این است چرا 1 میلیون بالقوه داخل ایالات متحده قایق بادی هستند

قایق بادی یک نفره در مدل های کودک و بزرگسال تولید شده است که مدل قابل استفاده برای کودک کوچک و قیمتی ارزان دا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایق بادی یک نفره در مدل های کودک و بزرگسال تولید شده است که مدل قابل استفاده برای کودک کوچک و قیمتی ارزان دارد اما مدل قابل استفاده برای بزرگسال معمولا قایق بادی کایاک می باشد که با کیفیت بالا بوده و با لوازم کامل بالای ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. در صورتی که این قایق ها برای افراد بزرگسال مناسب باشد، به آن ها قایق بادی کایاک گفته می شود. این قایق ها نیز دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا می باشند. جنس بدنه این کالا از pvc تقویت شده و دارای کف باد شونده و ۲ جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و ۴ محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر قایق است، رعایت مسائل ایمنی و امنیتی باعث شده تا دارای استاندارد های بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا باشد، این کالا دارای دو جای پاروی چرخشی ثابت برای مدل یک نفره و ۲ نفره و چهار جا برای ۳ نفره میباشد.

دارای سه جای باد مجزا از یکدیگر برای ایمنی بیشتر هنگام خرابی و یا سوراخ شدگی میباشند که به همین دلیل این محصول نیز دارای استانداردهای بروز امریکایی و اروپایی بوده و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را دارد، هر چهار مدل دارای صندلی های بادی هستند قایق اکسکروشن ۳ و ۴ دارای دو جای پارو و ۵ نفره دارای چهار جا است و در هر سه مدل این محصول جای نگه دارنده پارو که در کنار بدنه تعبیه شده است. جنس بدنه این قایق ها از pvc است و دارای کف باد شونده دو جای باد در کف و دیواره برای ایمنی هستند. از مزایا و معایب آن برایم صحبت کرد و با توجه به اینکه کف قایق از نوع باد شونده بود، من تصمیم گرفتم هزینه خریدم را بالا تر برده و یک قایق بادی مارینر 3 نفره خرید کنم که البته مناسب استفاده 3 نفر بود ولی کیفیت بسیار بالا تری داشت، مپلا پارو های چرخشی، کف فایبر گلاسی و بدنه برزنتی داشت. در صورتی که قصد خرید قایق بادی ارزان را دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به بهترین شیوه راهنمایی کنند.

افرادی که علاقهمند به ماهیگیری هستند میتوانند این قایق را تهیه کنند و از ماهیگیری خود لذت ببرند. در این مقاله راهنمای خرید قایق بادی را برای شما شرح می دهیم. این محصول زیبا و باکیفیت از جنس پی وی سی طراحی و تولید می شود. قایق بادی اینتکس ، قایق بادی بست وی و قایق بادی اینتایم سه مورد از معروف ترین قایق های بادی را در دنیا تولید و عرضه می کنند. قایق سایز بزرگ برای جمعهای دوستانه و خانوادگی بسیار عالی میباشد؛ زیرا جای افراد کم نیست و به راحتی میتوانند تفریح کنند و از طبیعت لذت ببرند و خاطرهی خوبی برای خودشان رقم بزنند. علاوه بر این ها این محصولات از ظرفیت های یک و دو نفره شروع شده و تا ظرفیت های 6 نفره نیز عرضه شده اند که باعث شده تا برای استفاده به صورت خانوادگی نیز بتوانید به راحتی از این محصولات استفاده کنید.

68324 بالای ارقام بارکد مشاهده کنید، قسمت های کناری کارتن بسته بندی شامل توضیحات درباره ی نحوه ی نگهداری و استفاده و همینطور ساختار آن می باشد، در یکی از طرف های کارتن قسمت های مختلف قایق بادی را با رسم نموداری روی تصویر نشان داده است. خوب به یاد دارم که اولین بار که اسم قایق بادی را شنیدم، فکر نمیگردم همچین محصولی وجود داشته باشد یا اصلا کارایی خوبی داشته باشد، بعد از اینکه برای خرید این کالا به یک نمایندگی اینتکس در تهران، میدان توحید مراجعه کردم، باور نداشتم که این همه مدل و محصولاتی که در وب سایت های خارجی دیده میشود، در این مکان هم باشد. بعد از استفاده در دریاچه خزر متوجه شدم که چقدر لذت داشتن همچین محصولی برایم جالب است و دوست دارم تمام دریاچه ها، سد های مجاز به استفاده از قایق بادی و سایر مکان هایی که میتوانم با این محصول را بگردم در من زیاد شده است. مازه، نیروی بادی که از بغل به شناور میخورد را به نیروی پیشران تبدیل میکند. بار ناشی از نیروی باد امری مهم در سازههای متکی بر هواست. همچنین این قایق ها قابلیت نصب موتور برقی را دارند و دارای چندین دریچه باد مجزا می باشند.  This ​post has be en writt​en wi᠎th G SA  C᠎ontent Gener᠎ator DEMO᠎.

آخرین مطالب