اخبار – من لازم نیست به شما بگویم که همه چیز دشوار است در حال حاضر. برخی از مورد علاقه ما سازندگان کیسه شده اند نه تنها تطبیق با شرایط دشوار اما آنها نیز انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به جامعه در بزرگ در طول این بحران است.

سرپیچی از کیسه های کوچک در شیکاگو مستقر در فروشگاه است که متخصص در جذاب دست ساز حمل محصولات آنها رو راهزن ماسک در تولید. این یک قابل استفاده مجدد ماسک (و نه درجه پزشکی) ساخته شده از Selvedge جین با یک پنبه پارچه جناغی پوشش و mil-spec paracord. یک درصد از همه فروش می رود به را در نوع سازمان اختصاص داده شده به حمایت از بهداشت و درمان کارگران در منطقه شیکاگو. قبل از دستور در حال گرفته در حال حاضر برای حمل و نقل در 2-3 هفته. آن را چک کنید در اینجا.

در تگزاس, Saddleback چرم retooled خود را در مرکز تولید در مکزیک در پاسخ به این دراماتیک کمبود در تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی. آنها قابل استفاده مجدد انزوا لباس و ماسک صورت آماده و در حال کار آیتم های اضافی. شما می توانید در اینجا کلیک کنید برای دریافت کامل داستان و یا اینجا را کلیک کنید برای سفارش صفحه.

و در نهایت ما تام Bihn که همچنین retooled امکانات تولید خود را به ماسک را به علت کمک کند. آنها لنگ بیش از 35,000 قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت تا کنون اهدای ماسک های ضروری به کارکنان و سازمان های غیر انتفاعی. شما می توانید کمک های خود را تواند با استفاده از “خرید یک به یک” برنامه آنها را تنظیم (شما می توانید یک ماسک و یک اهدا شده است). شما همچنین می توانید خرید ماسک که در حال اهدا به طور مستقیم کمک به تام Bihn پوشش هزینه های خود را. بازدید از تام Bihn ماسک صورت صفحه برای جزئیات بیشتر و خرید.

اگر شما می دانید از تولید کنندگان دیگر انجام تلاش های مشابه, اجازه دهید من در نظر دانم. امن باشید همه!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im