من ducklings outgrown خود kiddie استخر ساخت ظروف سرباز یا مسافر رسیده آخرالزمانی نسبت. من مشغول به کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم به پایان قفس اما من هنوز هم یک زن و شوهر روز. در این زمان من ساخته شده است یک قلم به نگه داشتن آنها را در خارج در طول روز نزدیک به جایی که من هستم, ساختن قفس. این ساخته شده است نگه داشتن kiddie استخر تمیز کمی بیشتر شدنی از آنجایی که آنها تنها در آن شب که من نه ساختمان. اما من با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک راه بهتر برای گرفتن آنها را به حرکت em بین قلم و kiddie استخر.

من سعی کردم آنها به من بیا با نخود فرنگی و پودر کرم اما تنها یکی است که به اندازه کافی شجاع به غذا خوردن را از دست من. دیگر 3 را اجرا خواهد کرد به عقب و جلو سر به حصار سیم جوش هر چقدر من سعی کنید به آنها را دریافت کنید. وجود دارد هر گونه کلاهبرداری به ابتلا به ducklings آنها را بدون صدمه زدن به خود و یا به شما صدمه زدن به آنها را?

من تحقیقات بسیار قبل از آنها را خرید و هنوز هم به نوعی من هرگز موفق به خواندن چیزی در مورد چگونه به سرعت آنها بزرگ تر شدن هر نوع داخل سالن اندیشه کننده آرایش. آه خوب,, امیدوارم, من به پایان رسید با قفس توسط چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de