مقاله – تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن اعلام شد به من دستور داد یکی از اپل سحر و جادو صفحه کلید برای من به تازگی به دست آورد 11″ iPad Pro (نسل اول). و هنگامی که آن را وارد امروز من مشتاقانه آن را راه اندازی و شروع به تایپ کردن من برداشت اول.

من تا به حال شده است با استفاده از Mac یدکی سحر و جادو صفحه کلید و یک دوازده-جنوب Compass Pro ایستاده و گاهی در رابطه با یک یدکی بلوتوث ماوس که در iOS در حال حاضر پشتیبانی می کند.

قدیمی اندازی فوق العاده با مک سحر و جادو صفحه کلید و دوازده جنوب, قطب نما ایستاده است.

و در حالی که من کاملا مانند که راه اندازی نیاز به جلو و از یک آی پد, پایه صفحه کلید و ماوس خود را همه در یک بار — به ویژه هنگامی که من در حال حاضر صاحب یک مک بوک ایر — مسخره به نظر می رسید. به علاوه آن را واقعا نمی دامان پسند.

من نمی تواند کمک کند اما کنجکاو چه all-in-one keyboard/مورد/لای شیار راه حل خواهد بود به خصوص که از اپل خود را.

بنابراین با صرف بخشی از روز را با این سحر و جادو صفحه کلید من با خیال راحت می توانید می گویند من دوست دارم آن را به طور کلی. کیفیت ساخت شگفت انگیز است. زمان از خورده به تایپ فوقالعاده سریع است. صفحه کلید است که حداقل در تاریخ همتراز و یا بهتر از خود لپ تاپ آخرین صفحه کلید با سفر خوب و کلید فاصله. من عادت کردم به آن را در عرض چند دقیقه.

آنها کلید و مورد بسیار تیره تر از اپل معمولی “فضای خاکستری” رنگ و نور پس زمینه کلید ها یک نعمت غیر مترقبه.

به جای تایپ کردن یک بررسی کاملاست که به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه در همه جا نگاه می کنم که از دیروز من فقط جمع آوری یک لیست تصادفی اوایل مشاهدات زیر.

 • وزن اضافی قابل توجه است, مطمئن, اما هنگامی که خورده تا کل بسته احساس جامد.
 • این آهن ربا که اپل در محل هستند و بسیار قوی است. هیچ اتفاقی لغزش و یا سقوط. اپل به سادگی در محل باقی می ماند اما می تواند به سرعت جدا کشیدن از پایین گوشه.
 • صحبت به بالاتر از نقطه سحر و جادو صفحه کلید را تشویق می کند که مدولار با استفاده از … این به خوبی می تواند بیشتر از یک ثابت دائم بر روی یک میز در حالی که اپل همچنان یک صفحه نمایش تلفن همراه/CPU برای استفاده در جای دیگر در خانه.
 • وجود دارد یک USB-C پورت در سمت چپ صفحه کلید است که می تواند قطره ای-شارژ آی پد در حالی که در حال استفاده است. در حالی که متصل iPad پورت USB در سمت راست… پس هر کدام از سمت خود و یا کابل وصل است می توانید با این راه اندازی و یا شما می توانید خود را اپل کابل رایگان برای محیطی دیگر استفاده کنید.
 • صفحه کلید نور پس زمینه عالی است مثل همه لپ تاپ های دیگر صفحه کلید. روشنایی است که محیط کنترل می شود و همچنین قابل تنظیم در iPad تنظیمات.
 • لای شیار در حالی که کوچکتر از من استفاده می شود به صاف است و احساس می کند فوق العاده clicky. کل سطح به همان اندازه قابل کلیک به جای برخی از لپ تاپ های مک که احساس مرتب کردن بر اساس مانند آنها اهرم در این مرکز است.
 • Trackpad/پشتیبانی از ماوس بر روی یک آی پد است immanently قابل استفاده است. آن را فقط کار می کند. و من شگفت زده هستم آن را در این زمان طولانی می رسند.
 • صفحه کلید نور خاموش می شود پس از چند لحظه از عدم فعالیت. آن را تبدیل به عقب در با یک ضربه زدن به کلید روی صفحه نمایش ضربه بزنید و یا لای شیار لمس است.
 • هنگام باز کردن صفحه نمایش آی پد را روشن نمی کند تا دوم پشت لولا منتقل شده است. عجیب و غریب.
 • هر دو لولا آسان به حرکت می کند اما thunk به جای بسیار به شدت. اصلی مرکزی لولا می نشیند و هموار و به محل جرقه بزند با یک حس خوب از امنیت. آن را دشوار است برای باز کردن با یک دست ، مرتب کردن بر اساس مانند تلاش برای باز کردن یک لپ تاپ را وارونه با صفحه نمایش برابر جدول.
 • به طور کامل باز زاویه به نظر می رسد بسیار بسیار مناسب حتی نشسته روی تخت در مقابل من پایین تر از آن را باید برای دراز مدت تایپ کردن.
 • دوربین سوراخ در پشت است که به اندازه برای جدید iPad Pro با فانتزی سه گانه اما اول-gen iPad Pro کار می کند و کاملا متناسب به عنوان به خوبی.
 • وجود دارد هیچ کلید F بنابراین هیچ پاداش حجم و یا کلیدهای روشنایی ،
 • صفحه کلید متصل فورا با استفاده از اتصالات جامد در پشت اپل به جای بلوتوث. آن را نیز قطع شده بلافاصله پس از شما دریافت نمی که غرابت داشتن به صورت دستی خاموش کردن بلوتوث صفحه کلید به منظور استفاده از iPad خود را به صفحه کلید است.
 • این تعادل فقط خوب در دامان من.
 • $300 (یا $359 برای 12.9″ نسخه!) یک lotta کلم. اما این یک حق بیمه و لوازم جانبی.

من مطمئن هستم که من تلو تلو خوردن در سراسر برخی دیگر از تعارفات و یا عجیب و غریب, ویژگی های, اما در نگاه اول جدید اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad نرم افزار جدید چیز های مورد علاقه… اضافه کردن حتی بهتر تجربه تایپ کردن به من ترجیح نوشتن دستگاه. کامل-دل توصیه!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de