Bobwhite بلدرچین سوالات…

سلام من چند سوال من می خواستم ببینم اگر کسی می تواند کمک به پاسخ برای من. من و همسرم که به تازگی به اولین تلاش ما در بعضی از پرورش بلدرچین. او علاقه مند شده است و در این در حالی که برای در حال حاضر و چند هفته پشت من او را شگفت زده کرد bye سفارش او یک انکوباتور و برخی از گرجستان غول bobwhite بارور بلدرچین تخم مرغ است. ما را ساخته اند آن را به قفل کردن و باید برخی از ما بچه ها شروع به جوانه زدن خیلی زود است. آن است که بسیار هیجان انگیز است.

زمانی که من دستور گرجستان غول bobwhite تخم مرغ بلدرچین من راستش تا به حال هیچ ایده انواع بلدرچین علاوه بر این که ما در تنسی و وجود دارد نه یک محدودیت در مقدار Bobwhites ما مجاز به نگه داشتن و به نظر می رسید به یکی از چند نوع ما دور می تواند با بالا بردن که در آن زندگی می کنیم بر روی لبه محدوده شهرستان. ما واقعا آزار همسایه ها به مراتب از ما که کار برای کد و گزارش هر کسی که در منطقه ما برای کوچکترین تخلف بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما ماندن در بالای آن است.

من سوال اصلی این است چگونه نژادهای مختلف bobwhites را جمع آوری با هم. من جایی خوندم که شمال Bobwhites و تنسی قرمز تنها می تواند افزایش هم اگر آنها در نزدیکی حتی اعداد و یا با شماره های بسیاری را کشتن دیگران سوال من این است که چگونه گرجستان غول bobwhites همراه با برف ریزه Bobwhites و یا انواع دیگر از Bobwhites. همچنین اگر وجود دارد هر گونه راهنمایی شما ممکن است برای یک جفت از noobs آن است که بسیار استقبال مینماید. من در حال حاضر در تلاش برای یادگیری تا آنجا که من می تواند در بالا بردن بلدرچین و باید از طریق خواندن چند کتاب و تماشای بی شماری ویدئوها.

با تشکر پیشرفته برای کمک به.
Ganks

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im