ChargeHub PowerStation 360 10-دستگاه محافظ نوسان برق نوار نقد و بررسی

نقد و بررسی – با کار از خانه در حال تبدیل شدن طبیعی جدید همسرم تاسیس کمپ در اتاق ناهار خوری را برای آینده قاب

توسط HASHTADONOH در 13 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – با کار از خانه در حال تبدیل شدن طبیعی جدید همسرم تاسیس کمپ در اتاق ناهار خوری را برای آینده قابل پیش بینی. خوشبختانه ChargeHub PowerStation 360 وارد فقط در زمان! این نوار قدرت & خروش محافظ با استفاده از یک چرخ طراحی منحصر به فرد فراهم می کند که مقدار زیادی از پورت برای همه از دنده. پناهگاه در محل ممکن است خسته کننده باشد اما ما باید تمام قدرت! به نقد و بررسی!

آنچه در آن است ؟

این یک نوار قدرت و خروش محافظ ساخته شده برای اتصال همه چیز است.

چه چیزی در جعبه ؟

شما PowerStation واحد به علاوه یک دستی نصب راهنمای با 2 پیچ اگر شما مایل به نصب آن بر روی دیوار.

مشخصات سخت افزاری

 • 6 AC رسانه (125به 10A / 60Hz / 1250W)
 • 4 پورت USB (2.4 آمپر در هر پورت یا 5 آمپر کلی)
 • 4000 ژول حفاظت از خروش
 • 6" بند ناف قدرت
 • واحد پایه اندازه: 9.25" 2.5" توسط 11.25"
 • 2 پوند

طراحی و امکانات

رئیس نیازهای یک تن از فضا برای کار از خانه به راه اندازی. او سه مانیتور همراه با لپ تاپ, صفحه کلید, ماوس, آی فون, مقالات و نوت بوک. ما تبدیل به اتاق ناهار خوری برای فضای پس از این تنها در خانه به اندازه کافی با سطح میز برای تمام چیزهای که. در اینجا یک نمای عقب از ترتیبات و شما خواهید دید ChargeHub PowerStation 360 پارک شده در پشت دیوار مانیتور doin' آن چیز است.

این یک جانور از یک نوار قدرت و خروش محافظ و یک چیز خوب در این مورد است. بررسی نزدیک از بالا. شما باید 6 به علاوه رسانه های چهار پورت USB برای کار با. هر یک از خروجی به مقدار زیادی از اتاق پس هیچ متراکم شمع به نقاط و یا مبارزه به تناسب قدرت بزرگ آجر به واحد. تحت شرایط عادی این امر می تواند یک اتاق جلسه پایه شارژ بر روی میز کنفرانس. در مورد ما کامل خود را برای گرفتن همه چیز در وصل در یک بار. شما می توانید به نوبه خود کل واحد یا خاموش کردن از دکمه پاور و Led های آبی نشان می دهد هنگامی که آن را فعال.

واحد ورزش محکم 6 پا کابل بنابراین هیچ مسائل وجود دارد گرفتن از جدول به خروجی دیوار.

این هم دوست دارم 90 درجه تقویت خروجی پلاگین است که باعث می شود آن را ایده آل برای اتصال به رسانه های پشت قطعه از مبلمان. هیچ خم آکورد و یا مبارزه برای فضا!

ساخت سنگ جامد است با چند گواهینامه ایمنی و دوام. واحد خود را در وزن و در حدود 2 پوند و لاستیک پد است که برای جلوگیری از لغزش و همچنین حفاظت از جدول سطوح. همچنین دو اسلات به برش پایه به دیوار نصب اگر شما ترجیح می دهند.

صحبت از نصب دیوار های ChargeHub PowerStation 360 نیز همراه با یک کیت نصب. وجود دارد یک چاپ مقوا الگو که شما با استفاده از انتخاب خود را از دیوار محل. قبل از برش شکاف به شما اجازه می دهد به سطح موقعیت و علامت لکه های خود را پیچ. این همچنین شامل دو پیچ محکم با جداکننده بنابراین شما لازم نیست که به حدس زدن در چه عمیق خود را به درایو پیچ! این یک جزئیات کمی که حذف بسیاری از حدس و گمان و سفر فوق العاده به فروشگاه های سخت افزاری.

این واحد خاص نیز حامل یک $75,000 عمر تجهیزات متصل گارانتی. شما می خواهید برای بررسی وب سایت (لینک زیر) برای جزئیات بیشتر.

تا آنجا که به عملکرد می رود... خوب ما تا به حال آن را راه اندازی در خانه ما راه اندازی دفتر برای یک ماه با صفر شکایت. آن را کارآمد ترین از ويژگيهاي اما این تنظیمات باعث می شود برای برجسته قابلیت استفاده با توجه به تمام دنده به طور مداوم اتصال به واحد. چهار پورت USB آمد در بسیار مفید هنگامی که اپل و iPads نیاز به آب. من این را به عنوان یک علاوه بر بزرگ به یک خوابگاه, اتاق یک اتاق خواب کودکان و نوجوانان و یا یک سرگرمی منطقه نیز هست. شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی قدرت بنادر مناسب است ؟

چیزی که من دوست دارم

 • زبر و خشن ساخت.
 • پیشرفته حفاظت از خروش ویژگی های.
 • آسان برای مدیریت چندین شمع, قدرت, آجر و کابل USB بدون مبارزه برای فضا
 • 6' سیم رابط و 90 درجه پلاگین آن را آسان به راه اندازی در انواع فضاهای.

چه نیاز به بهبود

 • ممکن است کمی بزرگ برای برخی از.

افکار نهایی

من واقعا دوست دارم ChargeHub PowerStation 360 دقیقا آنچه در آن است. اگر شما یک فضای که در آن شما در حال ساخت سنگین با استفاده از یک نوار قدرت به پلاگین در تمام انواع چیزهای مختلف این است برای رفتن به یک برنده. دیوار نصب گزینه و نوار قدرت آن را واقعا همه کاره برای استفاده در اتاق خوابگاه کارگاه یا دفتر فضاهای که در آن شاخه ها را در حق بیمه. مانند یک اتاق ناهار خوری تبدیل به یک دفتر در یک قرنطینه وضعیت. امن باشید همه!

قیمت: $59.99
که در آن به خرید: منظور آن را در PowerStation 360 صفحه محصول و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط بی حد و حصر نوآوری.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب