هر چه قدر میزان جریان خروجی افزایش یابد، سرعت شارژ دستگاههای شما نیز بیشتر میشود. چنانچه پاور بانک بهشدت با سطوح سخت یا زاویهدار برخورد کند یا کاملاً آسیب میبیند یا در بهترین حالت کارایی آن بهتدریج و با سرعت بالایی کاهش پیدا میکند. توصیه میکنیم برای شارژ پاور بانک خود حتماً آن را به پریز برق متصل کنید و از شارژ آن با کابل USB و از طریق پورت USB کامپیوتر یا لپتاپ خودداری کنید؛ زیرا مسلماً ولتاژ خروجی پریز برق بیشتر از پورت USB است و پاوربانک در مدت کوتاهتری شارژ میشود؛ بنابراین دمای باتری آن کمتر افزایش پیدا میکند و عمر مفید آن بیشتر حفظ خواهد شد. برای مثال میتوانید به وبسایت powerbankexpert مراجعه کنید؛ نوع گوشی هوشمند و ظرفیت پاوربانک را مشخص کنید، تا تعداد دفعات قابل شارژ گوشی نمایش داده شود. مانند هر شارژر قابل حمل در این لیست ، از مدارهای کوتاه ، شارژ بیش از حد و افزایش جریان و ولتاژ محافظت می کنید.

پاور بانک گرند 20000 در لیست زیر، ظرفیت مورد نیاز پاوربانک برای هر مدل از گوشی های اپل را معرفی کرده ایم. پاوربانک بیسیم شرکت انکر درحالی آماده فروش شده که اپل برای تولید پاوربانک بیسیم خود دچار مشکل است. در ضمن همیشه سعی کنید از کابلهای شارژ مطمئن باکیفیت متعلق به برندهای مطرح استفاده کنید؛ به عنوان مثال کابلهای شارژ برند انکر کابلهای بسیار باکیفیت و استانداردی هستند و استفاده از آنها بهنوعی تضمینکننده بهرهمندی حداکثری از کارایی شارژر و پاور بانک است. البته برخی مدلهای کوچکتر از برندهای پاورلوژی و انکر در بازار پیدا میشوند که در ادامه معرفی شدهاند. البته باید در نظر داشته باشید که ظرفیت اسمی پاوربانکها با نمونهی واقعی آنها تفاوت دارد بهتر است حدودا 80 درصد ظرفیت نامی درج شده روی پاور بانک را به عنوان ظرفیت واقعی پاور بانک در نظر گرفت.

اگر هنگام خرید پاور بانک به برند سازنده، امکانات، تکنولوژی و کیفیت آن توجه نمایید، این عدد تا 9000 میلی آمپرساعت نیز افزایش مییابد. توصیه میکنیم برای شارژ دستگاههای خود حتماً از کابلهایی باکیفیتی استفاده کنید که تا حد امکان کوتاه باشد. در سال های اخیر، استفاده از پاوربانک ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است زیرا آنها یک روش بسیار راحت و آسان را برای شارژ تلفن های هوشمند و سایر دستگاه ها در صورت دور بودن از برق ارائه می دهند. پاور بانکهای قابل حمل شامل یک باتری ویژه در محفظهای ویژه به همراه مداری ویژه برای … در ضمن با توجه به اینکه معمولا آمپر پورتهای مختلف پاوربانکها متفاوت است، دقت کنید برای هر شارژ هر دستگاه آن را به پورت مناسب متصل کنید. پاوربانک خراب معمولا چه مشکلاتی دارد؟ پاوربانک طرح چرم سامسونگ 10000 نام دارد. اغلب هنگام شارژ کردن آنها، مقداری از انرژی به هدر خواهد رفت و به این صورت کاملا طبیعی میباشد که پاوربانک 10000 میلی آمپرساعتی شما فقط سه بار بتواند یک باتری 2500 میلی آمپری (مجموعا 7500 میلی آمپر) را شارژ نماید.

همانطور که در تصویر ملاحظه مینمایید، این مودم دارای یک صفحه نمایشگر LED است که اطلاعات مربوط به اینترنت و دیگر موارد را به شما نمایش میدهد. بنابراین، کاربر دیگر نه تنها نیازی نیست که نگران دور بودن از پریز برق باشد بلکه میتواند با این دستگاه باتری گوشی یا دیگر دستگاههای خود را به طور کامل شارژ کند. به طور مثال: اگر پاور بانکی، ۲۵۰۰ میلی آمپر ساعتی، می­تواند باتری ۱۰۰۰ میلی آمپری یک گوشی یا MP4 را ۱.۶ بار شارژ نماید. قیمت این پاور بانک نسبت به کارایی آن بسیار مناسب است و یک گزینه عالی در هنگام خرید پاور بانک می باشد.

پاور بانک مودم
برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پاور بانک راموس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.