یک خرس نابود شده من قفس چه کار کنم

سیم برق خوب است اما همچنین شما نیاز به یک خوب نرده شارژر تا خرس را می دانم زمانی که آن را لمس سیم. بیشتر ژول ق

توسط HASHTADONOH در 14 تیر 1399
سیم برق خوب است اما همچنین شما نیاز به یک خوب نرده شارژر تا خرس را می دانم زمانی که آن را لمس سیم. بیشتر ژول قوی تر از شوک است. یک خرس به ضخامت خز بنابراین طعمه سیم با چیزی شبیه به کره بادام زمینی پس از آن را لمس سیم با آن بینی یا زبان آن را احساس شوک و نه بازگشت. من می خواهم مقداری کره بادام زمینی در چند مکان بر روی سیم. وجود دارد جایی که من برخی از چوب با کالاهای اساسی چسبیده را از طریق فاکس من دیدن شده است به تازگی در اطراف من coops و همچنین سیم برق اما برای یک خرس به شما خواهد نیاز به برخی از خوشه. موفق باشید.
https://www.tractorsupply.com/tsc/p...orks-60-mile-ac-powered-low-impedance-charger
http://bearsmartdurango.org/unwelcome-mats/
در اینجا است که یک تصویر من در سراسر آمد. اگر شما یک خرس حصیر مطمئن شوید که به استفاده از خوب محکم ناخن یا پیچ. من می خواهم آن را بزرگتر از یک در تصویر.
UnwelcomeMat.jpg

من هم آمد در سراسر این مشاوره.
"ناخواسته تشک اساسا تخته کامل از ناخن ها اشاره کردن که قرار داده شده در مقابل درب و پنجره برای تضعیف خرس از ورود به ساختمان. آنها ساده و ارزان به.
ورق از تخته سه لا باید به اندازه کافی بزرگ به طوری که یک خرس می ناب از یک لبه و رسیدن به درب و یا پنجره و ایده آل باید گسترش گذشته طرف درب یا پنجره توسط 60 سانتی متر (2 فوت).
یک 4x4 ورق از تخته سه لا را ارائه حداقل برای حفاظت از یک راهرو در حالی که یک 4x8 ورق مورد نیاز خواهد بود برای بسیاری از درب پاسیو. استفاده از ضخیم ترین تخته سه لا ممکن است و گالوانیزه بام ناخن با تخت بزرگ ، ناخن ها باید به اندازه کافی بلند به چوب از چوب 2 - 2.5 سانتی متر (¾ - 1).
اگر ناخن ها بیش از حد طولانی و به اندازه کافی قوی نیست خرس متوجه خواهد شد که آنها به سادگی می توانید آنها را خم بیش از و گام به گام بر روی آنها. ناخن باید میخ به تخته در حدود 5 سانتی متر (2 در) از هم جدا به طوری که هیچ راهی وجود دارد یک خرس می توانید پنجه خود را بر روی هیئت مدیره.
ورق از تخته سه لا نیز امن است به طوری که به یاد نمی تواند به سادگی با فشار آن را از راه خود را. اگر این قرار داده شده است بر روی یک سطح چوبی یک زن و شوهر از ناخن زد طریق تخته سه لا باید آن را امن. اگر حصیر قرار داده شده است در خاک تکه میلگرد می توان زد طریق گوشه و کنار به زمین به آن امن است.
نوار احتیاط باید قرار داده شده در اطراف منطقه از حصیر طوری که مردم به طور تصادفی بر روی ناخن."

شما همچنین می توانید با قرار دادن تخته در سراسر ویندوز با ناخن چسبیده. سیم برق است که احتمالا بهترین گزینه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن