بودجه,بندی,زبان,انگلیسی,کنکور,⭐,با,رسم,شکل,⭐,همراه,با,ناگفته,های,زبان,دسته‌بندی نشده" />

بودجه بندی زبان انگلیسی کنکور ⭐ با رسم شکل ⭐ همراه با ناگفته های زبان

در این آمار افرادی که توانسته اند به درصد بالای 50 درصد در این درس دست پیدا کردند 7 درصد بوده اند و این یعنی اینکه درصد خیلی کمی این درس را جدی گرفته اند و به خوبی آن را مطالعه کرده اند و افرادی که درصد زیر صفر یا منفی را کسب کرده اند 34 درصد بوده و این یعنی فضاحت! برای اینکه زمان مرور دیگر لازم نباشد تا کل کتاب یا منبع تان را از اول بخوانید کافی است تا یک خلاصه نویسی عالی داشته باشید. اما به یاد داشته باشید که کمترین و بیشترین درصد زبان رتبه برتر ها نباید برای شما ملاک باشد بلکه میانگین درصد را ملاک قرار دهید یعنی حدود درصد زبان شما (البته خارج از درس های دیگر) برای رسیدن به رتبه زیر 100 باید حدود 73 درصد باشد. فقط کافی است یک آمار از درصدهای به دست آمده از پارسال برای تان بگویم تا بدانید همه درس ها به نحوی شما را به رتبه برتر شدن نزدیک می کنند. مشاوره و برنامه ریزی کنکور به صورت صحیح یعنی این که هوشمندانه عمل کنید یعنی بدانید برای مبحثی چون درک مطلب زبان باید تا می توانید تست حل کنید تا بتوانید به تسلط مربوط به آن دست پیدا کنید.

همانطور که در بالا هم اشاره شد به بررسی تعداد سوالاتی که به هر مبحث در هر درس در کنکور اختصاص داده می شود بودجه بندی می گویند به طور مثال تعداد سوالاتی که درک مطلب و کلوز تست در درس زبان در کنکور دارا می باشند 13 سوال است و این یعنی کمی بیشتر از نصف 100 درصد پس باید اساسی روی آن کار کنید تا 52 درصد کنکور را از آن خود کنید. به این دلیل که درک مطلب و کلوز تست از گرامر و لغت تشکیل شده و هرچه شما در این دو مبحث قوی باشید مسلما می توانید در کل زبان به موفقیت برسید. اما در این میان سهم گرامر و لغت به چه صورت است؟ عده زیادی هم به دنبال بودجه بندی درس به درس زبان کنکور هستند اما باید گفت که بودجه بندی زبان کنکور به صورت درس به درس معنی ندارد و به صورت مبحثی باید بودجه بندی درس زبان بررسی شود.

سوال های بیشتری به خود اختصاص می دهند پس بهتر است بگویم باید بودجه بندی مطالب را به خوبی بدانید. در این مقاله قرار است به طور کامل در مورد بودجه بندی زبان انگلیسی کنکور توضیحاتی ارائه شود. اول از همه باید بدانیم که بودجه بندی چه معنایی دارد. همیشه وقتی برای اولین بار به عنوان یک کنکوری شروع به مطالعه می کنید و کارهای لازم از جمله خرید منبع و شرایط لازم برای یک کنکوری را فراهم می آورید قبل از همه این ها باید بدانید که برای هر مبحث و درس چقدر تایم لازم است تا اختصاص داده شود و به کدام توجه ویژه ای نشان داد. باید همه را خواند دیگر فرقی نمی کند. اما چرا به آن دو موضوع دیگر اشاره نکردم؟ اما سخنان من به این معنا نیست که زبان را جدی نگیرید و مطالعه آن را در تایم نزدیک به کنکور موکول گرامر و لغات حرف آخر کنید. هوشمندانه بودن یعنی تقسیم زمان بین مباحث و دروس مختلف به صورت نامساوی یعنی تایم بیشتر برای درس سخت تر و تایم کمتر برای درسی که سختی کمتری دارد و یا تعداد سوال کمتری به خود اختصاص می دهد مثلا فقط یک یا دو سوال ممکن است از آن مبحث بیاید.

تو این وویس یاد میگیری که چجوری برای کنکور حرفه ای پیش بری و خودت رو به رتبه برترها نزدیک و نزدیک تر کنی. در این میان شاید برای تان سوال پیش بیاید که چطور باید به یک مبحث بیشتر کلیک کنید توجه کرد؟ مرور یعنی به یادآوری تمامی مطالبی که ممکن است بعد از مدتی پس از مطالعه فراموش کرده باشید پس سعی کنید هر روزه لغات را مرور کنید و هر جمعه یا آخر هفته به مرور کل مطالبی که در طول هفته مطالعه کرده اید بپردازید. با تحلیل درصد های بالا که توسط شایان مامندی از مشاورین رتبه برتر حرف آخر آماده شده است میتوانید درصدی که رتبه برتر های کنکور در درس زبان کسب کرده اند را مشاهده کنید و مسیر شما مشخص است که باید چقدر تلاش کنید تا به این درصد برسید. ویدیو زیر را ببینید متوجه می شوید چقدر راحت می توانید زبان را بیاموزید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از سایت حرف اخر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس آموزش زبان کنکور بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>