BYC کافه

سلام لورن! از ملاقات شما خوشبختم. من نمی دانم شما می توانید از تخصص به عنوان یک دامپزشک طیور. شما قطعا تجربه بیشتری نسبت به من انجام دهد. من فقط جوجه برای کمی بیش از یک سال در حال حاضر.

شده است در نیروی دریایی برای حدود 7 سال در حال حاضر و برای حدود 6 یا پس از آن غیر ممکن شده است به هر گونه کشاورزی آرمان. حدود یک سال در آموزش و تقریبا 5 سال در برخی از فشرده دریا وظیفه (25% صفحه اصلی).

فوق العاده من و من می خواهم به خرید برخی از زمین در شیراز و بالا بردن جوجه, زنبور عسل, بز و گوسفند است. بنابراین ما در حال تلاش ما دست atchickens و زنبور عسل در حالی که من در ساحل وظیفه.

ما آن را دوست دارم. من از رفتن به مدرسه نیز می باشد. محدود به چیزی که من می ترسم مدرسه دامپزشک است. به جای من تحصیل در رشته علوم محیط زیست.

آیا شما گرفته بسیاری از پرنده شناسی کلاس هنوز ؟ وجود دارد یک کلاس آنلاین من قصد گرفتن اما من مطمئن هستم که آن را چیزی شبیه به آنچه که شما در حال یادگیری.

خوب با تشکر از ارسال. من نمیفهمد من می خواهم را امتحان کنید و ایجاد یک محل برای خود نوعی کافه کوچک, بحث, بحث عقاید و به طور کلی آشنایی با BYC اعضای. که راه خارج از موضوع گفتگو تشویق می شوند. ما باید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد.

شقیدن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر