جوجه plucking پر از یکدیگر??

اگر شما تا به حکومت انگلی مسائل پس از آن قلدری خستگی یا کمبود پروتئین است چه چپ در چک لیست. من حدس می زنم خستگی/کمبود. باید توافق با حماقت را که مرغ زنده ماندن با پنهان کردن خود را در شب دمای هوا خواهد بود یکی که شکایت می شود بیشتر دوری یا اذیت دیگران تا زمان مرگ. ضعیف پرنده را تهدید می کند گله و جوجه ها را قبول نمی کند که در خطر است.
نگاه پرندگان خود را بیش از و در شب زمانی که شپش و کنه هستند بیشتر در معرض ابتلا به فعالیت است. از بین بردن است که به عنوان یک منبع مشکل.
خود را مشاهده پرندگان از نزدیک که در بالای سلسله مراتب ، که در پایین ؟ که در آن کار خود را تحت تاثیر قرار پرندگان سقوط در آن سلسله مراتب? آیا پرندگان خود را ‘اسباب بازی’ در اجرا با آنها چیزهایی مانند کنده درخت لاستیک و یا حتی محل کوچک ومحصور سوراخ به اردک را می تواند یک منبع سرگرمی برای آنها. سنگ! آجر! بلوک! این را می توان بدبختانه توسط شما به صورت هفتگی به ‘دختران’ اشکالات را انتخاب کنید در (به جای هر یک از دیگر).
اگر هیچ کدام از موارد فوق به نظر می رسد به اعمال و سپس پر چیدن است به احتمال زیاد مقصر و است که می تواند (احتمالا) این مسئله است. این می تواند کاسته با ویتامین/مکمل های معدنی (به اضافه خود را آب ساده ترین راه حل) و یا شما می توانید خود را افزایش دهد مصرف پروتئین با سالم پروتئین بالا تنقلات مانند گاه به گاه می تواند از ماهی ساردین (بسته بندی شده در آب اگر شما مرد بسته در نفت اگر آنها در لاغر سمت). گاهی اوقات شما خود را افزایش می دهد مصرف پروتئین به سادگی با ارائه رفتار! بلغور جو دوسر و برنج و میوه و سبزیجات ‘scratch’, ذرت و…. همه خود تاثیر منفی مصرف پروتئین به عنوان بیشتر آنها درمان کمتر تغذیه می خورند.
را حفظ خواهد کرد شما و خانواده پر طرفدار در افکار و دعاهای من و امید شما در پیدا کردن منبع مشکل خود را به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر