آزتک ها اردک!

آزتک ها از یک نژاد بسیار نادر bantam اردک ایجاد شده توسط Holderread در سال 1983. Holderread شروع به توسعه آنه

توسط HASHTADONOH در 31 خرداد 1399
آزتک ها از یک نژاد بسیار نادر bantam اردک ایجاد شده توسط Holderread در سال 1983. Holderread شروع به توسعه آنها را زمانی که آنها متوجه شدم که مردم می خواستند کوچک, pretty duck برای حفظ بود که هاردی و آسان برای انتشار. تماس اردک نیست برش آن را برای برخی از مردم آنجا به خوبی تربیت تماس بسیاری از مشکلات سایه زنی و می تواند سخت به نژاد است. بنابراین Holderread مجموعه ای را به ایجاد یک بسیار زیبا خروس جنگی اردک که تربیت به راحتی و هاردی و شدید. بنابراین آزتک ها ایجاد شد.

آنها پرورش داده می شود در مورد نیمه راه بین افراط و وحشی mallard و تماس اردک. نه چندان طولانی و با نشاط به عنوان نوعی مرغابی وحشی اما نه آنقدر کوتاه و دور به عنوان یک تماس. به عنوان یک نتیجه, آنها کوچک بودند هاردی پرندگان که نیست مشکل به نژاد است. آنها خوب لایه تا آنجا که bantam اردک رفتن تولید بین 40 تا 100 تخم مرغ در سال است. آنها خوب مادران و به آسانی از تخم در آمده و مطرح خود را ducklings.

اما Holderread در نهایت تصمیم گرفت که دیگر نمی خواهد نگه داشتن نژاد است. از آن پس آنها تقریبا منقرض شده. اما برخی از آنها حفظ و نگه داشته شده است در گله بودن outcrossed به تماس و یا mallards سعی به معرفی خونی جدید است.

یک گروه کوچک از جمله این پرندگان ساخته شده راه خود را به من امروز. من ارائه کمک و مشاوره ژنتیک برای کسی که با یک گله کوچک از این کوچک زیبا اردک و آنها تصمیم به سپردن من با یک گله کوچک از خود من برای کار با و برای کمک به حفظ نژاد است.

در اینجا است که بسیاری از گروه های کوچک امروز, اقامت جدید خود را به حفاری. قطعا نمی آنها را برای پیدا کردن استخر!

مشاهده پیوست 1845376

تصاویر بیشتر برای آمدن به عنوان آنها را حل و فصل کنید.

آیا هر کس دیگری نگه داشتن این نژاد ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب