5 rules for bedtime reading that will benefit your kidsمی خواهید به خواندن را به بچه های خود را آسان چیزی است که تا چند قوانین اما تمام انواع منافع ؟ اتمام یکی از مامان 3 قوانین برای خواندن قبل از خواب.

هر چند از تن و تن از تحقیقات نشان می دهد بسیاری از مزایای خواندن به کودکان نیز وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که کمتر و کمتر پدر و مادر به اشتراک گذاری خواندن قبل از خواب با کودکان خود. بیش از یک سوم از والدین در یک مطالعه انجام نمی هر گونه خواندن قبل از خواب با بچه های خود را.

این که آیا آن را با توجه به زمان بحران زندگی استرس و یا (به عنوان گزارش شده توسط تقریبا نیمی از مطالعه پدر و مادر) که فرزندان خود ترجیح می دهند تلویزیون, اسباب بازی یا بازی های رایانه ای حذف خواب خواندن ایجاد می کند از دست دادن با پتانسیل مادام العمر عواقب. من قوانین ساده همه چیز برای کمک به پرورش و محافظت از خود را قبل از خواب خواندن معمول است.

من فکر می کنم یکی از مجرمان در این فرسایش از خواندن قبل از خواب مطلق و بیش از حد اطلاعات و انتخاب والدین با آن مواجه هستند. چگونه بسیاری از کتاب که کتاب چگونه به را انتخاب کنید هنگامی که به آن فشار در … ayyyeeeeee!!!

من 3 قوانین متفاوت از استاندارد همان قدیمی همان قدیمی شما می توانید در مقدار گیج کننده در اینترنت مانند اهمیت نه فقط خواندن بلکه در تعامل با کودک خود در مورد معنای داستان ، (در واقع, که راهنمایی های الهام بخش قانون #3 به دلیل وجود دام در آن توصیه!) همچنین کلمه “قواعد” است که کمی سخت صدایی. در تمایز ساخته خنده دار و معروف در فیلم دزدان دریایی کارائیبآنها نه آنقدر قوانین به عنوان دستورالعمل به اهرم بیشتر ممکن است افزایش یک مصلح برای خود خواندن باک.

قانون #1: انتخاب زیبایی احترام & تعجب

وجود دارد یک ذهن numbingly انتخاب گسترده ای از به اصطلاح ادبیات کودکان در خارج وجود دارد, و من برای اولین بار 2 قوانین کمک خواهد کرد که شما قطع از طریق تقاضا در ساخت انتخاب خود را از آن کتاب برای به اشتراک گذاشتن با کودک خود. اگر چه این پست توسط الهام گرفته شده بود هفته گذشته Flavorwire لیست “50 کتاب هر پدر و مادر باید به عنوان خوانده شده به فرزند خود” و در واقع وجود دارد بسیاری از خانواده ما علاقه در وجود من نمی توانم تایید برای این واقعیت است که تمام 50 دیدار من قانون #1 معیار: کتاب باید از ویژگی های زیبایی (به عنوان مخالف فقط به هوش و ذکاوت) در تصاویر به خصوص در تصویر شکل انسان. بسیاری از تصاویر به تصویر بکشد مردم در caricatured, اغراق آمیز و حتی عجیب و غریب راه است که ماهرانه دلسرد اثر بر روان کودک.

همچنین داستان و تصاویر باید در قرعه کشی تعجب تخیل و احترام به آن موضوع است. (من نوشته های زیادی در اینجا بر اهمیت تعجب می کنم که در زندگی کودک است.) تعداد بی شماری از کتاب هایی که ادعا می شود برای کودکان از ویژگی های بیش از حد بالغ دیدگاه و تن مانند طنز یا طعنه. (طعنه سم است به روح یک کودک خردسال که cleaves به خوبی مهربانی و تعجب می کنم.) و هر آنچه که شما به عنوان خوانده شده با هم قبل از رفتن به رختخواب در حال برداشت فرزند خود را به او و یا او را خواب و رویاهای.

قانون #2: انتخاب کتاب شما مانند

هنگامی که شما خواندن برای کودک خود کتاب است که شما لذت بردن از یک کمی خود را پرورش می شود توسط رزونانس شما احساس می کنید با داستان و تصاویر. همچنین از طریق هرگز-به-می شود-دست کم گرفت قدرت مثال اگر شما در حال وادار کردن خودتان به عنوان خوانده شده چیزی نیست که به شما درخواست تجدید نظر شما نباید تعجب اگر نه پس از سال ها بسیاری از در حال حاضر فرزند شما مقاوم به خواندن!

قانون #3: پیشنهاد گفتگو و نه بازجویی

این است که احتمالا مهم ترین قانون از سه. این نیاز خواهد داشت که شما واقعا قرار دادن برخی از تمرکز حواس به عمل در حالی که خواندن با کودک خود. در حالی که تحقیقات به شدت نشان می دهد که ارزش خواندن به کودکان وجود دارد اندکی گرفتن:

“با این حال به خواندن می کند و نه خود را به طور خودکار منجر به سواد آموزی است. پیوند واقعی به نظر می رسد به دروغ در تعامل کلامی رخ می دهد که در بین بزرگسالان و کودک در طول خواندن داستان (برف 1996). از آنجا که کودکان در یادگیری زبان به طور فعال در ساخت معنی (Vgotsky 1962; Lindfors 1987) دانه از سواد دروغ در ساخت و ساز اجتماعی از معنی اطراف چاپ است که, بحث—”داربست” توضیح روشن—بین خواننده و کودک شنونده به آنها نگاه نقطه به نقطه و برچسب اشیاء و بحث در مورد چاپ و معنی آن است.” بیشتر…

کلیدی در اینجا این است که برای جلوگیری از دام لغزش را به آنچه که من اسمش “بازجویی حالت” خود را با کودک — peppering او را با سوالات بی پایان مانند در حال اجرا pop quiz. من به یاد داشته باشید ما R. I. E. معلم توضیح داد که آن کودک نقش به پرسش از پدر و مادر و نه راه دیگری در اطراف. اما آنچه ما پدر و مادر که اغلب انجام دهید ؟ عشق ما را به دیدن و شنیدن کودک ما نشان می دهد زودرس درخشندگی بنابراین ما تمرین او: “از کجا جورج؟” “چه او را در سر خود را؟” “چه رنگ است؟”

وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل در اینجا. اول از همه این نیست پربار ترین روش برای برقراری ارتباط با کودک خود و این می تواند اثر مخالف به عنوان شما می خواهم بیش از مدت زمان: به جای باز کردن و چت با شما, او ممکن است در صدف است. چون ظریف بی احترامی ذاتی در بازجویی حالت و آن را ساییده شدن می تواند فرزند خود را اعتماد در شما.

در حالی که من نه از طرفداران درمان-خود-کوچک-کودک-مثل-یک-مدرسه بزرگسالان فکر در این مورد آن را به شایستگی. تصور کنید های جالب, داستان با یک فیلم دوست دارید و احترام. بیایید می گویند شما در حال خواندن آن را در همان زمان بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. می تواند شما را تصور کنید quizzing آنها مانند ما بچه ها ؟ البته که نه! در عوض, شما ممکن است به اشتراک گذاری یک تصور یا بینش یا تعجب شما در مورد داستان و دیدن آنچه که آنها در مورد آن فکر می کنم. شما ممکن است درگیر در برخی از باز گفت و گو در مورد برخی از معانی در پشت شخصیت اقدامات و یا آنچه که آنها ممکن است احساس شده است. همان روش است که ما می توانیم بیشتر غنی ارتباط برقرار کردن با کودکان در مورد کتاب در حال خواندن با آنها.

موضوع دیگری است که خواندن قبل از خواب یک زمان برای د-افزایش تحریک از جمله تحریک ذهنی. زمان برای درگیر شدن در بحث پر جنب و جوش بیش از معنای داستان است که گاهی اوقات دیگری در طول روز. این بستگی دارد به مقدار زیادی در کودک خود را; برخی از بچه ها بدون مشکل تغییر از ذهنی بالا دنده به آمادگی برای خواب اما من فکر می کنم که غیر معمول است. خواندن قبل از خواب (به نظر من فروتن) است که بیشتر از آهسته گام رویایی-حالت زمان است که در خدمت به عنوان فرزند خود نرم دروازه به خواب. کتاب من استفاده می شود برای فرزندان ما خواندن قبل از خواب اغلب به حال کیفیت و قدم زدن از یک لالایی. شب بخیر ماه است که البته یکی از بهترین نمونه هایی از این است. کمتر شناخته شده بود که یکی از مورد علاقه ما در این سبک است که نیمه شب ،

قانون 4: آن را خوب نگه می داره!

بله, شما می خواهید به نگه داشتن در یک روال منظم وقتی که می آید به خواب. وجود دارد بسیاری از شایستگی در روال و کار با بدن ما ریتم های زندگی. اما تا حد زیادی به توان گفت برای نگه داشتن داستان رفتن برای فقط یک کمی بیش از حد طولانی. فکر می کنم در مورد چگونه شما بلعیدن یک کتاب خوب…چگونه گاهی اوقات شما فقط باید بدانید که چه می آید بعدی و بنابراین شما را خوانده و کمی بعد از خود را به خواب. هنگامی که شما در حال خواندن با کودکان خود را در هنگام خواب شما در حال اتصال و پیوند در راه است که سریع از بقیه روز را همیشه نمی ارائه دهد. شما در حال کاوش با هم, با هم خندیدن…کار را از طریق احساسات با هم. آن زمان شما هرگز به عقب بر گردیم و آن را خوب اگر شما اجازه دهید آن را به یک چند دقیقه گذشته قبل از خواب زمانی که خود را کوچک می گوید: “فقط یک فصل بیشتر لطفا؟”

اگر شما نمی خواهید به انحراف از خواب در نظر بگیرید شروع به خواندن فقط یک مو زودتر از شما به طور معمول. سپس هنگامی که شما را متوقف و فقط چند دقیقه خجالتی از زمانی که شما به طور معمول ممکن است و فرزند شما می خواهد به نگه داشتن رفتن فقط کمی بیشتر ؟ شما می توانید افراط و آنها را نشان می دهد که شما بر این باورند خواندن و ادبیات است که ارزش حکومت فرمت.

قانون 5: don’t Stop!

هیچ سن کودک خود را outgrows شما در خواندن آنها را. ما یک میلیون درصد جدی در آن است. ما mamas در بچهداری انجمن که بچه ها در کالج و آنها خود را به ما بگویید کالج کودکان و نوجوانان عشق را به خانه می آیم و خود را mamas خواندن با صدای بلند به آنها در هنگام خواب! داستان واقعی. هیچ سن آنها بزرگ تر شدن شما در خواندن آنها را و اگر این مواد ممکن است تغییر کند که زمان و ارتباط نیست. حتما گاهی اوقات آنها ممکن است ناله و آنها احتمالا رول برخی چشم اما سازمان دیده بان به عنوان آنها در حل و فصل زمانی که شما شروع به گفتن کلمات از صفحات. فقط برای چند دقیقه…آنها نوزادان خود را دوباره.

فقط فکر کردن در مورد آن را می سازد … من … خواب آلود. G’nite…

عکس: HTeam/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im