مشاوره مورد نیاز: 5 هفته با سختی هر گونه پرهای ناشناخته نژاد

اگر این مخلوط نژاد, از آن خواهد بود دشوار است برای پیش بینی رنگ نهایی. اما من سرمایه گذاری خواهد شد حدس زد که از آن خواهد شد چیزی شبیه به قرمز یا زرد است. این جوجه الگوی رنگ شبیه به من Nankins در آن سن و سال.

عامل دیگری که ممکن است در بازی در اینجا است که آهسته feathering ژن است. مراکز تکثير میباشند خواهم به استفاده از این ژن برای تعیین جنسیت جوجه ها در اوایل. هرزه درایی جوجه کشی خوب شرح آهسته پر ژن و چگونه آن را با این نسخهها کار در اینجا:

What is Feather Sexing? Separating Fact from Myth

همانطور که برای پوست اندازی را ببینید که جوجه molt اغلب در طول دوره رشد خود را ریختن پرهای هستند که بیش از حد کوچک و در حال رشد جدید بزرگتر آنهایی که تا زمانی که کامل رشد کرده است. اگر چه یک سال مرغ طبقه بندی شده به عنوان یک فرد بالغ آمریکایی, مرغ, انجمن کامل, بالغ پرهای زینتی در بسیاری از جوجه ها اتفاق نمی افتد تا زمانی که در سال دوم خود را بسته به نژاد است. پس از آن جوجه ها را به صورت دوره ای molt خود را فرسوده و پر و رشد جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>