مرغ بی حال و امتناع از غذا/آب برای یک هفته

من نوشته شده در مورد این مرغ حدود 5 روز پیش و او هنوز هم حلق آویز بر روی در وجود دارد !

او یک “فرشته آبی” تنوع و بخشی از یک رایگان اعم گله از 14 جوجه/bantams.

ما متوجه او شد و بی حال حدود یک هفته پیش افتادگی دم و سر کمی به طرف هنوز هم ایستاده و با چشمان بسته برای مدت طولانی wobbling راه رفتن و قرار دادن بال به تعادل, خمیازه الاغ, دهان است. فکر نمی کنم آن است که مسری به بقیه گله خوب هستند. بنابراین در طول 5 روز گذشته داریم:

  • بررسی می شود او برای اینکه تخم مرغ محدود و به منیزیم حمام و احساس خود را به صورت تورم و غیره – او pooping بسیار زیادی بنابراین من فکر نمی کنم که آن
  • wormed او – برخی از کرم ها بیرون آمد – شاید gapeworms – و پس از آن بدون هیچ خمیازه دهان
  • این احساس مانند برخی از دانه و توده در محصول پس داده اند او ماست/روغن نباتی/نرم فرنی و ماساژ محصول حدود 3 بار در روز
  • درمان او را برای قرمز کنه (ما تو را دیدم او تا به حال چند اما نه آلوده)
  • توجه به ویتامین ها
  • او را نگه داشته در آشپزخانه گرم هر شب

بیش از 5 روز مدفوع خود را رفت و از سیاه و سفید با دانه ها به رنگ سبز با کرم ها و دانه به رنگ سبز روشن (صفرا ?), و در حال حاضر امروز به سبز/قهوه ای و سپس سفید/زرد اما هیچ بیت دانه در آن در حال حاضر. من نمی توانم احساس هر گونه توده یا دانه در محصول در حال حاضر. او کمی بیشتر انرژی و دم خود را به عقب است و او درست تر نیست wobbling راه رفتن و یا عمیق. اما او به پیاده روی به آرامی در اطراف حیاط است و نظافت خودش را کمی اما صرف مقدار زیادی از زمان و هنوز هم با چشم بسته و تلاش می کند به پرواز به جای شب بسر بردن زود است.

نگرانی اصلی من این است که من را دیده اند او را از خوردن و نوشیدن هر چیزی خودش برای 7 روز در حال حاضر و حتی حاضر آن را اگر ما آن را به منقار. شاید او محصول لطمه می زند ? من syringing حدود 30 میلی لیتر ماست را با کمی روغن و ویتامین ها را در طول دوره از هر روز, اما او به نظر می رسد باقی مانده که به او نیست و هر چیزی خودش نیست و حتی آب.

من واقعا می خواهم خوش آمدید پیشنهادات خود را به عنوان من می توانم فقط خوراک او و او را بسیار ضعیف به طور نامحدود. آیا او نیاز به یک استراحت کامل از مواد غذایی و فقط باید آب برای یک روز یا دو ؟ آیا من نیاز به سرنگ فرنی به او انرژی برای پیدا کردن خود ،

با تشکر در پیشبرد برای پاسخ های خود را !

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net