فر پا مشکل

سلام به همه

من می توانم با استفاده از یک بیت از مشاوره. ما یک silkie مرغ که حدود 2 ماه است. او به مدت طولانی به حال یک پا که فر بود اما چند روز پیش او دیگر قادر به راه رفتن است. دیگر از او یک فر پا, او کاملا mobile قبل از. به دنبال نزدیک تر در پاهای آن به نظر می رسد که او hocks نیست شکل به حمایت از او و دیگر هیچ. به نظر می رسد مانند انگشتان خود را در حال حاضر فر و او در تلاش برای حمایت از وزن خود را در دو طرف او hocks به جای او عادی پد. هر دو پا نگاه در مورد همان. من تصاویر پیوست شده به این پست در مورد که ممکن است همه چیز روشن است.

زمانی که متوجه شدم او flopping مورد و قادر به راه رفتن من شروع به او را در نوزاد ویتامین ها. من شامل یک عکس از آن را به عنوان به خوبی. آنها قرار بود در ریبوفلاوین و ویتامین B و ریبوفلاوین است. تصور من این است که او فر و پا فلج است. او از تخم در آمده در روز 19 و هنوز هم بخشی از کیسه زرده متصل شده است. او توسعه یافته به طور معمول به غیر از او یک فر پا. او راه می رفت خوب در خود تا سه روز پیش. او هنوز هم مقدار زیادی از انرژی است. وقتی که من او را انتخاب کنید تا او فلپ در مورد. دیگر از این واقعیت است که او دیگر نمی تواند ایستادن او خوب به نظر می رسد. من چند سوال در مورد چگونه من باید به جلو حرکت می کند.

1) آن فر و پا فلج است یا چیز دیگری است ؟

2) اگر جوجه را باید به حال این وضعیت آیا آنها در نهایت بهبود می یابند ؟ من باید در ادامه درمان ،

3) من باید انجام هر چیز دیگری علاوه بر ویتامین و مکمل های غذایی? آیا او نیاز چکمه نوعی به حرکت انگشتان خود را به موقعیت صحیح? او یک silkie بنابراین او دارای 5 انگشت به جای 4 مانند بسیاری از جوجه ها. من سعی کردم به چیزی برای قرار دادن در او hocks روز دیگر, اما او هنوز هم مقدار زیادی از انرژی است. اجازه دهید فقط می گویند او بهترین نیست بیمار است. من داد اما من می توانید سعی کنید سخت تر اگر کسی تا به حال تجربه را با نوعی از “بوت” مشغول به کار است.

4) اگر شما نظرات قوی در مورد ویتامین ها من با استفاده از, من می خواهم به شنیدن در مورد آن را به عنوان به خوبی. من نمی توانم به یاد داشته باشید که من شنیده ام در مورد استفاده از نوزاد ویتامین های قبل از. من تا به حال با استفاده از آنها به عنوان مرغ دارو برای قبلی گله و من آن را به حال ویتامین ها من به دنبال. آن را دستی پس از آن مایع است. این تضمین می کند که من می توانم آن را پایین منقار. او همچنین دارای الکترولیت آبی که در دسترس است برای او و من نیز با استفاده از همان قطره چکان به اطمینان حاصل شود او را به اندازه کافی آب است. من ترک کرده اند استاندارد دارو جوجه اینو بدونیم ،

هر گونه مشاوره می تواند به شدت استقبال مینماید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im