سلام وجود دارد! من نگه داشتن یک گله بلدرچین در من .25acre حومه, حیاط خلوت. آنها در یک زندگی بزرگ مرغ-سیم aviary که ما غنی شده با ایجاد یک ثانویه مرغ-سیم محوطه اطراف کل aviary با 1.5′ فاصله بین لایه اول و لایه دوم. (برای جلوگیری از گربه ها/راکون/و غیره از بودن قادر به رسیدن به بلدرچین از طریق مرغ-سیم دیوار.)
تا کنون ما بلدرچین-قلعه ثابت کرده است به طور موثر و غیر قابل بحث. اما!…بسیاری از همسایگان من باید رومینگ رایگان گربه ها هستند که فقط خارش را در ما بلدرچین و من به طور منظم آنها را ببینید فقط نشستن در کنار بلدرچین خانه مجذوب فقط خیره در آنها مشتاقانه. من نمی خواهم به صدمه و یا آسیب گربه ها در هر راه. من مانند گربه! (اگر چه من خواهد صدمه دیده است یک گربه اگر آن را همیشه به یک نقطه که در آن یک گربه پیدا کرده بود برخی از راه به در واقع در بلدرچین و من فکر کردم آن را تنها راه در حال حاضر برای نجات آنها از مرگ قریب الوقوع…من از صمیم قلب امیدوارم که آن را هرگز به که) من نمی خواهم به انجام الکتریکی شمشیربازی چرا که ما یک سگ و نمی خواهید سگ خود را به صدمه دیده است. (ما آموزش دیده سگ ما به رفتار اطراف بلدرچین بسیار تحت نظارت نزدیک). ما سگ نسبتا موثر گربه بازدارنده خودش اما گربه ها آنقدر آرام که او لزوما توجه آنها را زمانی که او در داخل خانه…به خصوص اگر ما همه در خواب.
به طور خلاصه آنچه که ما در حال حاضر به نظر می رسد کار تا کنون, اما من تعجب می کنم اگر چیزهای دیگری هستند که ما نیز می تواند انجام شود که ممکن است کمک به جلوگیری از گربه های حیاط ما و ما بلدرچین. من یاد گرفتم خیلی از اعضای این BYC جامعه و امیدوار هستم که به انتخاب مغز خود را در مورد این موضوع. …و یا پک? پک مغز خود را ؟ :sick (ناخالص ببخشید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im