مرغ تراکتور در مزرعه

سلام به همه!

من از Coulterville, CA. من در حال حاضر در خانه نشستن برای یک دوست, اما به زودی خواهد شد در حال حرکت به یک خانه در مرتع پرورش احشام که در آن صاحبان چراندن گاو و اسب را در سبزه زار در کنار درب. دوست من به ارمغان آورد تا من ساخت یک قفس مرغ و جوجه به صورت اموال خود را پس از دوره من تصمیم گرفتم برای خود من به عنوان به خوبی. این سایت شده است فوق العاده مفید برای گرفتن چیزهایی که من می خواهم برای برنامه های خاص میخ, بنابراین من نمی خواهد زحمت پرسیدن یک میلیون سوال.

ایده من این است که برای شروع با 4 جوجه در مرغ تراکتور که من می تواند حرکت در اطراف حیاط. آن را به یک اجرای قابل تنظیم 6×4 یا 9×4 اندازه با پتانسیل آینده برای اضافه کردن یکی دیگر از 3 یا 4 پا. من می خواهم آن را به اندازه کافی بزرگ برای اضافه کردن برخی از چیزهای سرگرم کننده برای جوجه ها به سرگرم شود. قفس خود را تنظیم خواهد شد تا به صورت عمیق در روش بستر با 2 یا 3 جعبه تودرتو. سمت باز خواهد شد من اجازه می دهد به نوبه خود بستر تمیز کردن جعبه یا هر چیز دیگری من نیاز به انجام وجود دارد. از طرف repurposed پالت چوب است که من از رئیس و بقیه در حال رفتن به رنگ چوب و یا در غیر این صورت repurposed چوب به عنوان آن را پیدا کنم. نیز وجود خواهد داشت یک درنده دامن در اطراف لبه های من تراکتور و یک 3×4 جعبه باغ بیش از پایان اجرا به کمک آن وزن پایین و رشد برخی از رفتار دختران من.

من نمی دانم چه چیز دیگری می گویند اما اگر شما می خواهید به نظر من ain’t gonna say no به کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>