سقوط یک درخت بر من امروز. به طور جدی.

بله, آن را واقعا اتفاق افتاده است.من نمی دانم آنچه در موضوع به پست این زیر! در نهایت من تصمیم گرفتم آن هم از ن

توسط HASHTADONOH در 28 اردیبهشت 1399
بله, آن را واقعا اتفاق افتاده است.

من نمی دانم آنچه در موضوع به پست این زیر! در نهایت من تصمیم گرفتم آن هم از نوع جا به باغ موضوع.

من ضرب و شتم و احتمالا رفتن به رختخواب به زودی. من حتی نمی باید انرژی برای پاسخ به برخی از موضوعات من نیاز به پاسخ به امروز.

من و همسرم بودند به دست گرفتن درختان در ما "حیاط" ملک امروز به منظور گیاه کیوی نخود فرنگی و زغال اخته. روال این است که به کراوات زنجیره ای در اطراف درخت که من بکشید و از راه دور به منظور هدایت درخت دور از تریلر ما در حال بازسازی در حالی که او با استفاده از اره برقی به کاهش است.

درختان نیست اما شما نمی خواهید به یک بر روی شما سقوط. من کشیدن زنجیره ای درخت شروع به پایین آمدن کردم اجرا میشه به سمت چپ درخت شروع به سقوط به سمت چپ (!!!), من سعی کنید به پرش بیش از یکی دیگر از درخت افتاده را ندارد آن سقوط درخت در سمت ضربه زدن به طرف سر من به طور کامل بر روی زمین در حالی که سر در گم سقوط درخت در اراضی پای راست من! من شاخه بیش از همه من و من نه می تواند حرکت کند. DH بر می آید برای دریافت, درخت, من, پای, اما او نمی تواند تکان دادن آن است. او به اره آن را از من است. من رفتم و ریختم خودم یک نوشیدنی سفت و ما نمی توانیم به قطع بیشتر درختان امروز lol!

در اینجا درخت بر روی زمین:

IMG_1362.jpeg

اینجا جایی است که او مرا قطع رایگان:

IMG_1363.jpeg

من فقط نمی توانم باور کنم که من به طور جدی صدمه دیده است. من به برخی از کبودی در کنار من اما آن جزئی است. پای من خوب است. اگر درخت به حال کمتر شاخه های آن می تواند شکسته اند آن را. من احساس خوش شانس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن