نقد و بررسی – به نظر من قلم هستند مانند شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی! من احساس می کنم به همان شیوه در مورد EDC دنده بنابراین یک قلم که شایسته است به اندازه کافی برای تبدیل شدن به بخشی از EDC است که قطعا ارزش یک نگاه. امروز من می خواهم به شما نشان می دهد keychain قلم از Arrow & پیش امدگی لبه بام. بیایید نگاه کنید!

آنچه در آن است ؟

Keychain قلم از Arrow & پیش امدگی لبه بام تنها چیزی است که از اسمش پیداست این یک قلم است که شما می توانید حمل در keychain شما (حلقه کمربند و غیره) به عنوان بخشی از خود را EDC (هر روز حمل).

طراحی و امکانات

Keychain قلم کلاه و بشکه شده اند ساخته شده بوسیله ماشین از تیتانیوم درجه 5 با یک متقاطع بین یک براق و ساتن به پایان برسد. این کلاه دارای دو تخت بخش خواهد بود که نقطه مناسب برای حکاکی حروف اول اسم یا آرم شرکت.

قلم اقدامات 3.3″ اینچ (8.4 سانتی متر) بسته و 4.9″ اینچ (12.4 سانتی متر) در هنگام ارسال شده است. قلم جمع و جور است که آن را استفاده نمی کنید اما زمانی که شما با استفاده از آن به سادگی اندازه قلم که حدود یک اینچ کوتاه تر در طول بیش از یک قلم های سنتی (در تصویر فوق با یک Uniball Signo).

کلاه پایان از قلم یک حلقه است که باعث می شود آن را آسان به ضمیمه به یک keychain یا راحتي. پایان مقابل این قلم در هر بشکه است که در محل برگزار شد با اصطکاک و کمک یک لاستیک سیاه و سفید O-ring.

هنگامی که شما نیاز به استفاده از قلم شما فقط باز کردن درپوش بیرون بکشد و هر بشکه از این کلاه, کوه در می رم از آن در اطراف و ارسال کلاه در پشت pen طول می کشد تلاش بسیار کمی است. هنگامی که شما انجام می شود برداشتن کلاه از بازگشت از قلم نتایج رضایت بخش پاپ از مکش. آن را تقریبا به یک سرگرم کننده بی قراری در این رابطه.

فلش & پیش امدگی لبه بام keychain قلم با استفاده از یک استاندارد D1 به اندازه جوهر دوباره پر کردن است که شما به راحتی می توانید در آمازون است. همراه با keychain قلم 2 refills (اشمیت جوهر آبی) و 2 O-rings.

جایگزینی دوباره پر کردن آسان است زمانی که شما یک پیچ گوشتی تخت نزدیک که می تواند به یک موضوع اگر شما اتفاق می افتد به اجرا از جوهر زمانی که شما تلفن همراه. توجه داشته باشید: من فقط اطلاع Arrow & پیش امدگی لبه بام که حلقه در کلاه است که نه تنها یک جای خوب به ضمیمه یک keychain, اما آن را نیز دو برابر به عنوان یک پیچ گوشتی تخت! همه شما باید انجام دهید این است باز کردن برنز پیچ از پشت قلم و بیرون دوباره پر کردن از پایه پیچ قرار دادن یکی از جدید و سپس پیچ آن را به عقب با هم.

نوشتن با فلش & پیش امدگی لبه بام keychain قلم راحت است اما قابل توجهی در دست است. برخی ممکن است می گویند آن را کمی بیش از حد سنگین در 1.8 اونس (50g). که گفت: پشت این قلم است که کمی سنگین تا تعادل می تواند بهتر. نه یک معامله شکن توسط هر کشش از تخیل اما فقط چیزی که من متوجه شدم. من فکر می کنم متصل تقسیم حلقه و کارابین منجر به عدم تعادل و بالا و سنگین احساس می کنید.

چیزی که من دوست دارم

  • ناهموار
  • همراه با اضافی دوباره پر کردن

آنچه که من می خواهم تغییر

افکار نهایی

قلم مانند ساعت و دیگر EDC دنده دلیل آن را همه چیز در مورد اولویت های شخصی. اگر شما اتفاق می افتد به عشق تیتانیوم دنده شما احتمالا عاشق این قلم به دلیل آن ساخته شده به آخرین برای همیشه لطفا برای و ناهموار سبک صنعتی. وزن اضافی/فله و برچسب قیمت ممکن است نه زحمت شما را. اما اگر شما ترجیح می دهند چیزی که کمی سبک وزن, شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر.

قیمت: $65.00
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Arrow & پیش امدگی لبه بام.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im