چکیده – در این حقیقی بار از COVID-19 گیر ماندن در خانه در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله نیاز خانواده ها به انجام همه چیز با هم بیشتر از همیشه. یکی از راه های ترویج با هم برای ساختن چیزی. اما اگر—مثل من—شما هرگز هر چیزی ؟

در تمام این سالها من بررسی بلوتوث قابل حمل بلندگو همه من تا به حال به انجام است برای باز کردن جعبه جفت بلندگو و voila—موسیقی! هرگز قبل از من تا به حال در واقع ساخت آن را قبل از استفاده از آن. در حال حاضر من می توانم صادقانه بگویم که من را ساخته اند دو بلندگوهای بلوتوث با FM radio—R1 مونو و R2 بلندگوهای استریو از Celia & Perah.

آنچه در آن است ؟

این Celia & Perah R1 یک بلندگو (مونو) ترکیب رادیو FM و بلندگوی بلوتوث است که نیاز به مونتاژ. آن را با تمام ابزار لازم و دستورالعمل ها. R2 بالاتر است که با قیمت دو بلندگو (استریو) نسخه. هر دو R1 و R2 آمده در نور (سفید) و یا چوب تیره (سیاه و سفید) رنگ های مختلف با کوره طرح است.

مشخصات

 • رانندگان:
  R1: 3 در. تک درایور اسپیکر
  تنها 4 در. رادیاتور انفعالی
  R2: دوگانه 3 در. سخنران رانندگان
  تیم 4 در. رادیاتور منفعل
 • آمپلی فایر:
  R1: 10W
  R2: 20W
 • حداکثر خروجی:
  R1: 91db @ 1m
  R2: 94db @ 1m
 • محدوده فرکانس: 58~20000 ثانیه
 • ولتاژ ورودی: DC 5V (USB نوع C)
 • FM: 88-108
 • بلوتوث: 4.0
 • انتقال از راه دور: 32 ft.
 • USB Disk: MP3 / بازی در دنباله
 • Aux در: 3.5 mm
 • باتری: 5.5 ساعت @ 80% حجم
 • زمان شارژ: 2.5 ساعت
 • ابعاد:
  R1: 6.7 در. (عرض) x 4.5 در. (ارتفاع) × 3.5 در. (عمق)
  R2: 12 در. (عرض) x 4.5 در. (ارتفاع) × 3.5 در. (عمق)
 • وزن:
  R1: 2 پوند.
  R2: 3.3 پوند است.

طراحی و امکانات

در حالی که لاف زدن که من فقط ساخته شده است دو بلندگوهای بلوتوث ممکن است از لحاظ فنی درست است که سلیا & Perah R1 و R2 سخنرانان می رسند در کیت فرم. بنابراین قرار دادن آنها با هم است که به سادگی یک ماده از زیر جهت با برخی از جزئی بداهه—که بعدا بیشتر.

هنگامی که جعبه باز شما ارائه می شود با بسیاری از چوبی (چوب بیشتر محصولات از چوب واقعی) قطعات و همچنین پیچ دستگیره بلندگوهای کوچک مدار هیئت مدیره (در حال حاضر مونتاژ) فیلیپس پیچ گوشتی باندهای لاستیکی, چسب چوب و آسان به دنبال آموزش ورق.

این کمک می کند تا به ذخیره کردن تمام قطعات از قبل و مقایسه آنها را به آنچه که ذکر شده در آموزش ورق. هیچ قطعه گم شده از هر دو کیت در واقع کلیا & Perah شامل پیچ و واشر از مورد نیاز است. آن را نیز خوب به تماشای مونتاژ ویدئوها بر روی وب سایت خود را. در حالی که آن را در تسریع و ساخته شده که به دنبال آسان تر از آن است که این ویدئوها بسیار مفید هستند و می توان متوقف شد و اغلب در حالی که ساختمان بلندگو.

تمیز, صاف, سطح مفید است برای پخش از قطعات و برای پیگیری زمانی که توقف برای خشک شدن چسب در بین مراحل.

من قصد دارم به رفتن را از طریق مراحل مورد نیاز (ویدئو نشانی از یک کار خیلی بهتر) اما برجسته کردن نقاط مثبت و منفی در طول راه.

وجود دارد برخی از چیزهایی که در ذهن داشته باشیم در حالی که ساخت یا کیت. قطعات متناسب با هم بسیار خوب, اگر چه ممکن است جزئی شکاف زمانی که به طور کامل ساخته شده است. این شکاف نه کاستن از نگاه کلی از بلندگو.

وجود دارد بیشتر چسب مورد نیاز از شما ممکن است فکر می کنم. می توان آن را خسته کننده به دلیل قطعات را می توان به راحتی نقل مکان کرد و در حالی که چسب هنوز مرطوب است. این ضروری است که قطعات در محل باقی بماند در حالی که چسب خشک چون پس از خشک قطعات را نمی توان منتقل شده است. مقدار زیادی از باندهای لاستیکی در حال عرضه شده برای کمک به نگه داشتن قطعات در محل تا زمانی که خشک شود. گاهی اوقات استفاده بیش از حد چسب می تواند باعث نشت در زیر قطعات متصل شده که با هم فشرده. چسب اضافی را می توان با یک بیت از بافت کاغذ. آموزش ورق می گوید چسب گنجانده شده است, اما آن را شامل هر دو کیت را دریافت کردم تا شاید کلیا & Perah تصمیم به آن را پس از ورق آموزش چاپ شدند.

هنگامی که مونتاژ طرف بلندگو به بالا و پایین تمام درزها باید در حال اجرا مهره چسب اعمال شده به پیوست مناطق. این می تواند یک کمی کثیف اما از آنجا که آن را نمی خواهد نشان می دهد پس از مونتاژ آن را به یک موضوع است. بر چسب درز کمک خواهد کرد که جلوگیری از ارتعاشات است که می تواند باعث اعوجاج صوتی. مراقب باشید به چسب در سخنران خود و یا تخته مدار.

در هنگام نصب بلندگو, توجه داشته باشید که سیم بلندگو متصل به نازک ترمینال و سیم قرمز استفاده گسترده تر اتصال ترمینال. من فقط این را تا به دلیل آن ذکر نشده در این دستورالعمل و این سیم باید عبور نمی شود. نگه داشتن در ذهن است که پس از مونتاژ و چسب خشک شده است بلندگو را نمی توان مجددا باز, بنابراین مطمئن شوید که تمام اتصالات درست قبل از به پایان رساندن. وجود دارد برخی از جزئی متن خطا در دستورالعمل اما چیزی که نمی توان نمیفهمد.

شامل باتری قابل شارژ با استفاده از دو چوب نوار به پایبندی به مدار هیئت مدیره. من یاد گرفتم که معکوس یک زن و شوهر از مراحل در این دستورالعمل که ساخته شده آن را آسان تر برای جمع آوری در مراحل بعدی. این باتری شارژ از طریق USB-C پورت در عقب هر سخنران. این پورت نیز دو برابر به عنوان یک پورت DC اگر شما تصمیم به ترک این بلندگو متصل شوید. وجود ندارد الکترونیکی مونتاژ لازم است به عنوان مدار هیئت مدیره می آید در یک قطعه.

هر دو R1 و R2 بی انتها, پرنیان یکپارچهسازی با سیستمعامل است که متناسب با هر نوع دکور. من تصمیم گرفتند برای رنگ روشن طرح که طبیعی تر ناتمام نگاه کنید و راحت تر به عکس.

بزرگتر R2 بلندگو می آید با رنگ کیت که من استفاده می شود برای اهداف این نقد و بررسی—اگر چه در حال حاضر که من انجام داده ام من آن را ترجیح داده اند به ترک آن طبیعی است. Celia & Perah را جداگانه رنگ تصویری که دوباره ارزد اگر شما تصمیم به استفاده از رنگ. یک موضوع را با رنگ آميزی است که هر جایی که چسب شده است—حتی اگر پاک پاک—نمی خواهد قبول هر گونه لکه و قابل توجه خواهد بود. این موضوع را با unstained چوب از آنجا که چسب خشک روشن است. با نگاهی به گذشته, من فکر می کنم این امر می تواند یک ایده خوب برای لکه قبل از مجمع برای جلوگیری از چسب مناطق.

هر رادیو دارای سه دستگیره های مرتب شده در یک ردیف عمودی. یک دکمه کوچک در بالای صفحه سوئیچ بین Bluetooth, FM و USB و AUX. مطابق با دستگیره در پایین کنترل حجم. وسط بزرگتر دستگیره آهنگ FM سیگنال.

یکپارچهسازی با سیستمعامل نگاه گسترش به رادیو FM شماره گیری—بله من گفت شماره گیری نمایید. و نه دیجیتال کرک در اینجا. این رادیو به صورت دستی تنظیم. تیونر دقیق و آسان برای استفاده با دقت اشاره کردن به یک سیگنال FM. من زندگی می کنند در یک منطقه مترو با بسیاری از ایستگاه های پس از موفقیت خود را ممکن است متفاوت باشد. رادیو صدای با کیفیت است به خوبی به عنوان FM می توانید که به می گویند که بزرگ نیست.

بلوتوث محدوده تاریخ در یک استاندارد 32 فوت—هیچ چیز استثنایی است. این هم نسخه 4.0 یک شرکت مورخ نسخه پس از نسخه 5.0 خیلی بهتر است در هر دو جریان با کیفیت و محدوده.

یکی از ویژگی های خوب با R1 و R2 یک پورت USB در عقب. شما می توانید کمپرسی انتخاب زیادی از موسیقی مورد علاقه خود را در یک درایو انگشت شست و فقط آن را در پلاگین. آن را به بازی آهنگ در نظم در رانندگی. متاسفانه هیچ راهی برای کنترل این آهنگ به سفارش.

AUX پورت اجازه می دهد تا یک اتصال سیمی به هر دستگاه با یک جک 3.5 mm مینی پلاگین پورت. در حالی که سیمی برای تلفن های موبایل بهتر از بی تفاوت در این سخنرانان هستند بیش از حد ظریف توجه کنید.

به R1 را مونو بلندگو دارای کیفیت مناسب و معقول هنگامی که تحت فشار قرار دادند به حداکثر. بلندگو مخروطی ساخته شده از کاغذ, اما آن را هنوز هم برای تلفن های موبایل شگفت انگیزی خوب است. دوره سطح را می توان به اندازه کافی برای یک آشپزخانه و یا حمام است (R1 و R2 هستند نه مقاوم در برابر آب) اما انتظار نداریم که به سنگ یک اتاق بزرگ. به R1 ساخته شده است که. موسیقی برای تلفن های موبایل, گرم, به این معنی که سخنران تنظیم شده است کمی به پایین باس پایان از طیف فرکانس. این چیز خوبی است برای کوچکتر بلندگو. این کمک می کند تا نگه داشتن فرکانس های بالاتر از صدایی خشن است. به علاوه رادیو برای تلفن های موبایل فولر—بهتر است که “رادیو” صدای.

اگر شما می توانید استطاعت ارتقاء و فضای R2 سخنران غنی تر و کیفیت صدا نسبت سپس R1. حتی اگر از بلندگو های یکسان بین R1 و R2 دو برابر آنها و با استفاده از یک سیگنال استریو می سازد همه تفاوت. R2 بیشتر جدول بالا رادیویی صدا است که باعث می شود صدای موسیقی را لذت بخش تر و آرامش بخش بدون نیاز به فشار بلندگو.

چیزی که من دوست دارم

 • مناسب و معقول صوتی به خصوص در R2
 • رضایت از ساختمان خود را به بلندگو
 • قطعات مناسب
 • خوب نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل
 • خوب باس به دلیل منفعل رادیاتور
 • سریع USB-C شارژ

آنچه که من می خواهم تغییر

 • باید توجه بیشتری به آموزش ورق
 • چسب می تواند کثیف اگر شما مراقب باشید نه
 • برخی از جزئی شکاف را نشان می دهد

افکار نهایی

این Celia & Perah R1 یا R2 سخنرانان در اینجا در زمان مناسب. آنها می تواند یک انحراف بزرگ برای هر کسی که در خانه گیر کرده به دنبال یک پروژه سرگرم کننده. آن را نیز می تواند یک پروژه بزرگ برای پدر و مادر و فرزند به هم ساخت. یک بار یا R1 یا R2 سخنران مونتاژ شده است وجود دارد یک رضایت است که تنها با ساخت چیزی حتی اگر آن را فقط یک کیت با همه چیز قبل از برش و آماده به چسب. همچنین کمک می کند که منجر به بلندگو برای تلفن های موبایل بسیار مناسب و معقول است و به نظر می رسد واقعا سرد است.

قیمت: R1: $100; R2: $150
که در آن به خرید: Celia & Perah
منبع: نمونه ها برای این محصول ارائه شد توسط کلیا & Perah.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im