سلام به همگی فکر من در نهایت می خواهم یک لحظه به اشتراک گذاشتن پیشرفت من در قفس!

من یکی از آنهایی که خریداری شده که همه گیر جوجه. جوجه همیشه چیزی است که من می خواستم برای انجام و این به نظر می رسید مانند یک زمان خوب در نهایت به پرش در. :) ما خریداری چهار جوجه با این ایده که آنها می تواند در داخل و در حالی که من می تواند خود را ساخت قفس و پایان آن در زمان حرکت می کند. شاید نه باهوش ترین راه برای رفتن در مورد همه چیز, اما من دوست دارم کار با مهلت. حرکت نزولی این است که من در زمان کمتر به بازی با جوجه ها چون من مشغول ساختن قفس خود را.

پس از گوگل همه چیز در مورد جوجه و coops, من تصمیم گرفتم که من می خواهم این ایده از کارولینای Coops – اجرا است که به خوبی محافظت می شود بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد بستن آنها را به قفس خود را در شب و یا اجازه دادن به آنها را در صبح است. و راه قفس است که به منظور استفاده از روش بستر عمیق. هر دو از کسانی که همه چیز به دادگاه تجدید نظر به من به عنوان یک فرد تنبل. بنابراین من stalked وب سایت خود را و کشف رمز coops خود را بنابراین من می تواند در ساخت یکی از خود من است. معلوم می شود آنها بسیار ساده است برای ساخت در بیشتر قسمت ها به عنوان آنها بسیار مدولار و متشکل از پانل است که در حدود 6’x6′. همه چیز همراه با مجموعهای از جیب پیچ. من یک Kreg جست و خیز کردن در حال حاضر به طوری که این آسان بود و آشنا به کار با. هیچ پست به مجموعه.

هنوز هم این coops هستند مقدار زیادی از کار را! قطعا دیدن جایی که آنها خود را به قیمت…. بنابراین آن را به ارزش هزینه اگر شما فقط می خواهم آن را ساخته شده برای شما.

در ابتدا مطمئن نبودم اگر من می خواهم خود را در آمریکا قفس و یا خود را کارولینای قفس. در پایان من تصمیم آمریکا برای سادگی (در مهلت یاد داشته باشید) و همچنین من ترجیح می دهم که دیوار در آمریکا قفس بسته هستند به داخل – این بدان معنی است که در داخل دیوار صاف و بدون بسیاری از چارچوب سطوح است که من می خواهم که برای تمیز کردن مدفوع کردن.

من برنامه نمی آیند دقیقا حق با شماست من فکر می کنم من کمی بلندتر چون من می خواستم اجرا فضای زیر قفس به یک کمی اندکی بیشتر سقف و بنابراین من تا به حال به را تنظیم و به مرغ درب سمت به طوری که آن را نمی خواهد به شدت بالا زمین. همچنین مرغ درب بزرگتر از من یک زن و شوهر از نیوجرسی غول.

من می توانم هر گونه سیاه, پی وی سی با روکش پارچه سخت افزار. بنابراین من فقط خریداری شده به طور منظم و رنگ آن سیاه است. به شدت توصیه می شود با در نظر گرفتن زمان برای انجام این کار, آن را می سازد آن را نامرئی و شما می توانید حق را از طریق قفس. در عکس زیر قفس طرف کردم این بسته در حال حاضر و شما به سختی می توانید آن را ببینید.

رو اکثر آن انجام می شود اما سقف بعدی است! من جوجه پر کردن زود است و می تواند رفته در 5 هفته, بنابراین در حال حاضر آنها هنوز هم در خانه من بدون هیچ دلیل. به امید انجام می شود در هفته. اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه سوال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im