چه کسی باید درمان های مقاومت به پوست را انجام دهد؟

با استفاده از روشهای از بین بردن مجدد پوست ، با از بین بردن لایه های بیرونی آسیب دیده پوست ، چهره ای جوانتر و زیبا تر به دست می آید تا پوست سالم تر به نظر برسد و باعث ترغیب رشد سلولهای جدید و سالم پوست شود.

با گذشت زمان ، لایه های بیرونی پوست ما از پیری ، آسیب و عوامل محیطی به شکل یا چروک ، زخم ، لکه های سنی و تغییر رنگ ، شروع به سایش و پارگی می کند. درمان های جوش پوستی به معکوس این علائم پیری و استرس کمک می کند و به شما در جوان تر و حتی سالم تر شدن روند کمک می کند.

جراحان زیبایی از تکنیک های مختلفی برای ترمیم پوست در مواجهه با تعداد بیشماری از نگرانی های پوستی استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود ، از لیست زیر انتخاب کنید:

چه کسی باید درمان های مقاومت به پوست را انجام دهد؟
جوان سازی صورت غیر جراحی: راهنمای اینفوگرافیک
درمان مجدد پوست
لایه برداری پوست با لیزر
لایه برداری شیمیایی
میکرودرمابراسیون
درم ابریشن
میکرونیدلینگ
عکسبرداری IPL

جوانسازی پوست با لیزر
چه کسی باید درمان های مقاومت به پوست را انجام دهد؟
به معنای واقعی کلمه صدها روش مختلف از بین بردن پوست در ایالات متحده وجود دارد که تحت نام تجاری خاص خود به بازار عرضه می شوند. در حالی که بیشتر این فناوری ها عالی هستند ، لازم است به یاد داشته باشید که مؤلفه پزشکی آرایشی و بهداشتی که بیشترین تأثیر را در نتایج شما دارد ارائه دهنده شما است. این امر درمورد درمانهای غیر جراحی زیبایی بخشیدن به پوست و همچنین جراحی زیبایی انجام می شود.

برخی از معالجات مقاومت در برابر پوست فقط باید توسط یک جراح متخصص آرایشی و بهداشتی انجام شود. این شامل لایه برداری های شیمیایی عمیق و برخی از درمان های لیزر قابل استفاده است. سایر روشهای درمانی مانند میکرونیدلینگ ، لایه برداری از نور و میکرودرم ابریژن را می توان با اطمینان و به طور مؤثر توسط یک پرستار با تجربه و یا متخصص زیبایی انجام داد.

اعتبار مورد نیاز برای انجام درمان های زیبایی با پوست از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است ، اما صرف نظر از آنچه در منطقه شما مجاز است ، همیشه باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که دارای مجوز برای سمت خود باشد ، تحت نظارت یک جراح آرایشی و بهداشتی واجد شرایط فعالیت می کند (اگر ارائه دهنده یک پرستار یا متخصص زیبایی است) و در زمینه مراقبت از پوست بسیار باتجربه است. هنگامی که با ارائه دهندگان بالقوه مشورت می کنید ، بپرسید که او چند بار معالجه خاص شما را انجام داده است. علاوه بر این ، در مورد تجربه ارائه دهنده کار با بیماران با نوع پوست و نگرانی های خود بپرسید. این برای ایمنی شما ضروری است و برای اطمینان از معالجه درمانی که انجام می دهید در رسیدن به اهداف شما مؤثر است.

بهترین مکان برای شروع تماس با هیئت مدیره جراح زیبایی در منطقه شما و مشاوره با آن جراح و / یا مدیر مراقبت از پوست آنها است. می توانید از ابزار Find-A-Surgeon برای یافتن جراحان زیبایی در نزدیکی خود استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>