قفس و اجرا و انجام می شود!

من در نهایت به پایان رسید و هر دو من مرغ قفس (از انبار خانه ریخته و مرغ اجرا نیز هست. که آسان نبود توجه به این که temps در اطراف من بودند سوزان برای هفته ها. قفس خود را 7×7 ارائه من خانمها راحت 49 متر مربع. ft. از فضای طبقه. مرغ خود را اجرا کنید که 12′ x 10′ با 8′ سقف. من هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه به انجام یک درب قفس بنابراین من لازم نیست برای باز کردن یک ریخته و درب هر روز وقتی زمستان می رسد. من جوجه ها کاملا به خوبی انجام بیش از حد. به دلیل تقاضای بالا زمانی که من دستور جوجه های آنها مورد نیاز حداقل 20 به کشتی است. من نمیفهمد خوب پس این اولین باری است که من بدون شک از دست دادن برخی از. شاید به عنوان بسیاری از نصف به علت استرس و یا بی کفایتی و یا جهل. به من خوشحال, تعجب, 10 هفته بعد من هنوز تمام 20 جوجه. آنها زنده هستند چاق شدن روز به روز و به نظر می رسد بسیار خوشحال است. اگر چه من از مخلوقات در منطقه من که مثبت عشق مرغ میان وعده من اجازه دهید آنها را از من مرغ اجرا در مناسبت. اما من ماندن با آنها را در حیاط (که در حصارکشی) فقط در مورد. من می دانم که من شاهین, شاهین راکون Possums و شغالها در منطقه بنابراین تنها زمانی که من اجازه دهید آنها را از اجرا این است که زمانی که من ایستاده وجود دارد با آنها. که من یک سگ بزرگ است که لذت گردش با بانوان به عنوان به خوبی. من هم ساخته شده و کیفیت مرغ بیتوته برای آنها و همچنین استفاده از پله فریم و برخی از تابلوهای. به طوری که آنها دریافت حق بیمه ورزشگاه صندلی در قفس برای خواب خود را به راحتی. من متصل برخی از تصاویر در اینجا کار کند.

من فقط سوال برای هر کسی است که به چه جهت شما فکر می کنم من باید با یک قفس درب ؟ من باید قطع یک بخش از رزین-بازیگران درب به جا چیزی برای آنها یا باید ساخت و سوار خود من درب ؟ هر گونه ایده ها می تواند به شدت استقبال مینماید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>