اخبار – سامسونگ و اپل اعلام کرد که کاربران از سامسونگ تلویزیون های هوشمند ساخته شده در دو سال گذشته خواهد بود قادر به دانلود سیب موزیک برنامه برای دسترسی به موسیقی خود را به طور مستقیم بر روی تلویزیون خود را. رابط کاربری شبیه به آنچه که شما می توانید در این برنامه موسیقی در تلویزیون اپل ارائه آشنا برای شما, فهرست, رادیو, کتابخانه جستجو و تنظیمات زبانه ها در نوار ناوبری در بالای صفحه. در حال حاضر در حال پخش به عنوان نام نشان می دهد ارائه می دهد دسترسی به آنچه که در حال حاضر در حال پخش و دکمه جستجو اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن هر رسانه موجود در اپل خدمات جریان موسیقی.
از طریق برای شما برگه شما می توانید دسترسی به اپل-سرپرستی موسیقی و لیست پخش بر اساس عادات گوش دادن خود را. فهرست به شما می دهد محتوای کلی توصیه ها و لیست پخش و همچنین به عنوان ایستگاه های رادیویی با تمرکز بر روی نسخه های جدید و موسیقی روند. رادیویی است که در آن شما پیدا کردن ایستگاه های رادیویی اینترنت و بیت 1 برنامه. تصویری است که برای موسیقی فیلم. کتابخانه اجازه می دهد تا شما را به بازی خود را شخصی لیست پخش و موسیقی خود را که شما اضافه شده به اپل موسیقی را از کامپیوتر شما.
وجود دارد در حال حاضر هیچ خبری در مورد دیگر اپل خدمات آمدن به تلویزیون های هوشمند و یا اینکه آیا اپل موسیقی را به دیگر تلویزیون های هوشمند, سیستم عامل, اما کاربران از Roku تلویزیون مثل خودم خواهد شد از نزدیک برای کسب اطلاعات بیشتر. اگر شما سازگار تلویزیون سامسونگ, دانلود موسیقی اپل برنامه از طریق Samsung Smart TV, App Store, ورود به حساب خود را و شما باید دسترسی به همه از موسیقی مورد علاقه خود را. برای مشتریان که در حال حاضر نیست که یک سیب موزیک اشتراک سامسونگ ارائه شده است از یک محاکمه 3 ماه رایگان با یک فرد از خانواده یا دانش آموز اشتراک.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im