Reasons to get dressed during a pandemic

همه ما دیده می شود این الگوهای رفتاری در خارج وجود دارد در مورد پوشیدن, تراش در تمام طول روز و سطح ما را از “قرنطینه/همه گیر” ، ما شوخی در مورد همه دلایل این خنده دار هرگز به پوشیدن شلوار (مانند به صندوق پستی) و یا چگونه ما قرنطینه بدن شروع به نگاه مانند وینی پیف.

اما تحقیقات نشان داده است که لباس پوشیدن هر روز ممکن است به نفع سلامت روانی خود را حتی اگر شما در حال خروج از خانه. بیشتر مردم خانه در طول روز نسبت به قبل به دلیل پناهگاه در محل سفارشات با توجه به COVID-19 تا بیشتر و بیشتر مردم در حال گذراندن روز خود را در لباس خواب sweatpants و ساق. این که آیا شما در حال اقامت در خانه مادر است که در نهایت احساس توجیه از تمام کسانی که “چه چیزی شما را حتی در تمام طول روز ؟” نظرات و یا شما در حال کار از خانه برای اولین بار در لباس پوشیدن هر روز ممکن است کمک به شما لرزش قرنطینه بلوز.

شناختی pyschologists از دانشگاه نورث وسترن نشان داده است که ذهن خود را متوجه آنچه که شما در حال پوشیدن و می تواند خود را تغییر رفتار و خلق و خوی خود را برای مطابقت با آن است. آن را حتی می توانید ما را تحت تاثیر قرار سطح عملکرد (سلام کار از خانه). بنابراین شاید شما لازم نیست که سوم فنجان قهوه – شاید شما فقط نیاز به قرار دادن بر روی شلوار.

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

مطالعه انجام شده توسط روانشناسان شناختی Hajo آدم و آدم Galinsky در سال 2012 و آنها دریافتند که لباس تاثیر در یک فرد روانی فرآیندهای. آنها واژه “enclothed شناخت” می افتد که همراه با یک میدان تحقیق به نام تجسم شناخت, که در آن ما فکر فرآیندهای مبتنی بر تجربیات فیزیکی.

در طول سه مطالعات مختلف که در آن آنها تا به حال شرکت کنندگان پوشیدن برخی از لباس یا نگاه خاص لباس و سپس نسبت به حرفه ای که لباس آنها دریافتند که لباس به نظر می رسد برای برگزاری یک معنای نمادین. اما “مردم باید نسبت نمادین به مقاله ای از لباس و در واقع پوشیدن آن لباس را به هر گونه اثر قابل اندازه گیری.”

برای مثال اگر در یک سفید, دکتر, کت و آنها نسبت به تعمیم است که پزشکان بسیار باهوش و سپس “مشخصه و قدرت و/یا توانایی نماد لباس خود را در واقع به نظر می رسد که قابل اندازه گیری اثرات آن بر حالات روانی و عملکرد است.”

پس این به چه معنی برای کسانی از ما که در خانه ماندن در پناهگاه در جای تلاش برای کار از خانه برای اولین بار (احتمالا) در حالی که همه در منزل ما بچه ها ؟ و یا برای اقامت در خانه مادران که خود را با سختی به اندازه کافی انرژی به آن را از طریق روز ؟ این بدان معنی است که لباس پوشیدن ممکن است شما را در انجام بهتر و شما را شادتر حتی اگر تنها مردم است که شما در حال آنهایی که با شما زندگی می کنند.

لباس پوشیدن همیشه بدان معنا نیست فقط لباس می پوشند یا نه. برای زنان خود را انجام آرایش و مو خود را می تواند نقش مثبت خود را در روندهای روانی بیش از حد. برای مردان پاک تراشیده و کمی ژل مو خود را می تواند یک تاثیر مثبت بیش از حد.

5 دلیل برای لباس پوشیدن هر روز در طول یک بیماری همه گیر و قرنطینه

در حال حاضر شما می دانید که تحقیقات می گوید که لباس پوشیدن می کند, در واقع تاثیر در روز خود را و خود را روانی-عاطفی است. اما حتی با این اطلاعات شما هنوز هم ممکن است از خود بپرسید “اما چرا؟” هیچ کس در حال رفتن به شما را ببینید و شما راحت تر در خواب, تراش, یا, ساق پوش. شما می توانید لباس پوشیدن اگر شما قرار بود به هدف اما از آنجا که نه یک گزینه و سپس نقطه چیست ؟ در اینجا چند دلیل که چرا شما هنوز هم ممکن است بخواهید به دریافت لباس پوشیدن و یا حداقل خود را انجام دهد و قرار دادن در برخی از آرایش, هر روز به خصوص در قرنطینه.

  1. آن را به شما احساس بهتر- تحقیق, گذشته, گرفتن لباس پوشیدن و احساس خوبی در مورد راه شما نگاه می تواند اثر مثبت بر شما. استرس و ترس از ناشناخته ها به دلیل پناهگاه در محل سفارشات برخی از مردم احساس کردن و احساسی خسته. لباس پوشیدن ترفند ممکن است ذهن شما را به گفتن “هی همه چیز به دنبال!” دادن به شما یک چشم انداز مثبت در روز خود را.
  2. شما پربارتر خواهد شد– مهم نیست که اگر شما در حال کار از خانه و مدرسه در منزل برای اولین بار و یا یک جانباز در هر دو زمینه لباس پوشیدن هر روز صبح به شما کمک خواهد کرد که کار انجام می شود. هنگامی که شما لباس پوشیدن به “واقعی لباس” اولین چیزی که در صبح آن سیگنال های بدن خود را و ذهن خود را که در آن زمان برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود. شما به خودتان پیدا کنید که بیشتر مولد و نه مایل به سبزی روی نیمکت در تمام طول روز در لباس خواب شما را (حتی اگر آن را فوق العاده وسوسه انگیز).
  3. به شما خواهد شد آماده برای غیر منتظره– آیا شما تا به حال شده است در لباس خواب شما را هنگامی که مفت حلقه یا فرزند خود تصمیم می گیرد که آنها می خواهم به سوار دوچرخه خود را در حال حاضر ؟ لباس پوشیدن به این معنی است که حتی اگر یو پی اس مرد می آید به خود را درب با شکوه جعبه از کاغذ توالت در حالی که شما در حال کمانش فرزند خود را کلاه ایمنی که نمی خواهد آنها را ببینید شما در حوله تن پوش.
  4. این یک فرم مراقبت از خود– لباس پوشیدن ممکن است به نظر می رسد مانند مراقبت از خود شما باید در طول این زمان و یا مراقبت از خود است که شما ولع مصرف, اما آن است که یک چیز کوچک است که می تواند به ما کمک کند احساس کمی انسانی تر دوباره. با این تلاش و دشوار است مهم تر از همیشه برای مراقبت از خودتان و اطمینان حاصل شود که وضعیت روانی خود را مراقبت گرفته شده است بنابراین شما بهتر می تواند مراقبت از خانواده خود را.
  5. آن را به ارمغان می آورد کمی از حالت عادی– هیچ چیز مانند آنچه در آن استفاده می شود. ما همه با پوشیدن ماسک صورت برای رفتن به خارج. فروشگاه ها بسته هستند ما نمی توانیم دیدار دوستان و بچه های ما همه از مدرسه به خانه. اما لباس پوشیدن به خصوص اگر شما به طور معمول کار در خارج از خانه می تواند شما را به احساس می کنم مثل چیزهایی که تا حدودی طبیعی است ، شما احساس می کنید مانند شما در “خوب ol’ روز.” که حس عادی چیزی است که همه ما ولع مصرف پس از ماه جهان ما را تبدیل وارونه است.

مرتبط با: 5 آلی مارک های لباس برای کمک به حداقل رساندن گنجه خود را


لباس پوشیدن ممکن است در فهرست اولویت خود را در قرنطینه اما تحقیقات نشان می دهد که لباس پوشیدن در واقع می تواند برای شما خوب است – هر دو جسمی و ذهنی. و در طول این زمان همه ما نیاز به احساس می کنم مثل چیزهایی هستند کمی طبیعی است و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از خود را قبل از ما در واقع به پایان رسید تا رفتن به صندوق پستی بدون شلوار در.

عکس: یعقوب لوند/شاتر

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale

لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de