کانکس مسکونی

کانکس مسکونی کانکس مسکونی را می توان جزو محبوب ترین مدل های کانکس دانست که به واسطه طراحی بی نظیرش می تو

توسط HASHTADONOH در 25 مرداد 1400

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی را می توان جزو محبوب ترین مدل های کانکس دانست که به واسطه طراحی بی نظیرش می تواند جایگزین فضا های خانگی باشد. این دسته از تولیدات مزیت های منحصر به فرد فراوانی دارند که باعث میشود تا بیشتر مردم به دنبال خرید آنها باشند.

قیمت های مناسب ، ابعاد ویژه، طراحی کارآمد و.... همگی جزو این مزیت ها می باشد که سبب شده تا چنین تولیداتی در بین مردم محبوب شود. چنانچه شما هم به دنبال خرید کانکس مسکونی هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید چرا که قصد داریم اطلاعات مفیدی را در این رابطه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

کانکس مسکونی چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ ویژگی های کانکس مسکونی برویم، بهتر است ابتدا ماهیت آن را بررسی کنیم چراکه بسیاری از مردم نمی دانند که این اسم به چه چیزی اطلاق می شود. کانکس مسکونی در واقع به آن دسته از کانکس هایی گفته می شود که برای سکونت یک یا چند شخص تولید شده اند.

 چنین کانکس هایی دارای امکانات اولیه برای سکونت هستند که از جمله آنها می توان به فضای استراحت و فضای پخت و پز یا حتی سرویس بهداشتی اشاره نمود. اگرچه این تنوع بسیار زیاد است اما طیف بسیار زیادی از مردم هنوز با ویژگی های منحصر به فرد این محصولات آشنایی ندارند . ما در ادامه این مطلب برخی از این ویژگی ها را برای شما عزیزان شرح داده ایم .

ویژگی های کانکس مسکونی

کانکس مسکونی دارای طیف ویژه ای از مزیت های منحصر به فرد است که باعث می شود تا نسبت به سایر محصولات این رده تفاوت های بارزی داشته باشد. ما در ادامه برخی از آن ها را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم .

مواد اولیه ویژه

مواد اولیه را می توان جزو مهم ترین فاکتورهایی دانست که در کانکس مسکونی دیده می شود. این دسته از کانکس ها از مواد ویژه ای تولید شده اند که باعث می شود تا دمای داخلی آن ها هم در فصول مختلف مناسب باشد. این کانکس ها علاوه بر فلزات پایه دارای مصالح سبک ساختمانی هم هستند که این مواد در مقابل دما عایقی مقاوم به حساب می آیند.

 وجود این مواد فاکتوری است که اجازه نمی دهند تا فضای داخلی آن ها در تابستان بیش از اندازه گرم ویا در زمستان بیش از اندازه سرد باشد. همین مورد عاملی بوده که این مدل کانکس ها را برای سکونت انسان مناسب کرده است.

طراحی ویژه

طراحی را می توان فاکتور دیگری دانست که در رشد کانکس مسکونی و تنوع آن بسیار موثر بوده است. این کانکس ها به نحوی تولید شده اند که برای زندگی انسان مناسب باشد و به همین جهت در فضای داخلی آنها امکانات مختلفی تعبیه شده است. این امکانات برای سکونت بهتر در داخل آنها ایجاد شده است.

وجود بخش استراحت، آشپزی، سرویس بهداشتی و... از جمله مواردی است که در این کانکس ها دیده می شود. از طرفی دیگر بیشتر این کانکس ها حداقل یک یا چند پنجره رو به فضای بیرونی دارند که باعث می شود تا زندگی در آن ها بسیار لذت بخش تر باشد.

سیستم لوله کشی و تهویه

فاکتور دیگری که در کانکس مسکونی دیده می شود، وجود سیستم لوله کشی و تهویه می باشد. در بیشتر این کانکس ها لوله هایی در بدنه تعبیه شده که برای خروج فاضلاب و یا سیستم آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی دیگر برای خروج گاز های وسایل گرمایشی هم لوله هایی تعبیه شده که می تواند برای زمان پخت و پز و یا ایام سرما مناسب باشد.

قیمت

قیمت را می توان مولفه دیگری دانست که کانکس مسکونی را به محصولی ایده آل بدل کرده است. بیشتر این کانکس ها به دلیل نوع ماهیتی که دارند، از آپشن های زیادی برخوردار هستند. همین فاکتور سبب شده تا قیمت آنها نیز افزایش یابد. البته این قیمت بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون ابعاد، متریال و…. تغییر می کند.

البته نوع فروشنده نیز در این موضوع دخیل است. به همین جهت توصیه می شود که ابتدا فروشنده های رایج برای این محصولات را بررسی کرده و سپس نسبت به خرید کانکس مسکونی اقدام فرمایید.

نظرات کاربرن