با تشکر برای آمدن به من گوشت پرنده موضوع! این تکامل در طول این ماه به بحث و گفتگو پست در میان تعداد کمی از ما به عنوان به خوبی به عنوان یک به طور منظم به روز رسانی برای خود من و دیگران رو به رشد گوشت پرندگان. اول 10 یا صفحات اولین تجربه من با Cornish در یک دامنه رایگان دسترسی به وضعیت. دور بعدی شامل قوی سفید و قرمز سلطنتی گوشتی از Moyers هچری و Cornish عبور دوباره برای مقایسه. من قصد دارم برای ادامه به روز رسانی این موضوع به عنوان من همچنان به افزایش بیشتر گوشت پرندگان. با تشکر از کارکنان BYC شامل این موضوع!

لطفا در صورت تمایل به شرکت, نظر, کمک, سوال, و غیره. من هیچ متخصص اما من با داشتن زمان زندگی من بالا بردن مواد غذایی خود را. من انجام داده اند هرگز چیزی مثل این و شما می توانید بیش از حد. در پایین این اولین پست من در به روز رسانی خواهد شد با مورد علاقه من اطلاعاتی موضوعات در گوشت پرندگان در اینجا و لینک های مورد علاقه من آنلاین که من آموخته اند که از. اگر شما نمی خواهید به عنوان خوانده شده از طریق همه چیز در اینجا به برخی از پست های مورد علاقه. عکس ها وجود دارد در طول نخ و پس از دسته 2 من را از ایجاد یک پست با تمام هفتگی رشد عکس.

عکس نهایی قبل از پردازش برای اولین بار Cornish دور

پخت و پز برای اولین بار پرنده!

SPOILER ALERT: من خراب همه گوشت

برنامه های جدید ساخته شده

قوی سفید و قرمز سلطنتی گوشتی می رسند

بحث جالب با Moyer که در آن جوجه های گوشتی نژاد آمده از

دور اول پردازش Moyer گوشتی در 9 هفته

لاشه عکس به پایان رسید سلطنتی قرمز گوشتی

قرار دادن پست از تابستان 2019 گوشتی – Moyer تخصص های گوشتی و Cornish صلیب

لینک به سایر جوامع و منابع:

Pastured مرغ در facebook
https://www.facebook.com/groups/PasturedPoultry/

اطلاعات اضافی لینک در پایان این اولین پست.
———-
اصلی اولین مطلب:
Im بالا بردن دسته اول از Cornish X و من قصد دارم به جمع آوری آنها را مانند من مطرح کرده اند تمام پرندگان دیگر و ببینید چه نتایجی را دریافت کنم. خارج از روز 2 نور طبیعی الگوهای 20% استارتر/رشد طول مدت زندگی خود عشق و توجه برای دسترسی به, تازه, چمن, و مقدار زیادی از فضای.

من مطرح شده در 4 گروه از جوجه ها در سال جاری و واقعا مانند بالا بردن آنها را خارج از منزل, بنابراین من قصد دارم برای همین با کرنوالی. من با هدف پردازش آنها در 10 حرکت هفته. من 8 پرندگان برداشت من از امروز در فروشگاه خوراک و من دستور داده اند که 22 خواهد رسید در روز سه شنبه. آنها خواهید بود در مدت پنج روز از هم جدا اما من احساس مانند گرفتن این خانه بیش از حد. \_(ツ)_/ این 8 راست اجرا و 22 آینده تمام خواهد شد ، من نمی خواهم تن از cockerels شروع به کلاغ در اطراف زمان پردازش.

من پیگیری پیشرفت من و یادداشت های اینجا و امیدوارم که شما به من بپیوندید اگر شما نظرات و افکار! :) هر گونه کمک قدردانی و تشویق! :)

روز 1
من نوزادان جوجه ها در داخل خانه برای اولین بار روز و شب با Brinsea EcoGlow اندیشه بشقاب. من معمولا شامل الکترولیت ها در آب و من با استفاده از موری موری را گوشتی تقویت کننده. آن را قرار است برای کمک به جوجه های گوشتی به طور خاص با رشد استخوان است.

من می خواهم به نگه داشتن روز را در خانه در یک کوچکتر اندیشه به طوری که من می توانم نظارت بر آنها را از نزدیک اطمینان حاصل شود هر حال خوردن و نوشیدن و که آنها می دانند که چگونه به دریافت گرما از اندیشه بشقاب. آن را نیز به من می دهد تا 24 ساعت برای دیدن اگر کسی تنش و یا خمیری در الاغ قبل از حرکت آنها در خارج از منزل. این اندیشه بشقاب آنها را آموزش خواهد که به دنبال حرارت از Mama گرم پد من باید راه اندازی در هوای آزاد, اندیشه.

من شامل پاشیده خوراک سراسر اندیشه و همچنین پچ چمن از منطقه جوجه ها خواهد بود جستجوگری در مراحل بعدی زندگی. من پاشیده چمن و مناطق اطراف آن در اندیشه با جوجه شن.

اولین برداشت از این جوجه: آنها جوجه. آنها قطعا باید بزرگتر با ظرفیت محصولات و یا آنها فقط پرتاب آنها فولر. آنها نه بیش از حد پر از وزوز اما آنها کنجکاو هستند و دوستانه است. آنها در زمان به اندیشه بشقاب بلافاصله.

اگر شما تلو تلو خوردن بر این موضوع از یک جستجو در گوگل, در اینجا برخی از مکان هایی که من جمع آوری اطلاعات من…

https://www.backyardchickens.com/threads/raising-healthy-cornish-cross-chronicles.1112276/

یکی از مورد علاقه های شخصی موضوعات آغاز شده توسط @ChocolateMouse نمی کند آن را به طور کامل به پایان برسد اما آغاز پر است از خیلی چیزهای عالی.

https://www.backyardchickens.com/th…rnish-x-meaties-tractors-do-not-count.813414/

عالی 27-صفحه پست همه چیز در مورد رایگان اعم کرنوالی. بسیاری از جزئیات از منابع مختلف در آنها چگونه دامنه رایگان خود گله, پیشرفت, عکس, butchering, یادداشت ها و پیگیری با نسل بعدی پرندگان.

https://www.backyardchickens.com/threads/toad-raising.1152440/

60+ موضوع در بالا بردن “جاده” یک 7/8 Cornish صلیب 1/8 Dixie رنگین کمان. بحث و گفتگو در ایجاد حفظ خود گوشت پرندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im