارا هستند در کوتاه ترین زمان نتایج ملموسی از تغییر سایز را مشاهده کنند، همین متد به جهت آن ها مضاعف مناسب است. ما یک یا دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای در هفته را پیشنهاد می کنیم. اصلی دو توشه ورزش در هفته نياز ورزشی شما بر طرف میشود. وارد نشده: غرب شما این برگه را 5 توشه دیدید. دیتاها درجشده در مورد xbody اصفهان در این کاغذ براساس داده ها موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. اطلاعات تماسی که در انتهای این ورقه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی مهم تیم xbody اصفهان ندارد. شما این صفحه را 3 بار دیدید.

 

معمولا اغلب افرادی که نتیجه های ملموس و قابل ملاحظه ای را مشاهده کرده اند که هر هفته دست‌کم یک توشه یک جلسه ۲۰ دقیقه ای را به انجام تمارین سرگرم بوده اند. قبل از شروع تمارین ورزشی با ایکس بادی نیاز میباشد که شخص حتما جلیقه منحصر ایکس بادی را بپوشد که غالبا از نخ و پنبه ساخته شده است. عصراسلام: ارتقاء مراحل عضله سازی و چربی سوزی در این روش به ادله اخذ پالس های الکتریکی سریعتر از روشهای سنتی حادثه میافتد. تمرینات پویا و هوازی که در جلسات تمرینی انجام می شود یک شیوه توانمند به جهت سوزاندن چربی و کمتر وزن است. آیا این جریان الکتریکی ممکن هست به قلب آسیب برساند؟ چربی سوزی بالا در ایکس بادی به علت سرگرم شدن تمامی عضله ها بدن فرد همچون عضله‌ها اسکلتی، عضله قلب و سیستم تنفسی می باشد به طوری که گزارش شده هست در روزگار ۲۰ دقیقه فعالیت، حدود 700 تا 2200 کالری سوزانده می شود. تمرین شدید را ریلکس خیس و در زمان کمتری به ارمغان بیاورد. 

آخرین مطالب