اجرای مرغ کمپوست برای باغ سوالات

اگر چه من هنوز 2 ماه دور از واقع کار در مرغ اجرا است که با پوشش حدود 2 فوت برف من تعدادی از سوالات در مورد چگونگی فرایند کمپوست امیدوارم.

در تابستان گذشته پس از جوجه خوردند تمام چمن و خراشیده همه چیز را به خاک و شروع کردم به ریختن سطل چمن بریده از من سوار ماشین چمن زنی به اجرا. مرغ را ابتدا از طریق بریده های چمن و اما همیشه وجود دارد بیشتر از بریده های چمن و سپس آنها را می خورند. بنابراین من تا به حال یک لایه از بریده های چمن در اجرا. بعد از چند روز من اضافه کردن یک لایه از تراشه های چوب در بالای در حال حاضر خشک شده و بریده های چمن. سپس بعد از چند روز و دیگری زنی من می کمپرسی تر سطل از بریده های چمن به اجرا. من مکرر این ایده چند بار و تا به حال حدود 6 اینچ ساخته شده است تا لایه های سقوط. سپس در پاییز من ریخته در مخازن و سطل پر از برگ به مرغ اجرا شد و حدود 18 اینچ عمیق. این زمستان برگ کاهش می یابد و به حدود 12 اینچ و من گمان می کنم آنها را به پایین تر توسط بهار.

پس گفت که, برگ که من می توانید ببینید که در بالا بسیار تجزیه و یا شکسته بسیار زیاد است. بنابراین من تعجب کنید که چگونه برای سرعت بخشیدن به این فرایند است. آیا من می توانم با استفاده از یک مینی تیلر به نوبه خود بیش از برگ و شکستن آنها را به کوچکتر بیت یا برگ فقط مسدود کردن من مینی تیلر? اگر یک مینی تیلر کار نمی کند وجود دارد برخی از دستگاه های دیگر که شکستن برگ ؟ من چنگال با 5 tine به 12 تین اما واقعا من در تلاش برای صرفه جویی در پشت من با استفاده از ماشین آلات و اگر من می توانم.

توسط کمپوست در اجرای مرغ در این راه بسیار کارآمد ؟ من می دانم که در گذشته من همیشه انباشته مسائل در یک پالت بن کمپوست که گرم کردن با توجه به جرم متمرکز. اما اگر مواد کمپوست گسترش در سراسر مرغ اجرا در لایه های مثل من را ساخته اند آن را به کمپوست در کمتر از 1 سال ؟ خواهد بود من بهتر است فقط در نظر گرفتن همه چیز از اجرا و آزادسازی آن را به پالت سطل کمپوست?

من با استفاده از (خشک) روش بستر عمیق با تراشه های چوب در قفس مرغ طرح در تمیز کردن قفس در بهار امسال آزادسازی تمام قفس بستر به اجرای مرغ برای کمپوست. تراشه های چوب نیست واقعا شکستن و یا کمپوست در قفس, اما وجود دارد مقدار زیادی از مرغ منجمد پو انباشته در بالای تراشه های چوب این زمستان. من تبدیل شده منجمد پو به بستر پس از این زمستان و احتمالا آن را به دیگری تبدیل در چند هفته. سپس من هم تازه اضافه کنید تراشه های چوب در بالا از بستر. هیچ بوی در حال حاضر, اما وقتی که بهار گرم شدن……

در نهایت چه مرغ پو نیاز به سن در کمپوست قبل از من می توانید آن را به باغ ؟ و من باید تا آن را به تخت مطرح شده و یا با استفاده از اجرای مرغ کمپوست به عنوان مالچ هنگامی که گیاهان شروع به رشد می کنند ؟

هر گونه بازخورد قدردانی است.

در اینجا یک عکس از اجرای مرغ وقتی که من برای اولین بار شروع به ریختن در سطل برگ. در نهایت آن را در حدود 18 اینچ عمیق.

20190916_183252.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>