Navigating COVID-19 with tweens and teensپدر و مادر همیشه آسان نیست. در حال حاضر ما همه گیر شما می گویند آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن. در اینجا برخی از مشاوره به مرور زمان بار خود را با tweens و نوجوانان.

حتی چاشنی خوبی پدر و مادر شده اند در قلمرو ناشناخته بیش از چند هفته گذشته. با بسته شدن مدارس و رویدادهای خاص لغو بسیاری از tweens و نوجوانان در حال از دست رفته با ارزش تعاملات اجتماعی. این را ترک کرده است بسیاری از والدین بدونم که بهترین راه برای حمایت از سلامت خود و احساسات. اگر این شامل شما می خواهید به عنوان خوانده شده زیر برای مشاوره عالی از نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده کارا Natterson, MD.

دکتر Natterson یک پزشک متخصص اطفال مشاور و نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده بلوغ و کتاب پدر و مادر. جدیدترین کتاب او رمز گشایی پسران: علم جدید پشت ظریف هنر بالا بردن فرزندان در ماه فوریه منتشر شد 2020.

فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و جانز هاپکینز دانشکده پزشکی کارا آموزش دیده در طب اطفال در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. او شروع به طبابت در شهر لس آنجلس پیوستن به خیابان دهم اطفال در سانتا مونیکا که در آن او مراقبت برای هزاران نفر از نوزادان, کودکان و نوجوانان است. هشت سال بعد کارا تاسیس نگرانی اثبات مشاوره یک عمل است که به پدر و مادر خود را اولیه پزشکان اغلب نمی باید برای پوشش پزشکی رفتاری و مسائل در عمق. کارا نیز شروع به سفر به این کشور صحبت به هر دو بچه ها و پدر و مادر در مورد گرفتن مالکیت بهداشت و سلامتی خود را. آیا در دفتر و یا در مرحله او دارای یک توانایی منحصر به فرد به تحقیقات برش لبه قابل فهم حتی سرگرم کننده است. ما از او خواست در مورد یک آسیب پذیر جمعیتی در زمان مانند این: نوجوانان و tweens.

پرسش: برای بسیاری از این بوده است بسیار زمان استرس زا در بالا از زمان همه گیر بسیاری از والدین باید به تعادل آموزش از راه دور برای کودکان خود را همراه با کار خود را تعهدات. شما چه راهنمایی برای کمک به tweens و نوجوانان ایجاد و حفظ یک ریتم روزانه?

یک: برنامه کلیدی برای بسیاری از مردم — اما تحمیل برنامه خود را در خود توئین یا نوجوان ممکن است این ترفند را انجام دهد. بچه های بزرگتر به طور کامل قادر به ایجاد برنامه های خود را — آنها فقط نیاز به یک یادآوری در مورد برخی از مراقبت از خود است که می تواند به راحتی سقوط توسط ایستگاه فرعی (فکر می کنم: ورزش روزانه و سالم غذا خوردن و حتی آشکار چیزهایی مانند دوش). Tweens بیشتر نیاز به داربست از فقط یک نکته در اینجا وجود دارد و بنابراین برای این گروه سنی نشستن و کار بر روی یک برنامه روزانه با هم. و بدون در نظر گرفتن چگونه کودک خود را, مطمئن شوید که برای تنظیم زمان خواب چون خواب یکی از مهم ترین استراتژی های مراقبت از همه است.

س: وقتی که می آید به سلامتی دوستی است فقط به عنوان مهم به عنوان تغذیه و فعالیت بدنی برای نوجوانان! چگونه می گی حرکت اجتماعی “فاصله” در هفته پیش رو ؟ چه راهنمایی به شما برای کمک به آنها در مقابله با رویدادهای خاص آنها ممکن است از دست مانند فارغ التحصیلی یا مدل?

یک: من واقعا دوست دارم این توصیه به استفاده از اصطلاح “فاصله فیزیکی” به جای “اجتماعی فاصله” از آنجا که هیچ کس انتظار – یا می خواهد بچه ها به لحاظ اجتماعی بیگانه از یکدیگر است. آنها کاملا می توانم نیاز به دوستی های خود را و این را می توان کشت از طریق ویدیو چت و مجازی داشته باشید. در حال حاضر با نقطه عطف عمده اتفاقاتی که در حال رفتن به از دست رفته در این سال زوم تماس واقعا نمی تواند جایگزین یک مراسم فارغ التحصیلی و یا یک پارگی کیسه آب. بنابراین باید frank مکالمات خود را با بچه ها در مورد نا امیدی ساخته شده را به شرایط فعلی و پس از آن انجام بهترین شما می توانید برای برنامه ریزی یک جایگزین برای مناسبت. وجود دارد خیلی بیشتر به ارائه. اما تا حد زیادی به نگاه به جلو به پایین جاده پس از این بر و بچه های ما قطعا درک این وقایع بیش از همیشه است.

مرتبط با: Infinite? WhatsApp? اختلاف? آنچه شما انجام می دهند و آنلاین نکات ایمنی شما باید بدانید

Q. برای نوجوانان به خصوص پسران, دوران بلوغ می تواند یک زمان بسیار دشوار برای برقراری ارتباط است. این مشکل می تواند مرکب برای همه در حال حاضر. شما می توانید به اشتراک گذاری چند راهنمایی برای چگونه برای باز کردن این خطوط ارتباطی و اعتماد کرد ؟

یک: این طوری درست است که پسران اغلب آرام در دوران بلوغ است. علم وجود ندارد بنابراین ما نمی دانیم چرا اما پدر و مادر تقریبا یکنواخت توصیف نوعی از فیزیکی و عاطفی و یا کلامی عقب نشینی (گاهی هر سه). چه جالب این است که با یک پناهگاه در خانه سیاست در جای برخی از والدین احساس می کنم مثل پسر خود را در حال ظهور از پشت درهای بسته و کمی بیشتر از آنها استفاده می شود. شاید آن است که آنها در خانه در تمام طول روز به طوری که آنها لازم نیست برای بازگشت به خانه و خاموش کردن جهان به صورت کمی یا شاید هم اتحاد مستحکم ارتباطی در برخی از خانواده ها. علت هرچه باشد در صورتی که این اتفاق می افتد در خانه خود را شما می توانید از آن لذت ببرید. برای پدر و مادر در تلاش برای برقراری ارتباط با کودکان خود را با وجود 24/7 تماس چوب با روش های که کار می کنند حتی بدون قرنطینه: به بچه های خود را توجه undivided خود را هنگامی که شما با آنها (یعنی قرار دادن تلفن خود را); واقعا گوش دادن به آنها و پرسش و اگر درب بسته است که اغلب دست کشیدن و سعی کنید به تعامل غالبا. بله آنها نیاز به حفظ حریم خصوصی برخی از زمان, اما آنها همچنین نیاز به اتصال و در حال حاضر شما یک حضور فیزیکی و قادر به ارائه آن است.

س: این احتمال وجود دارد بسیاری از آنها امیدوار به جلوگیری از سفرهای اضافی به دکتر در حال حاضر. آنچه می تواند ما را به نگه داشتن ما فرزندان سالم و شما چه توصیه باید یک بیماری یا آسیب رخ می دهد ؟

یک: تماس با پزشک متخصص اطفال خود را برای دیدن آنچه که آنها توصیه می کنند. اکثر دفاتر تعویق انداختن بررسی منظم یو پی اس برای بچه های بزرگتر از 18 ماه. اما این بدان معنا نیست که دکتر خود را غیر قابل دسترس است. آنها در دسترس هستند از طریق تلفن یا چت تصویری, و می خواهید برای کمک به شما مدیریت تمام روال مسائل است که خواهد آمد تا مستقل از coronavirus. اگر شما یک بیماری یا جراحت در خانه و فکر می کنم شما نیاز به رفتن در اول تماس بگیرید! از آنجا که پزشکان در حال تلاش برای نگه داشتن غیر COVID بیماران جدا از COVID بیماران آنها ممکن است قادر به کمک به شما رسیدگی به چیزی از طریق تلفن است که در گذشته دیده می شد ،

عکس: g.feketa/شاتر

Sheri Vettel
Sheri Vettel

Sheri Vettel است یک متخصص تغذیه زندگی در گرینزبورو در کارولینای شمالی. او یک حامی قوی از گرفتن kiddos به خوردن سبزیجات خود را و صاحب غذا و جریان تغذیه منسجم. او را کشف او شور و شوق برای نوشتن بلافاصله پس از شروع یک وبلاگ برای پسرش. Sheri برخوردار حولا هوپ رقص, آموزش یوگا, سفر و خوردن nutritiously مواد غذایی خوشمزه. پیدا کردن او در Instagram at @غذایی است.و.جریان.mama.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im