لگهورن? این است که چون آنها پرورش برای اوایل بلوغ و در نتیجه خود را در حال رشد اولیه ؟

که بخش بزرگی از آن است. همچنین آنها نور اندام بنابراین بر خلاف برخی از “دو منظوره” نژاد که بزرگ آنها صرف نیست ماه ساختمان که قاب بزرگ قبل از تنگ شدن آن.

اما بزرگترین بخش این است که نسبت. بیشتر دو هدف نژادهای حمل وزن خود را در ران خود را. آنها لاغر و استخوانی کمی keely سینه. Leghorns حمل وزن خود را در بدن آنها. آنها مسابقه در اطراف خود را نازک و کوچک اسب مسابقه است … با تمام گوشت سینه. و اکثر مردان عبور کرده اند که صفت است.

زمانی که من برای اولین بار به جوجه من فکر کردم این ایده از دو هدف بزرگ بود, بنابراین من دستور داد چند مخلوط خروس ویژه برای دیدن که نژاد بهترین بود برای گوشت است. قرمز فیلم لینک (لگهورن پدر و مادر) بودند دور و دور بهترین. هیچ مسابقه. من تا به حال نیز بدست چند لگهورن سفید و کالیفرنیا سفید خروس و حتی اگر آنها به اندازه نصف در butchering, من خیلی هیجان زده برای به دست آوردن چیزی که حداقل شبیه مرغ من استفاده می شود به خرید, به جای فقط stringy ران.

من به پایان رسید تا داشتن یک زن و شوهر از کسانی که خروس عمدتا به دلیل من دوست داشتم که چگونه آنها نگاه و احساس مانند تخم مرغ شد و راه را برای رفتن به هر حال و در کمال تعجب همه فرزندان خود بودند حداقل به عنوان خوب برای گوشت به عنوان RSLs و گاهی اوقات بهتر است.

البته نسل بعدی همه جا بود اما یکی کالیفرنیا سفید rooster که به نحوی انداخت بسیاری از پرندگان آبی خود را دریافت نگه داشته و سریع-بلوغ سالم عمیق قاب که عالی بود. پروفایل من عکس مرغ 3 نسل از او.

من تا به حال یک خط بزرگ رفتن از او اما از 3 سال گذشته باید به من اجازه نمی نژاد به عنوان من می خواستم و من متاسفانه از دست داده و بسیاری از پرندگان, بنابراین من فقط 3 مرغ از این خط باقی مانده است. یکی broody در حال حاضر با تخم مرغ sired توسط اسطوخودوس Orp رو پس خواهیم دید که چه آینده نگه می دارد.

اگر من می تواند پیدا کردن یک خروس لگهورن به قرار دادن با آنها مطمئن باشند من خواهد شد!!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de