پروژه نارنجستان ۱ که جزو برج های کوهک می باشد، در شهریور ماه سال ۹۷ شروع به پذیره نویسی کرد .این پروژه دارای سهم تجاری می باشد و دارای تنوع متراژی خوبی است و حق انتخاب متراژی برای خریدار وجود دارد. پروژه نارنجستان 1 یکی از کم واحد ترین پروژهای منطقه است  و در کل با ۸۴ واحد دارد. سازنده این پروژه تعاونی ابنیه آکام است.

لوکیشن پروژه نارنجستان 1

لوکیشن و قرار گیری پروژه  نارنجستان 1 بسیار عالی می باشد که خرید آن حتما به شما عزیزان توصیه می شود. این پروژه در یکی از بهترین منطقه های تهران یعنی منطقه 22 واقع شده است که موقعیت دقیق آن قرار گیری در شهرک گلستان و بلوار کوهک می باشد. این منطقه برای سرمایه گذاری بسیار ارزنده است.

همچنین به لحاظ دسترسی به اتوبان  هایی چون همت و آزادگان رفت و آمد را بسیار آسان کرده است. علاوه براین موقعیت، وجود اماکن و مراکز تجاری و تفریحی چون پارک چیتگر، پارک و مرکز خرید بام لند نشان دهنده موقعیت مکانی بی نظیر این پروژه می باشد.

تعداد طبقات و متراژ پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 1 از دو برج ساخته شده است که هر برج دارای 10 طبقه می باشد که دو طبقه منفی برای پارکینگ،  یک طبقه برای لابی و امکانات رفاهی و در نهایت هفت طبقه برای سکونت در نظر گرفته شده است.

هر طبقه شش واحد می باشد که واحدها با متراژ های 102 متر، 130 و 150 متر در حال ساخته شدن هستند. واحدهای با متراژ 150، دارای سه خواب و بقیه واحدها دو خوابه می باشند.

امکانات رفاهی پروژه نارنجستان 1

امکانات متعددی در این پروژه برای رعایت حال ساکنان در نظر گرفته شده است که یک امتیاز دیگر برای این پروژه می باشد. برخی از این امکانات در زیر ذکر شده اند.

  1. لابی
  2. شوتینگ
  3. مجهز به دوربین مدار بسته
  4. سالن اجتماعات
  5. آسانسور
  6. سالن های ورزشی
  7. انباری
  8. پارکینگ
  9. سیستم اطفاء حریق

 

زمان تحویل پروژه نارنجستان 1

زمانی که توسط تعاونی ابنیه آکام برای تحویل دادن واحدهای این پروژه به ساکنان تعیین شده است، پایان سال 1400 می باشد و با توجه به روند ساخت به نظر می رسد که در همین موعد نیز تکمیل می شوند.