2 سال مرغ هرگز Molted…

…و این واقعا من را آزار. خشخاش بو هرگز molted. همه از او flockmates که هم سن و سال باید molted حداقل یک بار برخی از دو برابر است. خشخاش دهکدهای از دست داد سر پر به من خروس را توجه اما فراتر از آن او پر و بال کاملا فرسوده و ساییده شده به دنبال. هیچ طاس نقاط. فقط پرهای که barbs خود را از دست داده zip.

من برای بررسی انگل. او می شود تخمیر خوراک ارگانیک و صرفهجویی رفتار رئیس mealworms و میگو خشک. او می شود به حیاط به خوردن چمن هر روز حدود 4 ساعت. او به طور منظم میسازد. هیچ مشکل دیگر من می توانید ببینید.

من می دانم که او نمی molted به دلیل وجود یکی از پر در او دم که من و همسرم متوجه شده در بهار سال 2019 به دلیل آن است که به طور کامل ساییده شده. آن را هنوز هم وجود دارد. آن را مورد استفاده برای چوب و ایستادگی چرا که او تا به حال فقط یکی مانند آن. در حال حاضر همه آنها را دوست دارم. پرهای بر پشت او هستند و همه clumped هم مانند خز – هیچ انعطاف پذیری و یا شکل و یا سفتی.

او مرطوب چند هفته پیش هنگامی که رعد و برق رفت و از طریق منطقه ما. همه خواهران او شانس خوبی است. او مرطوب به پوست!

من فکر نمی کنم آن را مورد پوست اندازی کند. من فکر می کنم یک مشکل وجود دارد. هر گونه ایده ها در مورد اینکه چرا او نمی خواهد molt? هر ایده از آنچه من می توانم/باید کنم ؟ ؟ ؟

در اینجا خشخاش در اوایل ماه مارس 2019:

20190711_202725.jpg

در اینجا او در هفته گذشته:

20200515_200104.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im