بچه ها وارد یک تایمر برای اولین بار!

بعد از سفارش و در نتیجه 8 جوجه مرده در هنگام ورود به اداره پست دسته دوم وارد شده در روز چهارشنبه و 7 نفر از 8

توسط HASHTADONOH در 21 تیر 1399
بعد از سفارش و در نتیجه 8 جوجه مرده در هنگام ورود به اداره پست دسته دوم وارد شده در روز چهارشنبه و 7 نفر از 8 سالم هستند و به خوبی انجام می دهند و بعد از 3 روز. این اولین بار است که برای من و همسرم در پرورش جوجه های نوزاد اگر چه خانواده من تا به حال یک زن و شوهر جوجه زمانی که من یک کودک بود که ما مطرح شده از تخم مرغ بارور.

یکی از تازه واردان است برخی از مسائل ایستاده و تا آنجا که من می توانم بگویم آن را آشکار مورد Spraddle پا اما شاید ضعیف یا آواره تاندون ها به دلیل تعارض انکوباتور دماهای شاید??? من پست یک ویدیو بعدا بنابراین شما می توانید ببینید و پیشنهادات خود را, اما من قصد دارم برای قرار دادن یک داد و بیداد در منزوی کردن او به مدت 24 ساعت برای دیدن اگر ما می تواند هر گونه پیشرفت. او یک روح قوی و من امیدوار هستم که ما می توانیم او بهتر است.

137DFBD7-0C77-4C3A-8408-A884F1F26F99_1_201_a.jpeg
این گروه یک نژاد نادر دسته ای از مایر هچری و انتخاب زیادی از پرندگان است. اگر ما شناسایی حق ما زیر است: 1 × اسطوخودوس Orpington 1x جشن Orpington 2x نخودی رنگ و لعاب لهستانی, 1 کبک کوچین 1 × چرم گاومیش برهما و کمی تلاش یکی ممکن است فوق العاده نادر کبک Penedesenca. آنها همه زیبا و در تمام موارد خواهد بود کاملا خیره کننده در زمانی که به طور کامل رشد کرده است.

ما فوق العاده هیجان زده و من کار بر روی نسخه من از یک مرغ کاخ (سیرا قصر) با تأثیرات عمده ای از شناخته شده مرغ طراحی کاخ مستند در اینجا جایی با تأثیرات عمده ای از کارولینای Coops کالیفرنیا قفس طراحی و برخی از خود من در منطقه پیش نویس کنترل. من به خود جلب کرد آن را در تمام Fusion 360 که من یاد گرفتم که (نوع) در حالی که انجام این کار خواهد شد و ارسال عکس ها و پیشرفت در Coops موضوع اما من باید به کار بر روی آن قبل از آن را بیش از حد داغ امروز صبح.....با تشکر برای به دنبال. :) Bok Baaawk

Sierra Palace_SM_1.jpgtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب