بنابراین پس از اولین بار انکوبه تخم مرغ من تا به حال هر دو موفقیت و ناامیدی.

من تا به حال 16 بلدرچین تخم مرغ و 6 تخم مرغ و مرغ از یک دوست بود که من با استفاده از تست ماشین جوجه کشی. این غول کوچک 9200 هنوز هوا که من اضافه شده یک فن و یک stc-1000 دما کنترلر به جای تلاش برای پیچ و تاب و کمی دکمه را امتحان کنید و دریافت دما به سطح قرار داده و در یک تخم مرغ ترنر. رطوبت اندازه گیری شد و با 1 آنالوگ و دیجیتال 2 hygrometers که همه در عرض چند درصد از هر یک از دیگر و دماهای بودند دو برابر چک با 2 دماسنج کالیبره شده پس از کمی rednecked تصویری در کالیبراسیون خود را رشد.

من تا به حال temp مجموعه به 100°F و اجازه دهید آن را اجرا کنید برای چند روز به همه چیز وارد کردن. من مجموعه ای از تخم مرغ و سپس 3 روز بعد اضافه شده در بلدرچین تخم مرغ است. اولین 18 روز (15 برای بلدرچین) رطوبت را شروع حدود 50% و آن را به عنوان تبخیر از سینی در پایین شیب می را به حدود 30 درصد در هر چند روز. هنگامی که آن پایین در حدود 30% من می خواهم دو از سینی که آورده آن را به 50 ٪ و به آرامی آغشته به 30 درصد دوباره تکرار کنید به عنوان اغلب به عنوان لازم است.

هنگامی که ما به مستند رطوبت در حدود 75% در آغاز و به عنوان کانال های تبخیر کاهش یافت و به حدود 60 درصد در زمان ما در زمان از جوجه ها نقل مکان کرد و آنها را به اندیشه.

اولین تخم بلدرچین حدود ظهر روز 17 و ما تا به حال 7 در روز 17, 6 در روز 18 و آخرین 3 در روز 19. من برای اولین بار امتحان کنید من خوشحال شده اند با 60 درصد موفق تخم رای تا به 100% شگفت انگیز است, بنابراین من می دانم که من حداقل چیزی درست!

برای جوجه ما candled آنها را در اطراف در روز 9 یا 10. دو نفر از آنها به نظر نمی آید مانند آنها بارور شده وجود نداشت رگهای هیچ لکه های تیره ، 4 دیگر همه نگاه خوب است همه آنها به یک نقطه تاریک رگ دو و حتی تا به حال یک بیت از جنبش اگر شما نگاه از نزدیک به اندازه کافی. ما candled دوباره در مستند و 1 از 4 به نظر می رسد مانند آن را متوقف کرده در مورد نیمی از راه را هنوز هم فقط نگاه مانند یک بیت از یک نقطه تاریک و رگ شبیه به روز 9 نگاه, بنابراین ما آن را پرتاب اما دیگر 3 همه نگاه بزرگ تا آنجا که من می توانم بگویم.
یک مرغ است که تخم بیرون آمد و در روز 21 و من اجازه انکوباتور اجرا تا روز 26 اما نام آن پس از آن و در بسته همه چیز را. وقتی که من شکست باز کردن پوسته هر دو جوجه نگاه به طور کامل شکل گرفته و تقریبا مانند آنها شروع به حرکت. یک پوسته نیمه آبریزش/liquidy هنگامی که آن را باز کرد دیگر بود و لزج مانند شما انتظار می رود, اما نه مانند آبریزش ، پایان با 25% میزان موفقیت یا 16% اگر شما تعداد 2 که هرگز حتی شروع به توسعه کمی کمتر شگفت انگیز از با بلدرچین.

بسیاری از آنچه من می بینم برای جوجه نمی کشی که به طور کامل توسعه یافته مانند هستند که در دماهای یا رطوبت بیش از حد بالا است. کنترل من نیست باید نیم درجه تا 100 درجه کمی بیش از حد بالا ؟ باید من آن را برای 99° بعدی ؟ شد 75% رطوبت بیش از حد بالا در شروع کنم ؟
ترنر تنها مرغ ریل به طوری که تخم مرغ بلدرچین نشستن کمی پایین تر شد مرغ و تخم مرغ بیش از حد بالا و گرمتر/نزدیک به عنصر گرم و داغ تر از بلدرچین انجام داد ؟ پس بلدرچین را به خوبی انجام داد که این فقط یک اتفاق است که جوجه ها را ضعیف?

هر گونه پیشنهادات در مورد آنچه به سعی کنید دفعه بعد یا هر چیزی به بهبود است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im