شکستن بیمه عمر

همه ما می خواهید برای محافظت از عزیزان ما. اما آیا شما می دانید که یکی از بهترین راه شما می توانید انجام این

توسط HASHTADONOH در 3 مرداد 1399

همه ما می خواهید برای محافظت از عزیزان ما. اما آیا شما می دانید که یکی از بهترین راه شما می توانید انجام این کار با بیمه عمر است ؟ سیاست بیمه عمر خود را فراهم می کند و افراد وابسته به ثبات مالی با حفظ هزینه نهایی درآمد از دست رفته, وام مسکن, هزینه های تحصیلی و اگر چیزی را به شما اتفاق می افتد.

بیمه عمر است مسلما یک موضوع گسترده و این می تواند کمی ناراحت کننده به بحث در مورد—اما این یک موضوع مهم است که می تواند به درک با متن سمت راست. در فیل یکی از اهداف ما این است که گیج کننده جنبه های بیمه آسان تر به درک. در زیر ما به بررسی برخی از مفاهیم پشت بیمه عمر از جمله کسانی که به آن نیاز دارد و هنگامی که شما باید در نظر خرید آن است.

بنابراین چه چیزی است که بیمه عمر است ؟

در واقع بیمه عمر است که جایگزینی درآمد. هنگامی که شما خرید یک سیاست شما در حال پرداخت حق بیمه به شرکت های بیمه مانند فیل—با این شرط که آنها موافقت خود را با پرداخت مبلغ (یک.k.یک. یک نفع مرگ) به ذینفع شما به نام اگر شما بودند به تصویب دور. حق بیمه پرداخت می شود در یک توده پرداخت سالانه نیمه سالانه پرداخت اقساط سه ماهه و یا پرداخت های ماهانه.

شرایط بیمه عمر است که یک راه برای پوشش موقت هزینه ها از جمله وام مسکن, هزینه های مهد کودک و دانش آموز وام بدهی. دیده می شود به عنوان موقت بیمه حق بیمه پرداخت شده برای یک دوره و ارائه مزایای به نام ذینفع. تضمین سطح بیمه عمر شایع ترین علت در بخشی به آن در دراز مدت پوشش در کم هزینه و که آن را ارائه می دهد حق بیمه است که ماندن سطح برای یک دوره از زمان را در سیاست.

که نیاز به بیمه عمر است ؟

آیا کسی بستگی دارد شما از نظر مالی? اگر پاسخ شما "بله" شما باید در نظر بگیرید یک فرد سیاست بیمه عمر. در زیر برخی از رایج ترین شرایط برای باز کردن یک سیاست است.

ازدواج با کودکان

زوج های متاهل به طور کلی سهم تعهدات مالی. اگر که غیر قابل تصور اتفاق می افتد, بیمه عمر کمک می کند تا خود را به زنده ماندن همسر و حفظ اجاره و یا پرداخت وام مسکن پرداخت بدهی و دوباره پر درآمد از دست رفته.

ازدواج با کودکان

در صورت از دست دادن بیمه عمر اجازه می دهد تا همسر و فرزندان خود را به زندگی می کنند زندگی آنها عادت کرده اند. در این زمینه مهم به نظر خانواده خود را نیازهای مالی از جمله هزینه های زندگی—و همچنین رویدادهای آینده مانند شهریه کالج و ازدواج.

پدر و مادر تنها

به عنوان یک پدر و مادر شما تنها ارائه دهنده برای فرزندان خود را. خرید یک سیاست بیمه عمر فراهم می کند و صلح از ذهن دانستن است که فرزندان خود را برای ارائه اگر چیزی باید اتفاق می افتد به شما.

اقامت در خانه پدر و مادر

اقامت در خانه پدر و مادر اصلی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان, رفوی, حمل و نقل و به طور کلی مدیریت خانه. نه تنها این کار سخت این خدمات همه پول هزینه. بنابراین این مهم است که به در نظر گرفتن پیامدهای مالی یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر است. بیمه عمر به صورت تمام وقت خانه دار می تواند در کاهش بار مالی که ممکن است در نتیجه از دست دادن.

بازنشسته

آیا می دانید که ذینفع ممکن است به صورت بزرگ املاک و پرداخت مالیات پس از عبور شما دور ؟ مرگ بهره مندی از یک سیاست بیمه عمر می تواند کمک به وارثان خود را پوشش مالیات و یا هر گونه دیگر غیر منتظره هزینه های مالی که ممکن است بوجود می آیند در این وضعیت.

صاحب کسب و کار کوچک

بیمه عمر برای کسب و کار طراحی شده است برای پوشش دادن هر گونه ضرر و زیان مالی که ممکن است در نتیجه پس از مرگ شما یک شریک یا یک کارمند کلیدی. به طور معمول طوری طراحی شده که بازمانده همکاران را به خرید شرکت و منافع این نوع بیمه زندگی نیز می تواند ساختار به عنوان فرد کلیدی بیمه—در کدام یک صاحب کسب و کار دریافت سود برای کمک به جبران مالی تاثیر از دست دادن یک کارمند کلیدی.

تک

بیمه عمر به همان اندازه مهم است برای افراد مجرد. این که آیا شما در حال ارائه مراقبت به بیمار پدر و مادر و یا مایل به داشتن بودجه لازم خود را کنار بگذارند برای دفن نداشتن وابسته نیست رد صلاحیت شما را از نیاز به مزایای. علاوه بر خرید یک سیاست بیمه عمر در سن کم زمانی که شما سالم کمک می کند تا به قفل در نرخ زمانی که آنها به طور معمول پایین تر است.

زمانی که من نیاز به بیمه عمر است ؟

ممکن است تعجب به یاد بگیرند که چگونه اغلب نیازهای بیمه عمر خود را تغییر دهید. در اینجا فقط چند سناریو که ممکن است شما را تحت تاثیر نیاز به بیمه عمر است.

تازه داماد

همانطور که ما ذکر زوج های متاهل به طور معمول به اشتراک گذاری مسئولیت مالی. که چرا از آن مهم است در نظر گرفتن یک طرح بیمه عمر و پس از بستن گره. در هنگام خرید سیاست خود را در نظر بگیرید یکی را پوشش می دهد که از دست دادن همسر کمک مالی. اما باید همسر خود را بیمه عمر بیش از حد ؟ به طور کلی توصیه می شود که عبارتند از: بیمه برای هر دو زن و شوهر به وجود فشارهای مالی بر خانواده پس از از دست دادن پدر و مادر است.

نوزاد جدید

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. رشد خانواده خود را نیز به ارمغان می آورد اضافی مسئولیت مالی. خرید یک سیاست بیمه عمر است که فقط یکی دیگر از راه برای محافظت از فرزند شما در آینده مالی.

خانه جدید

وام مسکن خود را یکی از بزرگترین مسئولیت های مالی. سیاست های بیمه عمر پوشش این هزینه و همچنین تعمیر و نگهداری و تعمیرات مالیات و قبوض خانگی. در واقع با خرید مناسب سیاست بیمه عمر وابستگان باقی می ماند می تواند در خانه شما خریداری شده است.

مصرف در بدهی

آیا می دانید بیمه عمر می تواند کمک به پرداخت بدهی های برجسته? این که آیا آن را قدیمی, جدید, و یا در آینده بدهی خود را خط مشی زندگی می تواند پوشش بسیاری از توازن—پس عزیزان سمت چپ با بار آنها را پرداخت کردن.

ارتقاء

تبلیغات تمایل به تغییر بیش از حساب های بانکی—آنها نیز تاثیر عادات خرج کردن. وقتی که حقوق و دستمزد خود را افزایش نیازهای خود را بیمه ممکن است به عنوان به خوبی. بسیاری از کارشناسان معتقدند که سیاست خود را بیمه عمر باید 10-20 بار حقوق و دستمزد سالانه خود. بنابراین برای کمک به حفظ شیوه زندگی خود را در خانواده به عادت کرده اند, شما ممکن است در نظر گرفتن افزایش سیاست خود را.

مراقبت از پدر و مادر پیری

بیمه عمر می تواند کمک به حفظ سطح مراقبت از خود و پدر و مادر پیری پرداخته شده است. توصیه می شود که افرادی که مسئول مالی برای پدر و مادر پیری محاسبه هزینه بهداشت و درمان در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر هزینه ها که تعیین یک سیاست است.

تغییرات کسب و کار

آیا می دانید بیمه عمر و همچنین محافظت از کسب و کار ؟ برای کمک به اطمینان حاصل شود که شما به اندازه کافی محافظت شده, در نظر گرفتن مهلت پوشش بیمه عمر زمانی که کسب و کار شما سود آور تر می شود, استخدام کارکنان کلیدی و یا حتی بدست می آورد بیشتر بدهی.

تغییر در وضعیت تاهل

Reevaluating بیمه زندگی پس از طلاق و یا از دست دادن یک همسر ایده خوبی است. در حالی که شما ممکن است دریابید که شما در حال حاضر نیاز کمتر به بیمه عمر ممکن است این مورد اگر شما کودکان—به عنوان آنها باقی خواهد ماند و خود را اولیه تعهد مالی. بدون در نظر گرفتن این توصیه شما برای اولین بار تضمین فرزندان خود را در حال ثبات مالی قبل از کاهش بیمه عمر خود را پوشش.

برنامه ریزی برای کالج

بیمه عمر کمک می کند تا اطمینان حاصل شود کودک شما, کالج, طرح باقی می ماند و عملی باید یک دست رخ می دهد. داشتن حق زندگی بیمه نامه در محل می تواند کمک به کودک شما کمک درسی و همچنین به عنوان اتاق و هیئت مدیره.

برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی

برنامه ریزی بازنشستگی زمان ایده آل برای تجدید نظر خود را بیمه عمر نیاز دارد. همانطور که شما خود را بررسی مالی طرح خود را به مطمئن شوید که شما عزیزان می باشند.

چقدر بیمه عمر نیاز دارم ؟

حمایت کارفرما بیمه عمر است که بدون شک یک سود بزرگ است. اما این سیاست ها به طور معمول یک یا دو برابر حقوق و دستمزد خود را. در حالی که سناریوی خود را بستگی به نیازهای منحصر به فرد خود آن را به طور کلی توصیه می شود که سیاست های بین 10-20 بار حقوق و دستمزد سالانه خود. که گفت: حقوق و دستمزد است و نه تنها عامل مهم است. آن را به همان اندازه مهم به نظر خانواده خود را.

برای کمک به شما در تعیین اینکه چقدر زندگی شما باید سوالات زیر را بپرسید:

  • چقدر پول به خانواده من بلافاصله نیاز برای هزینه های مراسم تشییع جنازه و هر گونه بدهی برجسته?
  • چقدر پول به خانواده من نیاز به ادامه زندگی و شیوه زندگی آنها عادت کرده اند—و همچنین زمان پرداخت هزینه های ماهانه مانند وام مسکن, اجاره و هر گونه هزینه های آینده?

من باید جای من موجود سیاست بیمه عمر?

نرخ بیمه عمر را کاهش ساخت در حال حاضر زمان زیادی را به اطراف مغازه برای مقرون به صرفه تر سیاست. توصیه می شود که شما با دقت مقایسه زندگی فعلی خود را بیمه سیاست با یکی از شما با توجه به به عنوان یک جایگزین.

توصیه می شود برای نگه داشتن عوامل زیر را در نظر داشته باشید:

  • قیمت
  • دوره تضمین
  • قابلیت تبدیل
  • شرکت های بیمه قدرت مالی
  • موجود سواران

با یک سیاست بیمه عمر شما همچنین باید یک جدید contestability دوره که آغاز می شود که خود را سیاست جدید موثر است و معمولا طول می کشد برای اولین بار دو سال از سیاست. این مهم است به یاد داشته باشید برای لغو نمی های موجود خود را پوشش تا زمانی که شما دریافت تایید است که خود را سیاست جدید تایید شده پرداخت شده است دریافت کرده و آن را تحویل داده شده است به شما (و یا قرار دادن در نیروی).

از طریق ما سریع و ساده روند فیل می تواند با ارائه صلح از ذهن دانستن شما عزیزان مراقبت از هستند باید غیر منتظره اتفاق می افتد. تماس با ما امروز برای کسب اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب