3 ماه اسطوخودوس Orpington خروس/roo - اورگان (پرتلند)

خانواده من دل شکسته است که ما نیاز به بخشی با ما دمدمی و آرام "از دست پتی" در حال حاضر آقای پاتریک. او حدود سه

توسط HASHTADONOH در 6 تیر 1399
خانواده من دل شکسته است که ما نیاز به بخشی با ما دمدمی و آرام "از دست پتی" در حال حاضر آقای پاتریک. او حدود سه ماه بود و او را به خانه ما برای سوار کردن او در دوران جوانی در حالی که ما منتظر برای دیدن اگر آن را به او و یا او.

او کنجکاو است و آرام اما کمی حفظ. او آرام است و صرف روز خود را با ساخت نرم کودک سر و صدا در حالی که جستجوگری در اطراف حیاط ما. او nonaggressive و مهم نیست داشتن مردم و حیوانات دیگر در اطراف, اما او دوست ندارد به کار گرفته می شود و بسیار می ترسم که برداشت. ما انجام داده اند ما را به او بدهد کوچک وجود در اینجا ما کوچک SE پورتلند حیاط.

او pecked در بسیار کمی در اول گله و پس از آن آهسته روند رو به رشد پرهای خود را به عقب. او در پایین ما سلسله مراتبی هنوز اما تنها نشانه ای از یک شروع برخی scraggly پرهای دم و Blu-Kote مانده. او می خورد ابتدا و پک رشد, خوراک, مرغ, شن های گاه به گاه خشک meal worm درمان و غذا در باغ ما بیشتر از روز است. من نه او را تحت درمان با هر گونه آفت کش ها اما من به طور منظم (و با خیال راحت) درمان قفس و اجرا با د و اعتصاب سوم گلوله اضافه شده به مواد غذایی خود را.

من به دنبال ندارد برای او ارسال شود حذف شده. ما قطع خواهد شد بر روی او تا زمانی که ما پیدا کردن خانه مناسب پس از او را آغاز کرده crowing نشده است.

لطفا پاسخ را در اینجا قبل از ارسال یک پیام خصوصی.

توجه داشته باشید: اسطوخودوس Orpingtons نیست, رسمی, رنگ امیزی سطحی از Orpington و این پرنده در اصل از یک فروشگاه خوراک محلی بنابراین اگر چه او ممکن است به یک زیبا rooster او نخواهد بود "نشان می دهد" با کیفیت برای نژاد. او حیوان خانگی و حیاط تولید کننده با کیفیت و من می توانم هیچ وعده غیر این صورت.

patty2.jpg
patty3.jpg
patty1.jpg


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب