12 در 12 خاموش سوال

سلام به همه!

من بار اول بالا بردن گوشت پرندگان. من باید 10 Cornish X در حال حاضر.

تقریبا در همه جا من خوانده ام در اینجا می گوید به آنها غذا 24/7 برای اولین 3-4 هفته پس از آن کاهش تا 12 و 12 ، اما زمانی که من در welp hatchery آن می گوید: پس از 5 روز به سوئیچ به 12/12 تغذیه. است وجود دارد یک دلیل خاص برای واریانس? یا آن را به انجام با welp نژاد خاص? من شامل نقل قول از خود سایت:

“شما “خوراک کامل” خود را جوجههای گوشتی در سراسر ساعت برای 5 روز سن. در 7:00 p. m. به روز 5 مطمئن شوید که شما جوجه های گوشتی به طور کامل از خوراک. این بدان معناست که وجود دارد این است که مثبت بدون تغذیه از 7:00 p. m. به روز 5 عصر تا 7:00 صبح به صبح روز بعد. شما می خواهید آنها را از خوراک برای 12 ساعت متوالی. آب, بله, اما هیچ خوراک برای 12 ساعت. در ادامه این “جزئی محدوديت” برنامه از بین بردن خوراک هر شب تا زمان کشتار. شکست به دنبال این برنامه تغذیه ممکن است منجر به حملات قلبی است. سندرم مرگ ناگهانی و یا “تلنگر” آن را به عنوان است که گاهی اوقات به نام”
منبع:
https://www.welphatchery.com/cornish_rock_care

هر بینش است که به شدت استقبال مینماید! من خواهد شد ارسال تصاویر به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>