We've got some rules for being a happier momجهان کمی وارونه این روزها و بچهداری به نظر می رسد متفاوت تر از آن است که همیشه قبل از.

به همین دلیل ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما هنوز هم می تواند پیدا کردن شادی در ما مادری و بچه های ما در زندگی و کمک به آنها برای پیدا کردن آن بود بیش از حد خوشحال!

مادری کمی متفاوت است این روزها نه ؟

به جای رها کردن بچه ها در مدرسه و در حال اجرا errands در صلح و آرامش ما در حال حاضر ما بچه ها در خانه و ما شده اند در قرنطینه به خانه های ما حتی بدون استفاده از این بهانه از “من فقط نیاز به رفتن به هدف را انتخاب کنید تا به چند چیز” را به عنوان پناه ما. بسیاری از ما در تلاش برای تعادل کار از خانه و مدرسه در منزل است که ما واقعا می دانم که مدرسه در منزل است اما بحران تحصیل و این که در کل یک داستان متفاوت است.

مبارزه ما با محدود کردن زمان روی صفحه نمایش و احساسات از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

مرتبط: ویژوال استرس و چه آن را به فرزندان ما: کمی شناخته شده عوارض آموزش آنلاین

بله مادری بسیار طاقت فرسا در حال حاضر به عنوان ما همه تلاش برای پیدا کردن جدید ما عادی در این به طور کامل وضعیت بی سابقه ای.

اما اجازه می دهد تا واقعی. مادر این است که قریب به اتفاق حتی زمانی که وجود ندارد در سراسر جهان همه گیر قفل ما را به خانه های ما. تحقیقات نشان داده است که مادران به خصوص در سال های اولیه زندگی کودک می تواند کاملا طاقت فرسا و تنها برای بسیاری از مادران است. اضافه کردن در سراسر جهان همه گیر که در آن شما نمی توانید به بازدید از دوستان خود را برای قهوه خرما یا playdates یا حتی مادر بزرگ به شما یک بیت از یک استراحت و مادری می تواند به نظر می رسد کاملا غیر قابل تحمل. پاتریشیا Leahy-وارن مدرس ارشد در دانشکده پرستاری و مامایی در دانشگاه کالج کورک در ایرلند می گوید که “مادران جدید را استقلال خواب و روابط تمایل به بی امان نیازهای یک نوزاد. در بالای آن, آنها همچنین انتظار می رود در یک حالت ثابت از سعادت و تحقق با نقش جدید خود را. وجود دارد مقدار زیادی از فشار به مادر کامل و زنان می ترسند به گفتن آنها نیست مقابله” Leahy-وارن می گوید.

پس چگونه ما به عنوان مادران سعی کنید برای تبدیل شدن به شادتر مادرم هر دو در مواجهه با جهانی همه گیر و حتی پس از همه چیز شروع به بازگشت به حالت عادی? برای برخی از این پناهگاه در محل سفارشات ارائه داده اند یک بیت از پناه برای خانواده ها اجازه می دهد آنها را به واقعا به زمان و آهسته از حالت عادی هر روز زندگی. برخی از استرس از مادر شده اند ممکن کاهش داد به سادگی با حذف نیاز به رفتن. یک چیز واقعا در نظر گرفتن این است که چگونه می توان شادتر و مادر در حالی که شما در داخل خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان پس از اقامت در خانه سفارشات برداشته شده است. مهارت های مقابله برای این دو شرایط ممکن است بسیار متفاوت بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر بر شما و خانواده خود را (برای برخی از این ممکن است به شکستن خوش آمدید در حالی که برای دیگران بسیار دشوار است به آن تعادل همه) اما برخی از قوانین زیر برای اینکه شادتر مادر هستند بدون توجه به آنچه در جریان است در جهان خارج است.

ما رفت و برگشت به یک واقعا محبوب پست از یکی از ما mama نویسندگان با برخی از قوانین ما احساس می کنیم هنوز هم اعمال می شود حتی اگر آنها ممکن است نگاه کمی متفاوت است.


من شده است با کمی تاکید کرد و کمی بیمار به تازگی و در کل تجربه بودن در سر من من را ترک کرده است تعجب که در آن من را اشتباه رفت. من نوشتن این راهنمای برای اینکه شادتر مادر نیست چون من در واقع تسلط هر یک از این مهارت ها بلکه به این دلیل که من ranted بیش کثیف ماشین (که بچه ها همه به من گفت که آنها تا به حال تمیز) امروز صبح من به رسمیت شناخته شده چقدر البته من تا به حال رفته است.

بنابراین در اینجا قوانین من برای اینکه شادتر ، من پیروی نمی, آنها, اما من قصد دارم به این دلیل که من کاملا مطمئنم که آنها ایده های بزرگ است.

خواب

به یاد داشته باشید که چگونه شما تا به حال یک نوزاد و مردم گفت: شما را به “خواب هنگامی که کودک خواب” و شما فکر می کنید آنها باید سیگار, peyote?

اگر شما خواب هنگامی که کودک خواب است و سپس لباس های شسته شده را هرگز انجام می شود, شما هرگز در زمان خصوصی با همسر خود و یا خواندن کتاب دیگری. شما فقط احساس می کنم مثل یک انسان بی فایده بودن با طبقه است که باید زمین را بشویم.

من نادیده گرفته خواب مشاوره زمانی که من تا به حال نوزادان و من هنوز هم آن را نادیده گرفت.

بله خبر بد: شما فکر می کنم که بچه های خود را مسن تر آنها خواهد شد و سپس شما را به خواب. این درست است – در نهایت بچه ها همه از طریق شب خواب (آن را بسیار جذاب توسط راه) اما شما به احتمال زیاد هنوز هم ادامه برای جلوگیری از خواب.

من صرف ساعت های بی شماری نوشتن حلق آویز کردن با شوهر شراب خواری تماشای قسمت از روان (که خنده دار است) کارگر, ورزش, مطالعه, و بیشتر. برخی از زمان من صرف بیدار بود و تا حدودی بی فایده است اما من هم بسیاری از چیزهایی که انجام می شود.

من صرف بسیاری از سال 5-7 ساعت خواب در شب. شما می دانید چه ؟ من هنوز هم خسته حتی اگر همه بچه ها خواب را در حال حاضر و در تخت خود را به بوت.

بنابراین انجام نمی آنچه من انجام – فقط خواب. در غیر این صورت شما مریض و تیروئید شما را از دمدمی مزاجی و آدرنال را نقص.

و فقط به خاطر اینکه شما در حال خروج از خانه خود را در جهانی همه گیر شما نباید ماندن تا دیر به شراب خواری-سازمان دیده بان Tiger King – نگه داشتن برنامه خواب عادی و دریافت مقدار مناسب خواب هر شب.

می گویند هیچ!

این است که احتمالا سخت ترین چیزی که تا کنون. اما اگر شما نمی یاد برای گفتن ندارد – شما از دمدمی مزاجی در همه زمان ها.

نه گفتن به بچه ها.

می گویند هیچ به داوطلب.

می گویند هیچ به کار خود را.

می گویند هیچ به همه!

نه همه اما یادگیری برای گفتن ندارد و هنگامی که آن را باید گفت. یادگیری به رسمیت شناختن هنگامی که شما خود را در حد و توقف قبل از اینکه شما برخورد بیش از صخره.

در غیر این صورت شما هرگز خواب, اجرای خود را پاره پاره و پایان نفرت همه.

“اما اگر من بگویم که من نمی تواند یک فرد خوب!”

من می دانم که آنچه شما در حال فکر کردن چون من فکر می کنم آن را بیش از حد! اما تنظیم محدودیت نیست در واقع شما را بد یا تنبل با وجود که صدای در سر خود را. ترفند این است برای کشف کردن که در آن مناسب است برای گفتن ندارد و پس از آن به حرکت می کند.

دمدمی نیست!

این خنده دار است که من نوشتن این, چرا که من در واقع واقعا خوب در گوشی.

من خواب نیست. پس از آن من می گویند بله به هر کس و هر چیز در تلاش بود “خوب است.”

سپس به من داد.

پس من اول قوانین ممکن است کمک کند با این یکی اگر چه من نمی توانم بگویم من آن را سعی کردم.

ناجور, اما هرگز منجر به هر چیزی خوب است. آن را فقط باعث ایجاد احساس گناه و بسیاری از پیمانه نیم لیتری خالی بستنی در زباله خود را می توانید. (البته ناجور به نفع تولید کنندگان بستنی و آرام بخش وجود دارد برندگان در اینجا.)

نگاهی به نفس, نگاهی به چرت زدن می گویند و به یاد داشته باشید که دمدمی مزاجی احتمالا ارزش گناه.

و اگر شما از دمدمی مزاجی, من کاملا مطمئنم که آن را ندارد, شما یک فرد بد – فقط یک نرمال. بنابراین فقط اجازه دهید آن را بروید و خودتان را ببخشید.

ورزش

ورزش یکی از بهترین چیزها در زندگی من می گویند که به عنوان کسی که مشکل در بالا رفتن از پله ها. چابکی فیزیکی نیست یک شرط لازم برای لذت بردن از ورزش است.

در حالی که می توان آن را سخت به آن جا همه را به روز خود را (به خصوص اگر شما در حال تلاش برای انجام این کار است تمام خواب چیزی که من قبلا ذکر شد) ورزش ارزش برخی از اتاق را برای.

حتی اگر شما نیست (در همه) ورزشی آن را باید داشته باشند. و آن را ندارد به چیزی از تو متنفر می شود و یا بیش از حد پیچیده است و می توان آن را به آسانی به عنوان گرفتن یک پیاده روی روزانه است.

هر آنچه در آن است که شما لذت ببرید و می توانید آن را انجام دهد. این واقعا شما را کمتر احساس دیوانه. (اشاره به قانون شماره 3).

خاموش کردن کامپیوتر

من به تازگی در زمان Facebook نرم افزار خاموش کردن تلفن من. مرسی. من تا به حال هیچ ایده چقدر آن باعث خرابی زندگی من است.

من را دریافت نمی اشتباه من هنوز هم بررسی رسانه های اجتماعی به طور منظم اما کمتر در این بخش است. زمان بیشتر تمرکز بر روی چیزهایی که در واقع اتفاق می افتد در مقابل من و بیشتر مردم واقعی: این برابر است با شادی بیشتر.

من را دریافت نمی اشتباه من واقعا عشق, رسانه های اجتماعی, و کامپیوتر من به طور کلی اما این شگفت انگیز است چقدر بهتر من تجربه زندگی زمانی که من سعی می کنم به سلطنت این در حتی فقط یک کمی.

آن را امتحان کنید.

شما حتی می توانید با خواندن یک کتاب ساخته شده از کاغذ.

زندگی. در حال تغییر است.

مرتبط: چگونه خواندن با صدای بلند منافع کل خانواده

باید دوستان واقعی.

و این همراه با کامپیوتر ، داشتن یک زندگی واقعی که شما می توانید تماس بگیرید و یا بازدید با بسیار عالی است.

من می دانم آن را سخت است چرا که ما همه مشغول کار و بچه ها اما هیچ چیز و من معنی هیچ چیز جایگزین یک شخص واقعی است که شما می توانید با خیال راحت می تواند آسیب پذیر باشد و با صحبت کردن در مورد مشکلات خود را.

دانستن آنها را در زندگی واقعی به معنی دو چیز است:

  1. یک) آنها بهتر از مردم در پشت یک صفحه نمایش.
  2. ب) شما می توانید ببینید که آنها بیش از حد کامل نیست شناور فرشته مادران در مورد به بال خود را.

دوستان سنگ.

دوستانی که تجربه زندگی بیش از شما و حتی بهتر هستند زیرا آنها کمک به چشم انداز و به آنها اطمینان شما که زندگی در واقع می رود.

تبریک! شما در حال حاضر خواندن راهنمای به عنوان یک مادر مبارک.

من امیدوارم که از آن شده است به عنوان آموزشی برای شما به عنوان آن را برای من بود – و من امیدوارم که من می توانم مشاوره خود من بیش از حد.

در تمام جدیت من فکر می کنم همه ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام به آن فقط می تواند سخت به آن را ببینید و در واقع آن را انجام دهد. زندگی انتظارات و تعهدات ما فقط به نظر می رسد در راه است. ما یک فرصت منحصر به فرد در حال حاضر واقعا یک گام به عقب و در نظر گرفتن آنچه ما را خوشحال می کند, چه چیزی باعث می شود ما ناراضی و چگونه ما می تواند همچنان به نگه داشتن مبارک قطعات فعلی ما شرایط و سامان دادن آنها به زندگی ما زمانی که آنها در نهایت “باز کردن دروازه.” اما من فکر نمی کنم ما باید خودخواه به منظور happy – ما فقط نیاز به تنظیم برخی از مرزهای خودمان و کسانی که در اطراف ما و سپس به دنبال از طریق با آنها. آن را ممکن است به عنوان ساده به عنوان آن است.

عکس: Yuganov کنستانتین/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de