به خوبی آن را به عنوان معلوم ما تا به حال بسیار دشوار سلامت در سال عاقلانه و با مرگ و میر در خانواده کوچک ما, بنابراین قفس کار متوقف شده یک کمی. ما باید 8×16 ساختار بیرونی (عمدتا) به پایان رسید; شوهر مشغول به کار بود در قاب پنجره این هفته.

پس ما خالی-slate ساختار آن را عاقلانه به نظر می رسید به پست شوهر و طرح در اینجا و درخواست برای نظرات در مورد چگونه ما باید به ترتیب داخل. BYCers واقعا عالی مشاوره با تشکر از همه تجربه در اطراف اینجا و ما فکر آن را به عنوان خوب به عنوان شروع ممکن است با بهره گیری از هر کس دیگری عقل قبل از ما شروع به کار در داخل قفس!

حدس من این است که ما آغاز خواهد شد با 6-8 جوجه اما من شده است خواندن BYC برای مدت طولانی به اندازه کافی شناخته شده و چند مرغ دیگر مردمی به اندازه کافی آگاه مرغ ریاضی. بسیار آگاه است. ;)

پس متصل هیجان انگیز مقیاس نقشه کشی به دنبال در داخل قفس از بالا. من دوست دارم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم تا آنجا که چه در داخل کشور تنظیم شود باید.

من می خواهم/نیاز منطقه در انسان-درب جانبی برای ذخیره سازی خوراک و ابزار و مانند آن از جمله مسايل درمانگاه در صورت لزوم. تمام پنجره ها را ایمن پوشش داده شده با پارچه سخت افزار و یک قیف-سبک پوشش برای ما دوست داشتنی هوای نامساعد/انجماد آب و هوا.

بدیهی است که ما نیاز به یک جای شب بسر بردن و جعبه تودرتو—به عنوان به خوبی به عنوان یک نقطه برای درب پاپ برای پرندگان—ما قصد داریم برای قرار دادن که در سمت دور از قفس (با تشکر از شما Gary Larsen). (زمانی که من گفت: “لوح سفید” من به معنای آن!) تنها انسان است که یکی از شما را در سمت چپ ساختمان; ما ساخت یک دیوار با درب بین “کار” و منطقه “مرغی ارباب” منطقه است. ما آرزو برای nestboxes به نصب بر روی دیوار داخلی از قفس.

یک نقطه برای خوراک من دیده ام برخی از لوله های پی وی سی فیدر که نگاه عملی—نیز بدیهی است که می تواند خوب (به نظر می رسد در میان ما دشوار سال من نابجا لیست خواسته های من…!) به عنوان یک نقطه برای آب ما در میانه زمستان.

آن را نیز می تواند به خوبی به یک اندیشه در داخل قفس هر چند گمان می کنم در داخل منطقه کار درست خواهد بود بیش از حد—امید من این است که در نهایت باید مرغ جوجه ریزی خود را broods و گمان بهتر است که اتفاق می افتد در داخل گله اما این جوجه ها هنوز هم نیاز به حفاظت پس از یک مد. شاید من اشتباه می کنم. احساس رایگان به من اطلاع دهید (ترجیحا مهربانی…!). ما زمان خانه بسیار کوچک به طوری brooding در داخل خانه چیزی است که ما بیش از حد مشتاق—به علاوه من فقط تمایل به فکر می کنم که برای اکثر جوجه ها بهتر است در خارج از منزل.

شوهر می خواهم به استفاده از روش بستر عمیق و فکر نمی کند که ما به خصوص نیاز به یک مدفوع هیئت مدیره, اما ما قطعا به نظرات شما و یا من نمی خواهد در اینجا درخواست برای انتقادات و پیشنهادات!

پنجره ها همه تقریبا 22″ بلند است. قفس باز خواهد شد (w/سخت افزار پارچه پوشش) از بالای دیوار به سقف سه طرف مورد 5-5.5″ جلو و عقب و متغیر در کنار, از سقف است و نه می خواهم که از یک lean-to. من در تهویه اما شوهر را کمی نگران مخلوقات سرد خواهد شد بنابراین در حال حاضر آنچه وجود دارد این است که ما سازش—هر چند که ما همیشه می توانید اضافه کردن بیشتر حتی کبوتر-ساحل سبک حفره تحت پوشش در HC.

ما فکر نقاشی داخل تنها با یک براق ساده/semigloss سفید و یا دیگر بسیار سبک رنگ برای سادگی و پاکیزگی’ (Hahahahahahaha!) خاطر. این است که خوب است ؟ خواهد قدیمی ماست مالی کردن باشد بهتر است ؟

قفس خواهد برقی اجرا به طوری که ما می توانیم با استفاده از یک فن در صورت لزوم در تابستان و یک آبگرمکن برخی از مرتب کردن زمستان آمده.

من فکر می کنم که بیشتر از آنچه شما نیاز به دانستن اما سعی خواهد کرد برای پاسخ به هر پرسش روشن به سرعت. من واقعا قدردانی از کمک همه. با تشکر! سال نو مبارک همه.

مشاهده پیوست 1992129

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im