این است که من برای اولین بار تخم گذاشتن و من برای اولین بار تخم موضوع! این نوع از تجربه و شانس چیده علیه من به دلیل:

1) من هیچ تفریخ تجربه
2) بسیاری از تخم مرغ من سفر کرده اند بسیار دور – 2620 مایل از CA به MA!
3) مادر خراب کرد من اولین سفارش و تا به حال به دوباره ارسال تخم مرغ باقی مانده بنابراین دسته اول تا به حال به نشستن در اطراف و سن در حالی که من منتظر تو بودم…. و
4) همه من یک شیک هنوز هوا فوم انکوباتور است که مورد نیاز بسیاری از جزئی و آزمایش آن را به کار.

با این حال من همه از صرف تابستان گذشته ساختمان این قفس
IMG_4589.jpg

و بچه های من شده اند در انتظار این لحظه را برای یک سال پس از من متعهد به ساخت آن کار می کنند! من در سال گذشته سپری خواندن در مورد مرغ coops جوجه کشی و همه چیز و آموزش خودم که دارم نزدیک شدن به این مسلح به دانش و مایل به حل مشکل-در طول راه. من می خواهم به سند این روند بسیار خوب اولین دلیل من می خواهم این نوع از چیزی ;) و دوم برای کمک به هر کس دیگری در وضعیت من با اطلاعات و آموخته ها و تصاویر.

انکوباتور

من با استفاده از یک هنوز هوا کمی غول انکوباتور با خودکار ترنر. من آن قرض گرفته شده از یک مزرعه محلی. من آن را خالی برای چند روز قبل از من مجموعه ای از تخم مرغ یافت می شود فقدان یک فن به یک مانع. تفاوت بین گرمترین و سردترین نقطه در داخل شد 5 درجه! من تا به حال سه کالیبره پروب دماسنج در سه بخش مختلف از انکوباتور (من ضبط پروب به صدر جعلی تخم مرغ, برای دریافت دقیق تر خواندن پس توصیه این است که برای اندازه گیری در بالای تخم مرغ) و من نقل مکان کرد و آنها را هر از چند ساعت, بنابراین من می تواند سند متوسط در همه جا. حدود نیمی از اسلات بی فایده بودند – یا بیش از حد گرم یا خیلی سرد و درجه حرارت در هر اسلات شد تغییر در طول زمان به عنوان به خوبی. من نمی دانم که چگونه مردم آن را به جلو و با هوا هنوز هم رشد! کسی در BYC به من ایده عالی از خرید یک مینی دستی فن و لغزش در آن وجود دارد (راحت تر از اتصال یک کامپیوتر فن و ارزان تر و سریع تر از سفارش یک فن از انکوباتور تولید کننده). من و ساخته شده است که همه تفاوت!!! درجه حرارت تساوی را به طور کامل در سراسر انکوباتور. درجه حرارت ثابت بود و حتی برای 14 ساعت قبل از قرار دادن تخم مرغ در.

در اینجا من راه اندازی:
IMG_4612 copy.JPG
من قرار دادن یک ورق پلی استایرن (در سمت چپ بیش از بسته بندی) در زیر آن و در پشت آن برای عایق های بهتر.

IMG_4637.jpg
من هنوز 3 دماسنج در آن وجود دارد چون من می خواهم به دانستن چه خبر است. یک پروب آن قرار می گیرد به طور مستقیم تحت حرارت عنصر به عنوان یکی دور از آن به عنوان امکان پذیر است و یکی در وسط. من قبل از قرار دادن تخم مرغ در هر سه عنوان خوانده شده همان دما. پس از من آنها را در (آن بوده است 8 ساعت در حال حاضر) آنها هرگز رفت و برگشت به خواندن همان احتمالا به این دلیل که تخم مرغ ها مانع جریان هوا تا حدودی اما تفاوت بین آنها به اندازه کافی بزرگ نیست به یک مشکل است. دو پروب و نزدیک به گرما خواندن همان, و, یکی, که متفاوت است و راه را در دورترین گوشه ای. من کد رنگ پروب و نمایش, بنابراین من می دانم که که. من قطع تخت کاوشگر-برگزاری مستطیل از پلاستیک روشن به نوار پروب به طوری که آنها می توانید نشستن در بالای تخم مرغ مانند دماسنج پروب است که همراه با رشد.
IMG_4611.JPG

در اینجا کمی فن. نه مقدار زیادی از اتاق در آن وجود دارد, آن را به سختی متناسب بین ترنر و دیوار (توجه داشته باشید: رطوبت می خواند پایین در این عکس چون من تا به حال درب تمام راه را باز و از دست برخی از رطوبت. آن را تا 40% در حال حاضر).
IMG_4610.jpg

من ضبط تمام دماسنج کابل هم با خودکار ترنر طناب به طوری که آنها را به صورت چسبیده متناسب در درجه یک و با هم بمانند. در غیر این صورت هر بار که من درب را باز کرد که کابل را از هم جدا کنید و shift در همه جا و از شکاف و من می خواهم از دست دادن زمان (و گرما و رطوبت) در تلاش برای آنها خط و پهلو آنها را به شکاف.
IMG_4607.JPG IMG_4613.JPG

اضافه کردن فن طناب به آن بسته نرم افزاری ساخته شده آن را بیش از حد ضخیم و درب نمی خواهد تمام راه را, بنابراین من در زمان یکی از دریچه شمع و تغذیه فن را از طریق بند ناف وجود دارد. من پس از ضبط بیش از آن را به آن را به عقب (انکوباتور دیگر کوچکتر دریچه سوراخ است که اقامت دائم باز به اجازه دهید هوای تازه در, اما شما می توانید باز کردن و یا بستن بزرگتر دریچه سوراخ با شمع).
IMG_4614.JPG

یکی دیگر از ایده های بزرگ من در بر داشت در BYC بود برای چگونه برای اضافه کردن آب بدون باز کردن درب. من تغذیه یک قطعه انعطاف پذیر, ماهی, مخزن, لوله کشی از طریق یکی از دائمی دریچه سوراخ و به سینی آب. من اضافه کردن آب مورد نیاز از طریق یک سرنگ:
IMG_4605.JPG IMG_4604.JPG

قبل از استفاده از آن, من, نمک, آزمایش رطوبت. من هم آزمایش سه دماسنج دو برابر دیجیتال با کیفیت بالا پخت و پز تب سنج و دماسنج پزشکی و دقیق بودند (در کسری از یک درجه).

تخم مرغ

امروز من مجموعه ای از تخم مرغ است. وجود 41 از آنها و آنها از سه منبع مختلف (و تنها نیمی از آنها به معدن). این خانم که به من اجازه قرض گرفتن انکوباتور مزرعه نیز به من 19 تخم مرغ از او به هچ ، سرد سبز آنهایی که او :D تخم مرغ خود را تنها آنهایی که نمی نشاندار شده با مداد, بنابراین من می دانم که آنهایی که هستند. در مستند من شما را پایین مقوا مانع بین او تخم مرغ و معدن, بنابراین من می توانید پیگیری که جوجه معدن و که او.

تخم مرغ من آمد و از دو خانواده مزارع. یک مجموعه است نقره ای رنگ و لعاب Barnevelders و آنها از حمل و آبی خانه, مزرعه, در, NC. من 4 تخم مرغ است و او مرا فرستاده 7. Saskia بزرگ بوده است – پاسخ به سوالات به سرعت بیش از facebook messenger به من راهنمایی در مورد تخم مرغ, ذخیره سازی و غیره. تخم مرغ بسته بندی شده بودند ، دو تا به حال ترک های مویی اما تنها قابل مشاهده زمانی که candled و سلول های هوا خوب نگاه کنید (برخی از کمی تکان خورده است اما هیچ یک زین و یا جدا). در اینجا چیزی است که او را بسته نگاه کرد مانند:
IMG_4438-2.jpg IMG_4443.JPG IMG_4444.JPG IMG_4445.jpg

مجموعه دوم از تخم مرغ است که همه Orpingtons – نقره ای رنگ و لعاب کبک و لیمو فاخته. آنها آمدند از پاپا, مرغ, در, CA. من 8 و او مرا فرستاده 15. او را فراموش کرده و لیمو اولین بار در اطراف اما خیلی سریع به پاسخ و حمل آنها را همان روز با او تماس گرفتم در مورد آن. گذشته از این ظروف سرباز یا مسافر تا او نیز سریع به پاسخ در facebook messenger, سوالات پاسخ داده شده و آسان برای کار با. تخم مرغ خود را نیز به خوبی بسته بندی شده. بدون ترک و حتی ترک های مویی اما از 15 وجود دارد 2 زین سلول های هوا و 3 به طور کامل جدا سلول های هوا (اما فقیر چیزهایی پرواز از ساحل به ساحل, بنابراین من حدس می زنم که بود که انتظار می رود). من خوشحالم که او فرستاده تمام اضافی. او رفت و حتی بیشتر در بسته بندی و نوشت: “شکننده”, “بالا” و فلش بیش از همه جعبه و “لطفا تماس بگیرید ASAP برای انتخاب” و من شماره تلفن در بالای جعبه. در مقایسه ساسکیا در خانه آبی مزرعه فقط یک تمبر است که گفت: “شکننده”… می میرم بیشتر برچسب زدن به آن را آشکار به کارگران پستی. هیچ کس به نام من برای هر کدام از پاپا جعبه هر چند با وجود توجه داشته باشید در هر دو جعبه و من تماس دفتر پست های قبل به آنها بخواهید برای تماس با من… آه هست. در اینجا چیزی است که خود جعبه نگاه کرد (من فقط در زمان عکس از یک, چرا که نگاه آنها همان).
IMG_4436-2.jpgIMG_4437-2.jpgIMG_4440.jpgIMG_4441.jpg

من اجازه دهید تخم مرغ بقیه چربی در زیر زمین در حدود 60 درجه است. به دلیل تاخیر با خراب کردن نظم و منتظر نجات بخش فن برای رسیدن من به مجموعه ای از تخم مرغ بعد از من می خواست – 5 روز پس از آنها حمل می شود (3 روز پس از اولین جعبه وارد). شب قبل از من آنها را من به ارمغان آورد آنها را از طبقه بالا به طوری که آنها می تواند گرم کردن به دمای اتاق به مدت یک شب. پس از من مطمئن بود انکوباتور بود حفظ درجه حرارت مناسب من درب را باز کرد تمام راه را تا منتظر آن برای خنک کردن و سپس مجموعه ای از تخم مرغ است. نمی دانم اگر این روش مناسب اما من در مورد متوسط شوک و می خواستم تخم مرغ برای گرم کردن آهسته تر. این دماسنج بخوانید 73 درجه من وقتی درب بسته و آن را در زمان رشد حدود یک ساعت و نیم به عقب بر گردیم تا 100. بنابراین امیدوارم که بهتر بود در تخم مرغ از چسبیدن آنها را مستقیما به یک انکوباتور.

من هم unplugged خودکار ترنر و آن را حفظ خواهد کرد امتیوی برای اولین بار در هفته. من در جایی خواندم که در مورد حمل تخم مرغ به خصوص تخم مرغ با سلول هوا مسائل.
(ویرایش: توصیه های مختلف در چه مدت صبر کنید قبل از تبدیل حمل تخم مرغ شده است گیج کننده (من خوانده ام حدود 7 سال و 5 ماه, 3 هفته, 1 روز و حق دور همه در BYC!), اما به نظر می رسد بیشتر به نفع مردم تبدیل شود. بنابراین من وصل ترنر بعد از 1 روز کامل بدون تبدیل).

و در اینجا همه زیبایی در نهایت پخت و پز! آن را در حال حاضر 9 ساعت پس از آنها رفت و در (بله من شده است آهنگسازی این پست برای مدتی…) و خیلی خوب است. متوسط بوده و بین 99 و 100 درجه در 40٪. خوش شانس برای آنها من در خانه در تمام طول روز در حال حاضر, بنابراین من می توانید آنها را هر 5 دقیقه! :D

IMG_4609.jpg

و در اینجا چیزی است که آنها باید مانند تمام شده:

ChickenBreeds2.jpg

من برای همیشه سپاسگزار به BYC جامعه برای پاسخ دادن به سوالات من منجر به این آزمایش و به من بسیاری از ایده های بزرگ است که در نهایت روز را نجات داد. من به شما در حفظ و به روز رسانی این موضوع در مورد شخص دیگری آن را پیدا می کند مفید است و می تواند از تصاویر و ایده ها و اطلاعات است. و من هم سوال بپرسید به عنوان آنها می آیند تا به دلیل… خوب من هرگز قبل از این انجام داده! با تشکر برای خواندن اگر شما این دور کردم! 😁

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im