نقد و بررسی – آیا شما همیشه باید یک تلفن فوق العاده شارژر و کابل با شما فقط در مورد ؟ آنچه در مورد اگر شما به یک پریز برق? شما می توانید با خرید یک باتری حجیم و نگه داشتن یک کابل با شما اما که می تواند دست و پا گیر. با AtomXS شارژر اضطراری شما همیشه می توانید کمی هزینه اضافی با شما در جیب شما در keychain شما و یا در کیف یا کوله پشتی شما.

آنچه در آن است ؟

این AtomXS شارژر اضطراری یک خرما به اندازه باتری 800 میلی آمپر ساعت ظرفیت به اندازه کافی به شما از طریق اضافی از چند ساعت بسته به مدل گوشی خود و استفاده است. AtomXS در دسترس است با ساخته شده است در رعد و برق USB-C و یا Micro-USB کانکتور برای اتصال مستقیم به گوشی خود را بدون کابل مورد نیاز است. وجود دارد یک میکرو USB کانکتور ورودی برای شارژ کردن باتری با شامل کابل شارژ.

چه چیزی در جعبه ؟

  • AtomXS شارژر اضطراری
  • USB-A به کابل میکرو USB
  • کتابچه راهنمای کاربر
  • راهنمای شروع سریع

مشخصات سخت افزاری

  • 800 میلی آمپر ساعت ظرفیت
  • ابعاد: 2″ x 0.5″ x 1.5″
  • وزن: 0.6 lb
  • رنگ: سیاه و سفید لاستیک پوشش با لهجه طلا

طراحی و امکانات

AtomXS جمع و جور است خرما به اندازه شارژر مناسب برای همراهی با شما و در دسترس برای اضافه کردن یک کمی از هزینه اضافی هنگامی که شما به آن نیاز دارید. در تست با آی فون 11 Pro Max آن اضافه شده اضافی 20% پس از شارژ کردن تلفن برای حدود نیم ساعت در حالی که تلفن مورد استفاده قرار گرفت. مقدار شارژ شما از این باتری متفاوت خواهد بود بسته به نوع گوشی شما و چقدر شما با استفاده از آن در حالی که شارژ. مطمئن شوید که دیگر بسته باتری به طور کامل شارژ گوشی حتی یک بار برای برخی از باتری بزرگتر اما کسانی هستند که بسیار حجیم تر و کمتر احتمال دارد به با شما را هنگامی که شما بر روی بروید.

نصب و راه اندازی

با استفاده از AtomXS ساده است. مطمئن شوید که آن را شارژ و دوشاخه آن را به گوشی پورت شارژ و روشن کردن آن. سوئیچ قدرت بسیار مبتکرانه – به سادگی با نگه داشتن انگشت خود را بر روی میکرو USB برای چند ثانیه تا زمانی که قدرت رهبری بر می آید و آن را شروع به شارژ گوشی است. قدرت LED چشمک می زند سبز در حالی که آن را در حال شارژ, تغییر حالت جامد به رنگ سبز در زمانی که شارژ به پایان رسید. در حالی که با استفاده از AtomXS برای شارژ تلفن خود را تا چراغ قرمز جامد, فلاش قرمز برای چند دقیقه از شارژ قبل از آن تهی شده است. ساخته شده است در اتصال تلفن است جمع شدن برای کمک به جلوگیری از به طور تصادفی بودن شکسته در حالی که در ذخیره سازی.

چیزی که من دوست دارم

قابل حمل از این باتری باعث می شود آن را بسیار راحت است. آن را بیش از حد بزرگ برای نگه داشتن در جیب یک شلوار جین یا شلوار آن را به یک حلقه به حلقه های کلیدی و یا کوچک کارابین و آن را آسان خواهد بود برای نگه داشتن در یک کیسه در حالی که شما بر روی بروید.

آنچه که من می خواهم تغییر

تنها بالقوه مشکل من با این باتری این است که راه این چوب از پایین گوشی خود را هنگامی که آن را به برق وصل. من می توانم آن را ببینید که بسیار آسان برای شکستن این اتصال در حالی که آن را در وصل اگر شما دقیق نیست. در تست من هیچ چیز اتفاق افتاده است, اما من فقط آن را در اینجا به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک احتمال است. برخی دیگر از بسته باتری شامل یک ساخته شده در کابل و محل اتصال در پایان. به نظر من این طرح خواهد بود به احتمال شکسته در حالی که هنوز هم بسیار راحت است.

افکار نهایی

حتی اگر AtomXS نیست بزرگترین ظرفیت باتری پشتیبان در دسترس راحتی از داشتن یک باتری قابل حمل با شما آماده برای بالا خاموش گوشی خود را و یا شما یک ساعت اضافی و یا دو بار تا زمانی که شما در خانه و یا بازگشت به کار به معنی این است که خیلی خوب دستگاه را در دست دارند.

قیمت: $59.95
که در آن به خرید: آمازون و یا atomxsmall.com
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط AtomXS. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید atomxsmall.com


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im